Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2010 o 19:06, KlocekLego napisał:

Trzeba przyznać, że nowy ekran powitalny jest lepszy :p Menu też daje radę. No i w ustawieniach
jest Kinect.


Ten ekran to chyba tylko na slimach? Jakoś tak raźniejszy mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 19:35, Sipso2008 napisał:

> Trzeba przyznać, że nowy ekran powitalny jest lepszy :p Menu też daje radę. No i
w ustawieniach
> jest Kinect.

Ten ekran to chyba tylko na slimach? Jakoś tak raźniejszy mi się wydaje

Nie nie. Wyszła beta update''u. Tylko nie ściągajcie, bo ponoć ban pewny za to. Podobno ktoś z OC sobie zapewnił już ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, wiem że zaraz wyjde na głupiego naiwniaka, ale mam pytanie... W sklepie za gry płaci sie albo kasą, albo punktami, a punkty można uzyska tylko i wyłącznie kupując je? Miałem nadzieje, a tak właściwie to zostałem wprowadzony w(chyba) błąd przez znajomego który powiedział ze zdobywając w grze punkty za achievmenty moge kupowac gry itp. i wszystko na to wskazywało bo punkty za osiągniecia jak i te którymi sie płaci wyglądają identycznie (sugeruje sie wyglądem :D) więc ja nawet tego nie kwestionowałem i kiedy dzis chciałęm wybrać pierwszą gre za punkty, troche sie zdziwiłem, "stan - 0 punktów". WTF? Powiedzcie czy dobrze mi sie wydaje, bo juz miałem nadzieje ze przynajmniej pod jednym względem microsoft jest mądrzejszy od konkuencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę cię zmartwić, to są zupełnie inne punkty. Punkty za osiągnięcia służą tylko i wyłącznie do tego żeby można było się pochwalić zdobytą ich ilością czy też dużym procentem przejścia gier. Natomiast punkty za które kupujesz można tylko kupić, to jak płatność normalnymi pieniędzmi. Ewentualnie można jeszcze wygrać MSP (MSP - microsoft points) na różnych konkursach w Xbox Live, czasem się takowe pojawiają.

Dnia 15.09.2010 o 00:27, ppajak27 napisał:

bo juz miałem nadzieje ze przynajmniej pod jednym względem microsoft jest mądrzejszy od konkuencji...

Stary, tutaj to pojechałeś po bandzie. Wyobrażałeś sobie że dadzą ci gry za darmo? Gry które wszędzie indziej kosztują kasę, daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 22:33, KlocekLego napisał:

> Ten ekran to chyba tylko na slimach? Jakoś tak raźniejszy mi się wydaje
Nie nie. Wyszła beta update''u. Tylko nie ściągajcie, bo ponoć ban pewny za to. Podobno
ktoś z OC sobie zapewnił już ;f

Nie ban, tylko blokada Live, do czasu wyjścia oficjalnego update. Microsoft pozwala tylko określonej liczbie dopuszczonych do bety konsol się łączyć z Live, przypadkowym instalatorom naturalnie nie pozwala, więc jak zainstalujesz sobie nowy dashboard to się z Live nie połączysz, aż do udostępnienia publicznej wersji, pewnie w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 00:40, knopfler napisał:

Stary, tutaj to pojechałeś po bandzie. Wyobrażałeś sobie że dadzą ci gry za darmo? Gry
które wszędzie indziej kosztują kasę, daj spokój.


Dzięki wielkie za odpowiedź, właśnie sie przesądził los mojej konsoli :). Co do tego wyobrażania sobie. Nie ukrywam, bo dziwił mnie fakt że przykładowo dodatek do DA jest za 1200p kiedy normalnie w sklepie kosztuje 90zł, ale tak jak już pisałem, nie kwestionowałem słów kolegi który ma xbox''a od 2 lat i wierzyłem na słowo ze mozna za te punkty wybierać gry ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft points, a GamerScore to całkiem cos innego.
Z FAQ:
"c)Microsoft Points – "waluta", którą płaci się na Xbox Live Marketplace, polega ona na punktach, które można kupić w formie zdrapki lub kartą kredytową."
"e) GamerScore – jest to ilość punktów, zdobyta przez gracza za odblokowanie osiągnięć (achievements), np. dostajesz 20 punktów za strzelenie 3 bramek jednym piłkarzem w PES. Każda (!) gra ma inne osiągnięcia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem:

Zdobyłem ostatnio Grida, zainstalowałem go na dysk. Mimo tego, płyta nadal kręci się z pełną prędkością, a X hałasuje niczym prom kosmiczny Columbia startujący z przylądku Canaveral. Gra jest zainstalowana, bo jeśli nie jestem zalogowany, to jest cicho. Płyta rozkręca się dopiero po sprawdzeniu, czy są DLC.

Może ktoś ma jakieś doświadczenie z tą grą i może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 22:46, ww3pl napisał:

Mam prośbę - czy ktoś mógłby napisać posta, jeżeli darmowy weekend XBL zacznie po prostu
działać?


Od rana działa, właśnie skończyłem partyjkę w hawx-sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś kierownicę do X''a Logitech Drive Race FX Wheel? Bo myślałem, że tylko DriveFX jest na rynku z "axial feedback", czyli tą podróbą FF, ale teraz na amazonie znalazłem właśnie tą i patrzę w opisie Force Feedback, za chwilę była Logitech DriveFX wheel i miała napisane "axial feedback", więc najlepiej gdyby ktoś kto ją miał lub widział powiedział, czy to jest ten Force Feedback prawdziwy, czy też jakiś udawany. Niepewność wynika z tego, że w Polsce w sklepach napisane jest "osiowe sprężenie zwrotne", co z kolei oznacza na angielski Axial Feedback :P.

PS. To chyba jednak błąd na Amazonie, bo kierownice są identyczne i różnią się niby tylko axial feedback i force feedback, w co nie chcę mi się wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Xbox Elite 250GB jest już, jak widzę, dostępny w naszej pięknej krainie 23-procentowym VATem płynącej ;)

Czy są z nim jakieś problemy techniczne? Widać, że design odmieniony i doszły mnie jakieś słuchy o BARDZO szybko występujących awariach... Zastanawiam się, czy nie brać, bo cena 1300 zeta jest korzystna (zawiera Halo: Reach w zestawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to popularnie zwana "slimka" jest praktycznie bezawaryjna. Po za tym poprzednie modele xboxa, też bardzo rzadko się psuły, jedynie pierwsze modele, które przestano produkować kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 21:25, Albii napisał:

Z tego co mi wiadomo to popularnie zwana "slimka" jest praktycznie bezawaryjna. Po za
tym poprzednie modele xboxa, też bardzo rzadko się psuły, jedynie pierwsze modele, które
przestano produkować kilka lat temu.

Żart? Wystarczy zajrzeć na youtube - co prawda, dziwnym trafem, filmy są TYLKO od amerykanów, ale całe mnóstwo slimek psuje się już po wyjęciu z pudełka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jestem w posiadaniu "slima" to jako takie pojęcie mam ;)
Teraz nie opłaca się brać starej wersji. Nowy jest o wiele cichszy i ma wbudowane wi-fi. W zasadzie to są plusy, które deklasują starego x''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 11:31, ww3pl napisał:

Żart? Wystarczy zajrzeć na youtube - co prawda, dziwnym trafem, filmy są TYLKO od amerykanów,
ale całe mnóstwo slimek psuje się już po wyjęciu z pudełka ;-)


No patrz, a mój Falcon(sprawdzałem!), czyli druga wersja jeszcze ani razu nic nic wywalił, a już niedługo stuknie 3 rok od momentu zakupu. W wersji Elite ;). Tak czy inaczej za jakiś czas i tak chyba nastąpi wymiana na slim-a tylko pytanie wtedy czy nie lepiej pomyśleć na ps 3 xd.
Co do mojego modelu był tylko jeden problem. Kiedyś wygrawerował mi w płycie paskudne kółeczko, dodam, że grą było GTA IV w wersji premierowej(czyli grubo ponad 200 zł), więc zaliczyłem prawie zgon na samym początku. Do dzisiaj bez dalszych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 14:18, KloniskO napisał:

Co do mojego modelu był tylko jeden problem. Kiedyś wygrawerował mi w płycie paskudne
kółeczko, dodam, że grą było GTA IV w wersji premierowej(czyli grubo ponad 200 zł), więc
zaliczyłem prawie zgon na samym początku.

Wina twoja, nie konsoli ;) Było napisane nie ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 13:21, gitarka napisał:

Jako iż jestem w posiadaniu "slima" to jako takie pojęcie mam ;)
Teraz nie opłaca się brać starej wersji. Nowy jest o wiele cichszy i ma wbudowane wi-fi.
W zasadzie to są plusy, które deklasują starego x''a.


Chodzi mi właśnie o Slima. Wi-Fi to mnie tyle obchodzi, co zeszłoroczny śnieg - nie korzystam i nigdy nie będę - uśmiejecie się, ale ze względów zdrowotnych (trochę postudiowałem na temat wpływu pól elektromagnetycznych na układ nerwowy i wolę się nie bawić tym "cudem").

No nic, pomyślę jeszcze, póki co siostra nie pozbywa się białego Falcona, więc jest na czym poszaleć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 21:25, Dared00 napisał:

Wina twoja, nie konsoli ;) Było napisane nie ruszać.


Tak, na pewno, to epic fail, to co powiedziałeś(ale mam nadzieję, że to taki żarcik z twojej strony ;)) Szczególnie, że od razu po zakupie zacząłem jej użytkowanie, a między czasie temat(3 lata temu) niszczenia płyty przez czytnik nie był tak rozpowszechniony.
A wydaje mi się, że wówczas w instrukcji nie pisali żadnych ostrzeżeń o czymś takim. Anyway dla mnie to po dziś dzień jest nie do ogarnięcia, jak można była tak spieprzyć konsolę, żeby po poruszeniu nią(nawet jej nie przewróciłem czy coś takiego) rysowała płytę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować