Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2010 o 14:52, Q-Jot napisał:

> Czy można używać Xboxa jako nagrywarki dvd? Wiecie, nagrać sobie film z TVNu czy
coś.
Tak. Włosy też suszy jak masz mokre. Kawę tylko rozpuszczalną niestety robi.


Bardzo cię przepraszam, że chciałem się dowiedzieć. Wybaczysz? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jaja jakieś! Nie mam blokady regionalnej :D
Mogę pobierać dodatki do pierwszych Gearsów, triala Duke Nukem 3D, demo CoD: WaW, CoD 2 etc. Ktoś jeszcze jest dzisiaj szczęściarzem? Pytałem już jedną osobę, i ma blokadę nadal. Przed chwilą to zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 19:57, destro177 napisał:

Ludzie, jaja jakieś! Nie mam blokady regionalnej :D
Mogę pobierać dodatki do pierwszych Gearsów, triala Duke Nukem 3D, demo CoD: WaW, CoD
2 etc. Ktoś jeszcze jest dzisiaj szczęściarzem? Pytałem już jedną osobę, i ma blokadę
nadal. Przed chwilą to zauważyłem.


To Call of Duty 2 miał blokadę? Nie sprawdzałem go ale inne tytuły nadal mają blokadę prócz CoD 2 wersja demo które teraz ściągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2010 o 20:25, SpecShadow napisał:

To Call of Duty 2 miał blokadę? Nie sprawdzałem go ale inne tytuły nadal mają blokadę
prócz CoD 2 wersja demo które teraz ściągam.


Wydawało mi się, że miał. Może się mylę. Ale wszystko co miało blokadę mogę pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to zależy od regionu. Na jaki kraj się zarejestrowałeś? Może będąc na GB będę musiał jeszcze poczekać? Jakby co spróbuję jutro albo w niedzielę jeśli nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 20:34, SpecShadow napisał:

A może to zależy od regionu. Na jaki kraj się zarejestrowałeś? Może będąc na GB będę
musiał jeszcze poczekać? Jakby co spróbuję jutro albo w niedzielę jeśli nie zapomnę.



GB. Oczywiście blokada zawsze u mnie była, kiedyś obchodziłem ją dla kilku dodatków do GoW 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka z tą cenegą. Zamówiłem grę. Nie było mnie od rana w domu wróciłem to myślałem że może już by kurier. I co? I dostaję odp. na maila który sam pisałem wcześniej że gry już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 20:36, WhiteMamba napisał:

Ktoś wie jak sprawuje się kierownica do Xboxa 360? Jest dobrym kontrolerem do ściganek
czy lepiej w coś innego zainwestować ?



Poczytaj recenzje na necie. Jeżeli chodzi o "coś innego" to chyba niczego innego nie da się podpiąć do X ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy się nie da "coś innego" podłączyć, za to z doświadczenia wiem, że Polak Potrafi i jakby mógł to by widelec do konsoli podłączył, żeby zaoszczędzić parę złotych ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kiera Logitecha, ale nie ma Force Feedback. Jest jakaś tania kierownica do Xboxa, ale o niej nic nie wiem. Jest też Fanatec, który kosztuje 400 ojro i ma 900* skrętu, 3 pedały, skrzynię zmiany biegów no i jeszcze support dla PS3 i PC. Jeśli chodzi o kierę MSu, to zła nie jest. 270* skrętu, Force Feedback.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszukuję cały internet i nie mogę znaleźć fallout 3 GOTY. Jedynie w merlinie ale za 188 zł to trochę drogo. Nie wiecie gdzie mogą to mieć? I czy mogą być tego dostawy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 22:25, Pile napisał:

Przeszukuję cały internet i nie mogę znaleźć fallout 3 GOTY. Jedynie w merlinie ale za
188 zł to trochę drogo. Nie wiecie gdzie mogą to mieć? I czy mogą być tego dostawy czy
nie?

Zajrzyj do lokalnego media markt, albo czegoś w tym stylu. Tam się aż od tego roi (przynajmniej w Częstochowie) ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 22:46, wsaadman napisał:

> Przeszukuję cały internet i nie mogę znaleźć fallout 3 GOTY. Jedynie w merlinie
ale za
> 188 zł to trochę drogo. Nie wiecie gdzie mogą to mieć? I czy mogą być tego dostawy
czy
> nie?
Zajrzyj do lokalnego media markt, albo czegoś w tym stylu. Tam się aż od tego roi (przynajmniej
w Częstochowie) ;d



Na ich stronie nie znalazłem ale poszukam jak będę w pobliżu. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 13:13, Q-Jot napisał:

> kablach jakość raczej nie ma znaczenia. No chyba że na duże odległości?
W kablu od MS jest dobre jedynie to, że ma wyjście na optyka. A raczej nie wyjście, a
specjalny adapter. Różnicy nie będzie zauważalnej, jak nie jesteś jakimś geekiem, a masz
kabel w granicach 30zł. Długość kabla jest nieadekwatna, bo ma standardowe 2m.



Z tym że ja nie wiem za ile ten kabel był ;] Dostałem go do xboxa gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 11:30, Albii napisał:

W Empiku mają po 180zł, czy 190zł chyba. Cena kosmiczna. :D



W merlinie za 188zł. Warto dać taką kasę? Serce mi mówi że warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka świetna ale, czy warto taką kasę dać ? Ta gra powinna kosztować max nieco ponad 100zł. Ja ponad rok temu za nówkę 3xPL premierówkę dawałem 120-130zł teraz po 50zł można dorwać. To takie GotY dwa razy więcej powinno jak już mówiłem max 2 razy więcej kosztować. No ale jak kupisz to nie powinieneś się na grze zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować