Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Mam osobne konto, na którym jest 2000 MSP. Chętnie oddałbym komuś za symboliczne 20zł :) Nie potrzebuję tych punktów, bo nic na Arcade mnie nie interesuje prócz Limbo i Winterbottom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:02, Q-Jot napisał:

Mam osobne konto, na którym jest 2000 MSP. Chętnie oddałbym komuś za symboliczne 20zł
:) Nie potrzebuję tych punktów, bo nic na Arcade mnie nie interesuje prócz Limbo i Winterbottom.

Pkt ze zdrapek czy jakieś kupowane na kontach na allegro? Wstępnie rezerwuję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:34, knopfler napisał:

> Mam osobne konto, na którym jest 2000 MSP. Chętnie oddałbym komuś za symboliczne
20zł
> :) Nie potrzebuję tych punktów, bo nic na Arcade mnie nie interesuje prócz Limbo
i Winterbottom.
Pkt ze zdrapek czy jakieś kupowane na kontach na allegro? Wstępnie rezerwuję :P.

Dzisiaj kupiłem 4000 MSP na osobnym koncie, wykorzystałem 2000 i nie mam na co wydać reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:48, Q-Jot napisał:

Dzisiaj kupiłem 4000 MSP na osobnym koncie, wykorzystałem 2000 i nie mam na co wydać
reszty.

Dobra to za symboliczne 20 zł bym odkupił ;). Odezwij sie na gg

Spoiler

6755818

to sie dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:59, knopfler napisał:

> Dzisiaj kupiłem 4000 MSP na osobnym koncie, wykorzystałem 2000 i nie mam na co wydać

> reszty.
Dobra to za symboliczne 20 zł bym odkupił ;). Odezwij sie na gg

Spoiler

6755818

to sie
dogadamy.

Nie mam GG. Pisz na jakub-janiec[at]wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuję kupić sobie w najbliższym czasie Xboxa 360 slim arcade 4gb... czy ktoś mógłby mi podać jakieś najlepsze oferty z zagranicy? W Polsce jest on na razie totalnie nie opłacalny... Czy to prawda, że europejski amazon zmienił ceną na 199 euro? Pasowały by mi oferty ~150 euro tj. ~600zł. Baaardzo proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 10:55, Szatek185 napisał:

Witam. Planuję kupić sobie w najbliższym czasie Xboxa 360 slim arcade 4gb... czy ktoś
mógłby mi podać jakieś najlepsze oferty z zagranicy? W Polsce jest on na razie totalnie
nie opłacalny... Czy to prawda, że europejski amazon zmienił ceną na 199 euro? Pasowały
by mi oferty ~150 euro tj. ~600zł. Baaardzo proszę o pomoc ;)

Czytałem twój poprzedni temat i chciałeś PS3 ale mówiłeś że są za drogie to prosze 650zł http://allegro.pl/item1168520445_konsola_playstation_3_40_gb_pad_gra_okazja.html
ewentualnie http://allegro.pl/item1162085710_nowy_xbox_360_elite_jasper_gwarancja_3_lata.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc Commander_Shepard ;) ale ten xbox co mi pokazałeś jest niestety bez niczego ;/ nad PS3 się jeszcze zastanowię ;p...
Znalazłem taką oto aukcje:
http://allegro.pl/item1168842527_xbox_360_arcade_hdmi_gwarancja_tylko_489_pln.html
Rozmawiałem z facetem i konsola jest w świetnym stanie ;d
Tylko czy mogli byście mi powiedzieć jak sprawdzić czy konsola nie była banowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 12:54, Szatek185 napisał:

Tylko czy mogli byście mi powiedzieć jak sprawdzić czy konsola nie była banowana?

Trzeba zapytac gościa, inaczej się nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 12:30, The_Nemezis napisał:

Czy EfLC mają multi gta 4 tak żeby można było osiągnięcia robić?

Niektóre da się zrobić, ale czy wszystkie to nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 12:46, gitarka napisał:

Niektóre da się zrobić, ale czy wszystkie to nie jestem pewien.


A ten za rangę da się wbić? Najbardziej mi o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 16:01, The_Nemezis napisał:

A ten za rangę da się wbić? Najbardziej mi o to chodzi.

Można wbić. Wszystko jest podane w social clubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trochę gameplaya z Red Dead Redemption i podoba mi się to. Nawet bardzo, chociaż GTA IV mnie nie powaliło (te dzwoniące telefony; Roman miał chyba darmowe minuty, czy coś :D). Grał ktoś w RDR? Warto wydać na to kasę? Czy lepiej kupić coś innego?
PS. Głos głównego bohatera wymiata. Jak go pierwszy raz usłyszałem, to prawie mnie zwaliło z fotela. Riddick to przy nim mięczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 19:15, el_machete napisał:

Obejrzałem trochę gameplaya z Red Dead Redemption i podoba mi się to. Nawet bardzo, chociaż
GTA IV mnie nie powaliło (te dzwoniące telefony; Roman miał chyba darmowe minuty, czy
coś :D). Grał ktoś w RDR? Warto wydać na to kasę? Czy lepiej kupić coś innego?
PS. Głos głównego bohatera wymiata. Jak go pierwszy raz usłyszałem, to prawie mnie zwaliło
z fotela. Riddick to przy nim mięczak.

GTA na Dzikim Zachodzie. Czy trzeba dalej polecać? Bierz, nie powinieneś się zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować