Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2010 o 23:37, Pitej napisał:

Acha, jeszcze coś - rozumiem że kabel to USB i ten sam kontroler można równie dobrze
podłączyć do konsoli? Być może kupiłbym sobie Xbox''a w niedalekiej przyszłości, już
niedawno mnie świerzbiło, zawsze byłby to drugi pad :)


Każdy xbox, który ma usb(chyba każdy :)), ma i możliwość podłączenia pada przewodowego. Sam mam jeden bez i drugi z kabelkiem. Z tym, że jeden drugiemu nie równy, znaczy się chodzi mi tylko o ciężar. Wiadomo, że ten na baterie jest cięższy. I wg. mnie ta lżejsza wersja traci na "magii" tego pada o połowę właśnie przez swoją lekkość.
Po prostu jeżeli miałeś w ręku ten bez przewodu, sprawdź wpierw jak będzie Ci się trzymało ten z przewodem(lżejszy), bo wg. mnie to już nie to samo :/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, jedną z rzeczy która mnie urzekła była ta masa (mmmrrrr... ^^) spodziewałem się, że wersja przewodowa jest sporo lżejsza ale zamierzałem to olać. Jednak chyba będę musiał wysupłać te 139 zł za wersję na baterie, bo w tym ciężarze rzeczywiście jest jakiś urok. Właśnie w obecnym przeszkadza mi trochę m. in to że jest taki leciutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko żeby użyć tej wersji wireless z pc trzeba mieć specjalny odbiornik podłączany pod kompa pod usb.
Fachowo to się nazywa: "Xbox 360 Wireless Gaming Receiver for Windows".
Sam kiedyś chciałem kupić, ale był drogi, teraz chyba staniał i idze go kupić, ale cena chyba co najmniej 60 zł wynosi. Dokładnie nie wiem. Poszukaj w googlach. Na ebayu powinno być. W Polsce ciężko to dostać, ale chyba jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 01:06, KloniskO napisał:

No tak, tylko żeby użyć tej wersji wireless z pc trzeba mieć specjalny odbiornik podłączany
pod kompa pod usb.
Fachowo to się nazywa: "Xbox 360 Wireless Gaming Receiver for Windows".
Sam kiedyś chciałem kupić, ale był drogi, teraz chyba staniał i idze go kupić, ale cena
chyba co najmniej 60 zł wynosi.

Pare miesięcy temu na allegro widywałem regularnie. Trzeba szukać w zestawach (odbiornik + pad) bo wtedy taniej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 11:30, Pitej napisał:


Tak, np. to. Nawet tanio wychodzi, razem z kontrolerem. Dla Ciebie w sam raz. Tylko tam na stronie w opisie koleś raz pisze, że bezprzewodowy, dwie linijki dalej "przewodowy". Tzn. pewnie ten kawałek tekstu sobie skądś wkleił, ale upewnij się, że to bezprzewodowy jest, bo jak dla mnie to trochę pogmatwanie mu wyszło w tym opisie. Z tym, że zdjęcie tego pudełka na dole raczej rozwiewa wątpliwości. Swoją drogą nawet nie wiedziałem o takich zestawach.

PS. No i kwestia koloru, ten jest biały. Ja osobiście wolę czarne, ale w sumie w grze nie to się liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 09:16, Hell_Knight napisał:

> Jak masz podłączone PC i X-a do jednej sieci można streamingiem prosto z kompa.


Ok, dzięki. Inaczej się nie da?

Chyba możesz płytkę z muzyką włożyć do konsoli, ale nie próbowałem, ja tam streaming''uję z kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płytą z muzyką możesz. Ale to bez sensu. Musisz nagrywać bardzo wolno płyty, a potem zgrywać je na dysk w Xboxie. Jak jest z pendrivem to nie wiem, tyle tylko, że dane, save''y itp. przenosić można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 15:25, Diverso napisał:

Płytą z muzyką możesz. Ale to bez sensu. Musisz nagrywać bardzo wolno płyty, a potem
zgrywać je na dysk w Xboxie. Jak jest z pendrivem to nie wiem, tyle tylko, że dane, save''y
itp. przenosić można.

Jak nagrywać. Kupować płyty panie, kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy jadą na XFD 2010.

Proszę, skontaktujcie się ze mną pod adresem mailowym kocham_pasztet [małpa] wp.pl - szukam kogoś, z kim mógłbym wynająć pokój hotelowy, najlepiej w kilka osób, bo ceny są kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I stało się, sprzedałem swoją konsolę. Po wielu miesiącach spędzonych z Xboxem oficjalnie go odstawiam. Wracam na pierwotną platformę - PC-ta. Ukończyłem wszystkie fajne ekskluziwy, w tym Gears of War 2, Alan Wake, Fable 2 itd. Czasem po dwa razy (no akurat te 3 wymienione 2 razy skończyłem :P)). Do sterowania z czasem się przyzwyczaiłem, choć nieraz zupełnie nie panowałem nad padem. Zależy od tego jak mocnego auto-aima dali do danej gry. :P

Może kiedyś w jakimś muzeum zakupię konsolkę znowu. Usiądę przy kominku z dziećmi i opowiem im o lordzie Microsoft, który spłodził taki oto retro-sprzęt. Kiedyś się na tym grało, serio! Pewnie i tak mi nie uwierzą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 23:56, sinir napisał:

Może kiedyś w jakimś muzeum zakupię konsolkę znowu. Usiądę przy kominku z dziećmi i opowiem
im o lordzie Microsoft, który spłodził taki oto retro-sprzęt. Kiedyś się na tym grało,
serio! Pewnie i tak mi nie uwierzą... :)

Kup sobie SNESa albo jakiegoś Pegazusa. Serio mówię. Zapłacisz "grosze", a więcej zabawy niż na Xboxie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować