Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2010 o 10:54, zerohunter napisał:

Ej, polećcie mi jakąś fajną grę, single i jakąś taką, bo mam mały monitor i np nie widzę
w Burnoucie drogi a w Sacredzie napisów.

Fallout 3, Brutal Legend, Skate (1,2,3), może Prince of Persia? (2008).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innego tematu nie widzę a ciekawi mnie jedna sprawa. Co z Assassin''s Creed 2 Edycja Kompletna w polsce? Mogę liczyć że wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 12:33, Hell_Knight napisał:

/../

To co kolega wyżej + małe przypomnienie. Jeżeli dostaniesz RRoD-a, Microsoft nie przyjmie konsoli do reklamacji. Powiedzą, że w instrukcji jest napisane aby stosować wyłącznie oficjalne i licencjonowane gadżety do X360, a nie jakieś tanie podróbki i odeślą Cię z kwitkiem oraz zepsutą konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie w PSX Extreme że w Gears of War 3 będziemy mogli grać berserkerem, boomerem i wszystkimi locustami :D Wszystko dzięki trybowi Beast w którym w przeciwieństwie do hordy polujemy na ludzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:32, Pile napisał:

Przeczytałem właśnie w PSX Extreme że w Gears of War 3 będziemy mogli grać berserkerem,
boomerem i wszystkimi locustami :D Wszystko dzięki trybowi Beast w którym w przeciwieństwie
do hordy polujemy na ludzi ;]

i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:32, Pile napisał:

Przeczytałem właśnie w PSX Extreme że w Gears of War 3 będziemy mogli grać berserkerem,
boomerem i wszystkimi locustami :D Wszystko dzięki trybowi Beast w którym w przeciwieństwie
do hordy polujemy na ludzi ;]

i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 17:32, vale4694 napisał:

i?

Kupa. 1:0 dla mnie. Zanim coś napiszesz to pomyśl trochę i wymyśl, coś mądrego zamiast walić duble spama.

Pile@ Hehe, fajnie będzie zagrać tymi wrogimi jednostkami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 18:55, Albii napisał:

Pile@ Hehe, fajnie będzie zagrać tymi wrogimi jednostkami. ;)


Tylko, że już wiadomo od dawna więc to "i?" to w sumie poprawnie postawione^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 20:39, The_Nemezis napisał:

> Pile@ Hehe, fajnie będzie zagrać tymi wrogimi jednostkami. ;)

Tylko, że już wiadomo od dawna więc to "i?" to w sumie poprawnie postawione^^


ja nie wiedziałem :P a to bardzo ciekawa informacja i dobrze, że napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 20:39, The_Nemezis napisał:

Tylko, że już wiadomo od dawna więc to "i?" to w sumie poprawnie postawione^^

Ja tam akurat o tym nie wiedziałem, jedynie wiedziałem o tym, że będzie tryb gdzie zagramy lokastami, nic nie wiedziałem jakimi. ;] Po za tym można było rozbudować wypowiedż np: "i? Już od dawna wiadomo, że w w tym trybie możemy zagrać tymi lokastami i Twój post nie jest jakiś odkrywczy". ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam


Mam pytanie , czy jest możliwość podłączenia Xbox 360 pod Projektor za pomocą HDMI ( oczywiście projektor który ma HDMI ) ???? , czy coś specjalnego musi mieć projektor by działało , czy wystarczy podłączyć i jest ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 21:29, Albii napisał:

Ja tam akurat o tym nie wiedziałem, jedynie wiedziałem o tym, że będzie tryb gdzie zagramy
lokastami, nic nie wiedziałem jakimi. ;] Po za tym można było rozbudować wypowiedż np:
"i? Już od dawna wiadomo, że w w tym trybie możemy zagrać tymi lokastami i Twój post
nie jest jakiś odkrywczy". ;]


Tylko po co? Nie musiał tak napisać, dal mnie to jego "i" było bardziej wymowne niż twoja propozycja^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy mówicie ludzie? Przeczytałem po prostu wczoraj bardzo ciekawą informację i postanowiłem się nią podzielić na forum które od tego jest. Niektórzy o tym wiedzieli niektórzy nie ale gdzie jest problem?


Shiraco

Projektor wystarczy podłączyć np. na HDMI i wszystko gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Czy jeżeli podłącze do konsoli Pamięć przenośną na USB(tak pendraka)TO będę mógł zapisać na nim jędną lub 2 gry bo powiedzmy ze na dysku twardym konsoli(arcade...)niemam juz miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 15:15, toxic3d napisał:

Mam pytanko.Czy jeżeli podłącze do konsoli Pamięć przenośną na USB(tak pendraka)TO będę
mógł zapisać na nim jędną lub 2 gry bo powiedzmy ze na dysku twardym konsoli(arcade...)niemam
juz miejsca

Tak, tylko musisz sformatować go na iksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Achievementa "Photojournalist" z Gears of War 2 to muszę byc zalogowany na Xbox''ie na Live? Zeby mi ten acziwement wbił,czy mogę poprostu podczas treningu z botami to zrobic?
I jeszcze jedno pyt. z acziwem "Organ Grinder" (też GoW2),a mianowicie,czy to jest ten Gun co się trzyma,czy to jest miejscowy gun tzw? Co do mapy "Bezpieczeństwo" to nie mogłem znaleźć Mulcher''a :x Macie jakiś inny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 23:41, Bartex69 napisał:

Czy Achievementa "Photojournalist" [...]

http://www.trueachievements.com/a28421/photojournalist-achievement.htm?showguides=1

Dnia 27.06.2010 o 23:41, Bartex69 napisał:

I jeszcze jedno pyt. z acziwem "Organ Grinder" (też GoW2) [...]

http://www.trueachievements.com/a28418/organ-grinder-achievement.htm?showguides=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować