Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2010 o 18:58, vale4694 napisał:

Dzięki,że mi doradziliście,ale jednak zrezygnowałem z tego Xbox-a co Wam aukcje podałem.
Koleś odp. na maila,że to Falcon.Przespałem się z tym i stwierdziłem,że "Chytry 2 razy
traci"
Dołożyłem 30zł,poszedłem do Empiku i zamówiłem Xbox-a 360 Arcade Jasper za 600zł.
Wole być pewny,że nic mi się nie zepsuje,a jeśli już to mam gwarancję.

Dobrze ci radzę dokup sobie dysk na alledrogo bo granie bez dysku to dramat jest. Za 50 zł można spotkać 20 Gb to przynajmniej 2 gry sobie zainstalujesz. A mimo wszystko tamta oferta była niezła, sam mam Falcona i już 2 lata śmiga bez problemów. 1,5 roku gwarancji tam było także można było brać mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, w dysk trzeba bezwzględnie zainwestować. Gierki niezainstalowane = hałas podczas grania, szybciej grzejąca sie konsola i szybciej niszczące się płyty. Nie wiem jak te sprawy na slimce wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 13:57, Albii napisał:

Ta, w dysk trzeba bezwzględnie zainwestować. Gierki niezainstalowane = hałas podczas
grania, szybciej grzejąca sie konsola i szybciej niszczące się płyty. Nie wiem jak te
sprawy na slimce wyglądają.

Slimka jest dużo lepiej wytłumiona i chłodzona. I robi takie zajebiste "ding" jak się przyciski przyciska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: Jaki kabel jest potrzebny, by uzyskać możliwie najlepszy obraz na TV plazmowym? Mam wersję Arcade i dlatego pytam. Wystarczy HDMI czy coś jeszcze polepszy? Zarzućcie linkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 19:44, zajacisko napisał:

Pytanko: Jaki kabel jest potrzebny, by uzyskać możliwie najlepszy obraz na TV plazmowym?
Mam wersję Arcade i dlatego pytam. Wystarczy HDMI czy coś jeszcze polepszy? Zarzućcie
linkiem:)

Nie ma co kombinować - najlepszy jest HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 20:42, nightfaler napisał:

Rozdają gdzie może jakieś darmowe MS Pointsy panowie ?

Dołącze do pytania i z Xbox 360 Live GOLD 1 miech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 20:42, nightfaler napisał:

Rozdają gdzie może jakieś darmowe MS Pointsy panowie ?

MSP czasem za nic daje 400msp.

Po za tym na allegro jak zapłacisz to za darmo dzadzą Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj po 2 tygodniach zarabiania kasy kupiłem swojego X360 slim :D Mam 15 lat i w pełni sam na niego zarobiłem więc jestem BARDZO szczęśliwy :)

pozdrawiam wszystkich xbox-owców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samodzielne zarobienie pieniędzy na upragnioną rzecz, to rzeczywiście powód do dumy. ;) Mam nadzieję, że konsolka będzie Ci dobrze służyła.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 07:24, Hell_Knight napisał:

Właśnie dzisiaj po 2 tygodniach zarabiania kasy kupiłem swojego X360 slim :D Mam 15 lat
i w pełni sam na niego zarobiłem więc jestem BARDZO szczęśliwy :)

pozdrawiam wszystkich xbox-owców.

Witamy na pokładzie kolejnego szczęściarza :) Sam bym sobie zmienił model na Slimkę, ale póki co mój X360 sprawuje się bez zarzutów <puk puk>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 12:16, Sandro napisał:

Witamy na pokładzie kolejnego szczęściarza :) Sam bym sobie zmienił model na Slimkę,
ale póki co mój X360 sprawuje się bez zarzutów <puk puk>.

Ja właśnie też bym zamienił ale stwierdziłem że poczekam przynajmniej do końca gwarancji bo mój x-klocek jak na razie też bez zarzutów już ponad 2 lata (a przecież to Falcon także niezły wynik :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 12:49, knopfler napisał:

Ja właśnie też bym zamienił ale stwierdziłem że poczekam przynajmniej do końca gwarancji
bo mój x-klocek jak na razie też bez zarzutów już ponad 2 lata (a przecież to Falcon
także niezły wynik :P).

Ja mam Falcona od jakichś 2 - 2.5 lat, z tym że gwarancja wygasła w zeszłym roku :S Ale dbam o niego wręcz przesadnie (gdy nie gram to zakrywam górne wentylatory grami aby kurz mi się w środku zbytnio nie gromadził i tego typu zboczenia) i konsolka nadal pięknie pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 07:24, Hell_Knight napisał:

Właśnie dzisiaj po 2 tygodniach zarabiania kasy


Powiedz to innym dla których miesięczny zarobek 2000 zł to coś czego pragną ..... ;p

Co do chwalenia się wytrzymałością konsoli też mam już ponad dwuletniego Falcona i ani razu nie widziałem RROD`a u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam arcade''a od 3 tygodni. Wczoraj zmieniałem jego położenie. Po podłączeniu do innego telewizora niż przedtem (warto dodać że tego dnia grałem długo) wyskoczyły mi 3 czerwone diody na kształt RROD''a, odłączyłem konsolę i potem wszystko było ok. Co to mogło znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 08:58, Szymex_ziom napisał:

Mam arcade''a od 3 tygodni. Wczoraj zmieniałem jego położenie. Po podłączeniu do innego
telewizora niż przedtem (warto dodać że tego dnia grałem długo) wyskoczyły mi 3 czerwone
diody na kształt RROD''a, odłączyłem konsolę i potem wszystko było ok. Co to mogło znaczyć?


Z tego co mi wiadomo źle podłączony kabel do telewizora też wywołuje coś na kształt rroda. A może to od zasilania?^^ Nieważne, ale raczej któryś kabel nie załączył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nemezis ma na 100% racje. Kiedyś też miałem aką sytuację, że kabel był źle dociśnięty, znaczy za słabo, no i dodatkowe oświetlenie mi się płączyło. ;)

Ja mam xboxa z grudnia 08', jeden "RRoD" przez źle dociśnięty kabel, konsolka mocno katowana, nabite ponad 50k GS'a przez ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc mam X360S. Kupiłem na allegro osobno drugiego pada bezprzewodowego (oryginalnego), problem z tym że działa tylko ten czarny który był razem z iksem w pudełku. Biały też działa ale zachowuje się tak jak by nie mógł "znaleźć" konsoli. Cały czas mruga dioda wokół Xbox Guide.

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować