Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2010 o 16:49, Hell_Knight napisał:

Tak więc mam X360S. Kupiłem na allegro osobno drugiego pada bezprzewodowego (oryginalnego),
problem z tym że działa tylko ten czarny który był razem z iksem w pudełku. Biały też
działa ale zachowuje się tak jak by nie mógł "znaleźć" konsoli. Cały czas mruga dioda
wokół Xbox Guide.

A powiązałeś go z konsolą? Na padzie przy dziurze do ładowania (między triggerami) masz mały guzik. Na konsoli też powinieneś mieć taki. Przytrzymujesz oba i powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 18:56, Dared00 napisał:

> Tak więc mam X360S. Kupiłem na allegro osobno drugiego pada bezprzewodowego (oryginalnego),

> problem z tym że działa tylko ten czarny który był razem z iksem w pudełku. Biały
też
> działa ale zachowuje się tak jak by nie mógł "znaleźć" konsoli. Cały czas mruga
dioda
> wokół Xbox Guide.
A powiązałeś go z konsolą? Na padzie przy dziurze do ładowania (między triggerami) masz
mały guzik. Na konsoli też powinieneś mieć taki. Przytrzymujesz oba i powinno działać.


Oba naraz? Heh, nie wiedziałem... dzięki wielkie :) teraz muszę tylko znaleźć ten przycisk na konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 20:20, Hell_Knight napisał:

Oba naraz? Heh, nie wiedziałem... dzięki wielkie :) teraz muszę tylko znaleźć ten przycisk
na konsoli...

Pod/Obok zależy jak postawiłeś slotów na karty pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 20:20, Hell_Knight napisał:

Oba naraz? Heh, nie wiedziałem... dzięki wielkie :) teraz muszę tylko znaleźć ten przycisk
na konsoli...

Nie trzeba przyciskać obu naraz. Przytrzymujesz na konsoli i czekasz aż diody będą latać w kółko, później to samo na padzie. I to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 21:28, knopfler napisał:

> Oba naraz? Heh, nie wiedziałem... dzięki wielkie :) teraz muszę tylko znaleźć ten
przycisk
> na konsoli...
Nie trzeba przyciskać obu naraz. Przytrzymujesz na konsoli i czekasz aż diody będą latać
w kółko, później to samo na padzie. I to wszystko.

Ja zawsze wciskałem obie naraz, dzięki za podedukowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już o osobnych dyskach do slimki - podejrzewam, że osoby, które kupią tańszą wersję z 4GB dosyć szybko je zapełnią i będą miałyproblem ze względu na brak alternatywy - czy zostało już coś zapowiedziane bądź jest w sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 12:22, michas93 napisał:

Czy wiadomo już o osobnych dyskach do slimki - podejrzewam, że osoby, które kupią tańszą
wersję z 4GB dosyć szybko je zapełnią i będą miałyproblem ze względu na brak alternatywy
- czy zostało już coś zapowiedziane bądź jest w sprzedaży?

Za tydzień gamescom, powinni tam coś powiedzieć. Ale dyski 250GB są już pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planowałem zakup Alana Wake''a tylko, że było coś mówione na forach i ogólnie w sieci, że polska wersja gry nie ma kodu na dlc. I teraz pytanie. Jak byście mi doradzili zdobyć ten kod?
Jedna opcja to kupno z zagranicznej dystrybucji, ale zależy mi na języku polskim w grze. W zasadzie znalazłem:
1. http://www.play-asia.com/paOS-13-71-dh-49-en-70-3qmr.html
2. http://www.amazon.com/Alan-Wake-Limited-Xbox-360/dp/B002I0JFN8

Oby dwa linki są do limited edition bo na takowej mi zależy ;)

Z tym, że ta opcja jest o tyle kłopotliwa, że w play-asia jest chora cena(za to pisze oficjalnie, że polski jest), a w amazonie jest ok, tylko nie wiem nic na temat języków do wyboru w egzemplarzu z tego sklepu.

Po za tym jest możliwość oczywiście pobrania za 560 msp z llive''a tylko nie jestem na bieżąco, czy jeżeli jestem zarejestrowany w live na inny kraj(jak wszyscy w polsce)to będę mógł pobrac i uruchomić dlc z powodzeniem i i odpalić je na wersji z polskiego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj na amazonie, tam jest diablo drogo. Zavvi.com, thehut.com, game.co.uk i ebay.co.uk, tam należy szukać. W promo na game niedawno kupiłem Alana kol za 23 funty, 115zł z wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Każda edycja AW ma parę języków, w tym polski. Ja kupiłem grę w Polsce, a kod dokupiłem na eBayu za 3 funty (15 zł). Co ciekawe w DLC są polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 20:02, igor8472 napisał:

Nie kupuj na amazonie, tam jest diablo drogo. Zavvi.com, thehut.com, game.co.uk i ebay.co.uk,
tam należy szukać. W promo na game niedawno kupiłem Alana kol za 23 funty, 115zł z wysyłką.


Na Zavvi polowałem na Alana od momentu kiedy się kolekcjonerka tam skończyła :/. Pisałem z tym kiedyś do nich i odp. dostałem, że niby nie jest pewne czy się pojawi. Do dzisiaj nie było, a cena tam była rewelacyjna. A na ebayu konta nie mam i narazie nie chce mi się jakoś zakładać :D. Mam na allegro oczywiście, ale i tak wolę wersję sklepową.
A te wszystkie sklepy co podałeś, ek mają już od dawna (sold out). W polsce to przeważnie 200zł(z tym, że Ultima ma jeszcze do tego tę badziewną latarkę z czasu premiery xd).

@sinir

No właśnie, a kupiłeś może ek czy to zwykła wersja była? Ale w zasadzie dobrze wiedzieć jak coś to będę musiał zrobić sobie konto jednak na ebayu i kupić tam kod. Patrzyłem, faktycznie jest za niecałe 15 zł, więc opcja dobra.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 23:22, knopfler napisał:

> Pad z gry Fable III. Cudo.
Czyżby element edycji kolekcjonerskiej (jakaś prestige edition) ? ;)

Będzie sprzedawany oddzielnie. Za 59 dolców będzie pad w "opakowaniu kolekcjonerskim" oraz kod do Fable 3 na dodatkowe tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie:

Jak narazie gram na profilu offline. Jak się podłącze pod Xbox Live i zaloguje na profil online to będę musiał GS nabijać od nowa czy da się je przenieść z offline na on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 16:44, Hell_Knight napisał:

Małe pytanie:

Jak narazie gram na profilu offline. Jak się podłącze pod Xbox Live i zaloguje na profil
online to będę musiał GS nabijać od nowa czy da się je przenieść z offline na on?

Da się przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo mam pytanko i myślę że dobrze trafiłem.
Zakochałem się w padzie od Xbox''a, odkąd miałem przyjemność trzymania go w rączkach, mój Logitech Dual Action mnie już nie zaspokaja :(
Tu pojawia się pytanie - nie każdy pad od Xbox''a 360 ma cośtam do działania z PC''tem prawda? Czy jest wersja z kabelkiem? (do konsoli wiem że jest - bo jest, ja? a bezprzewodowość kompletnie nie jest mi potrzebna)


...Jeszcze żeby to takie drogie nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 23:26, Michal_Raven napisał:

Jest wersja z kabelkiem. Na allegro koło 100zł.


Dzienks, zaraz sprawdze po ile konkretnie chodzi.

Acha, jeszcze coś - rozumiem że kabel to USB i ten sam kontroler można równie dobrze podłączyć do konsoli? Być może kupiłbym sobie Xbox''a w niedalekiej przyszłości, już niedawno mnie świerzbiło, zawsze byłby to drugi pad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować