Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Panowie, w jakich grach można łatwo wbić achievementa wartego 1GS? Bo zaczyna mnie już wkurzać ta dziewiątka w moim GS, a nie widzi mi się grać w FIFE przez 50 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 09:16, Harrolfo napisał:

Gra z najłatwiejszymi achievementami?
Zdecydowanie Avatar: The Last Airbender - 5 łatwiutkich aczików: http://www.achieve360points.com/game/avatarthelastairbender/

Przecież jemu nie chodzi o wbicie 1000G tylko 1G.
Sandro -> W Crash of the Titans jest achievement za 26 G, ale jest też inny za 13 G, który jest prostszy. Musiałbys wykonać ten pierwszy bez tego drugiego, co nie jest łatwe.
EDIT: Jest jeszcze jeden za 36G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 09:11, Sandro napisał:

Panowie, w jakich grach można łatwo wbić achievementa wartego 1GS? Bo zaczyna mnie już
wkurzać ta dziewiątka w moim GS, a nie widzi mi się grać w FIFE przez 50 godzin...

Forza 2 - Kup wszystkie auta z Hiszpanii - 1GS.

Jest jedno auto, o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 19:23, Dared00 napisał:

Forza 2 - Kup wszystkie auta z Hiszpanii - 1GS.

Jest jedno auto, o ile pamiętam.

O coś takiego właśnie :) Szkoda tylko że mam już Forze 3 więc do dwójki raczej mnie nie ciągnie, ale jak kiedyś zobaczę u jakiegoś kumpla to będę wiedział żeby pożyczyć. A ten Avatar to gra pudełkowa czy Arcade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 20:18, Sandro napisał:

> Forza 2 - Kup wszystkie auta z Hiszpanii - 1GS.
>
> Jest jedno auto, o ile pamiętam.
O coś takiego właśnie :) Szkoda tylko że mam już Forze 3 więc do dwójki raczej mnie nie
ciągnie, ale jak kiedyś zobaczę u jakiegoś kumpla to będę wiedział żeby pożyczyć. A ten
Avatar to gra pudełkowa czy Arcade?

Pewnie to gra pudełkowa w przeciwnym razie nie dało by się zdobyć 1000G
Poszukaj na allegro,może znajdziesz.Ale nie polecam tej gry,jest beznadziejna,chyba że ci zależy tylko na punktach;)Dużo punktów i łatwo można zdobyć też grając w King Konga,a gra jest świetna choć stara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 20:44, GentleMick napisał:

Pewnie to gra pudełkowa w przeciwnym razie nie dało by się zdobyć 1000G

Właśnie dlatego mnie to zastanawiało :)

Dnia 08.10.2010 o 20:44, GentleMick napisał:

Poszukaj na allegro,może znajdziesz.Ale nie polecam tej gry,jest beznadziejna,chyba że
ci zależy tylko na punktach;)

Nie jestem z tych co to w najgorsze gówna grają byle tylko wbić "calaka" i odblokować wszystkie "acziki". Takie pokemony Xboxa, hehe :)

Dnia 08.10.2010 o 20:44, GentleMick napisał:

Dużo punktów i łatwo można zdobyć też grając w King Konga,a gra jest świetna choć stara:D

Kiedyś grałem w demo na PC i nie powiem, pamiętam je do dzisiaj. Więc faktycznie musiało mi się spodobać. Może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50h grania w fifę to praktycznie nic. Ja mam w 09, 10 acziv za 50h, a nagrałem się dużo, dużo więcej godzin. W 11 może calaczka zrobię, jeżeli te aczivy za 500 meczy gwiazdą i 100 meczy w multi nie będą zbugowane tak jak kluby wirtualne tuż po premierze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który z tych telewizorów będzie najlepszym rozwiązaniem jeśli lubię oglądać filmy w dobrej jakości(wystarczy z płyt DVD) oraz no i przede wszystkim grać na xboxie 360. Oczekuje od telewizora czystego, ostrego obrazu o szybkiej reakcji oraz aby nie było smużeń i rozmycia. Chodzi aby gry na xboxie wyglądały na nim jak najlepiej.
Prosiłbym o wskazanie najlepszego z tych:

http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/plasma-tv/PS42C430A1WXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=feature

http://the1.pl/index.php?p7091,philips-42pfl5604h-bezp-atne-odbiory-osobiste-zielona-g-ra-lubin-wysy-ka&source=radar

http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/plasma-tv/PS50B430P2WXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=specification

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 14:52, bobobo napisał:

Głupie pytanie,ale musiałem się dowiedzieć:
Jak się podłącza pad od x360 do pc? Trzeba kupić jakiś kabel czy co?

Dwie możliwości:
1. Pad przewodowy.
2. Wireless adapter na usb (są takie oryginalne od MS, na allegro można spotkać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 15:15, knopfler napisał:

> Głupie pytanie,ale musiałem się dowiedzieć:
> Jak się podłącza pad od x360 do pc? Trzeba kupić jakiś kabel czy co?
Dwie możliwości:
1. Pad przewodowy.
2. Wireless adapter na usb (są takie oryginalne od MS, na allegro można spotkać).


A jak podłączyć pad bezprzewodowy? Ten który jest dołączany do X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 15:27, bobobo napisał:

> > Głupie pytanie,ale musiałem się dowiedzieć:
> > Jak się podłącza pad od x360 do pc? Trzeba kupić jakiś kabel czy co?
> Dwie możliwości:
> 1. Pad przewodowy.
> 2. Wireless adapter na usb (są takie oryginalne od MS, na allegro można spotkać).


A jak podłączyć pad bezprzewodowy? Ten który jest dołączany do X360

Punkt 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 14:47, Thog napisał:

Nie jest. To jakiś zamiennik/podróbka. Wcale nie znaczy, że nie działa tak samo. Poniżej masz zdjęcie blistra od oryginalnego Receivera (błąd w tytule aukcji), widać na nim logo Microsoft (na opakowaniu również), ma naklejkę "created by Xbox" a nie "Compatible Xbox 360".
http://www.nakedchameleon.com/uploads/computer/P1010143a.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 19:33, miecio1996 napisał:

elo mam takie pytanie czy opłaca sie płaćć za neta w xboksie czy lepiej kupić ps3???

Jeśli cię stać na płacenie, to kupuj Xboxa, bo jest tego warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 19:41, miecio1996 napisał:

na rok płać się 130zł? są jakieś problemy z netem w xboxe


Pisz wolniej i sprawdzaj co napisałeś...

Tak 130 zł za 12 miesięcy Golda. To zależy od twojego internetu... Xboxa traktuje się jak kolejny komputer podłączony do routera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na tyle pieniędzy, żeby płacić to na pewno się opłaca. To jest 120-130 zł na rok, chociaż cena po zrobieniu Xbox Live w Polsce może się zmienić. Ale te pieniądze nie przepadają i nie idą na konto Microsoftu i tam nie zamarzają. Po prostu, jeśli chodzi o: zniżki, bezawaryjność, szybkość działania i rzadkość aktualizacji to zdecydowanie XBL (Xbox Live) odstawia PSN (PlayStation Network). Ostatnio akurat po wejściu PlayStation + to w zniżkach się to zrównało, ale nadal PSN jest gorsze pod względem serwerów i bezawaryjności. Ostatnio XBL wyłączyli chyba z rok temu. PSN się dosyć często "naprawia" zalicza jakieś zawieszenia i awarie. Jeszcze dochodzi to, że PSN jest jakoś bardzo często aktualizowany, jeśli nie przeszkadza Ci ściąganie ciągłych aktualizacji coś psujących (hmm coś często się to zdarza, choć małej liczbie osób) to możesz śmiało potraktować jako +/-, ja nie lubię ściągać aktualizacji, więc traktuje to jako minus. Gdyby tylko multi było darmowe to byłoby świetnie, ale takie rzeczy to tylko w Erze, a 130 zł w roku nazbierać to nie problem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować