Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2011 o 09:45, BartexooN napisał:

Przepraszam, mam takie pytanie. Otóż mówisz o sprzedawaniu używek i kupowaniu gier nowych,
czy mówisz o jakich interesach przez jakieś aukcje? Bo Ja mam chrapkę na GoW 3,ale nie
jestem aż taki szalony by kupić za 179,90 zł.


Poczekasz 2-4 miechy i powinny zejść używane poniżej 100zł. Nie trzeba we wszystko grać odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2011 o 09:52, The_Nemezis napisał:

Poczekasz 2-4 miechy i powinny zejść używane poniżej 100zł. Nie trzeba we wszystko grać
odrazu.


Dokładnie. Zwłaszcza, że i tak pewnie wyjdzie edycja GOTY Gearsów 3, z wszystkimi map packami itp. Dlatego ja nie kupuje GoW 3 w dniu premiery, tylko czekam na edycje GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 09:45, BartexooN napisał:

jestem aż taki szalony by kupić za 179,90 zł.


Można zrobić tak jak pisze The_Nemezis albo po prostu kupić grę używaną tydzień po premierze za 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 16:04, Mikex napisał:

Może mi ktoś opisać wrażenia z Alana Wake''a? Będę bardzo wdzięczny ;)

Świetna gra, jest bardzo klimatyczna- klimat pisany jak u Stephena Kinga :]. Fabuła trzyma w napięciu i jest często niespodziewana,ale szkoda tylko,że po przejściu raz gry to "niespodziewane" już jest znane.Ale polecam tą grę jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 21:00, Fimbulvinter napisał:

Pytanie nooba. Do XBL łączyć do polskiego/brytyjskiego/amerykańskiego? Jak już się dołączę
to czy potem można zmienić lokalizację?



Na ten czas najlepiej do jakiegokolwiek byle nie polskiego. Angielski bądź amerykański (najlepiej patrzeć pod kątem kupna MSP, bo inne ilości są).
Da się potem zrobić migrację konta. Można ją robić raz na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 21:12, Fimbulvinter napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Czy gry ze starego xboxa będą działać na 360?

Xbox jest wstecznie kompatybilny, większość gier z Xboxa 1 działa. Ale to się chyba tyczy tylko wersji z dyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 19:39, Sipso2008 napisał:

Elo stary, teraz długi weekend mam więc możemy zabrać się za tego Dantego. Pasuje ci
ten weekend?



Siema. Ja dopiero czekam na dłuższe wolne ale to nie problem. W normalne dni grywam w godzinach 19.00-22.00. W weekendy zaczynam wcześniej około 16.00 ale tę sobotę mam zajętą. Reszta dni (łącznie z niedzielą) jak najbardziej ok więc jeżeli masz ochotę to możemy porobić te triale.

Jak chcesz to podaj konkretny dzień i godzinę albo po prostu napisz jak zobaczysz mnie na live :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zakupić sobie parę MSP ,lecz MSP które mogę kupić to tylko z krajach UE. Czyli m.in Polska,czy UK. Ale NIE CHCĘ migrować do PL. Konto mam w US. Bo np. kupowanie kodów,czy jakich Live Gold jest ograniczone w przypadku US,a opłaca mi się przejść na UK? Czy stracę na tym coś itp.? Migrowanie jak wiadomo można raz na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mam zamiar nabyć/wygrać Xboksa360 Slim, mam już na oku konkretne tytuły do przejścia etc.
Jednak interesuje mnie, czy są jakieś świetne exclusive''y z pierwszej wersji Xbox, które są w dodatku kompatybilne z 360 slim PAL. Na pewno spróbowałbym położyć rączki na obu Unreal Championshipach, ale czy są jeszcze jakieś inne świetne gry, albo takie o unikatowym klimacie (jak Ecco The Dolphin, ICO czy Okami na PS2)? Głównie interesują mnie cRPG, gry akcji, przygodówki i siatkówka (pomijamy więc Forzy czy inne takie) - tylko i wyłącznie exclusive''y. Ot, chcę sobie przygotować wcześniej listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie coś by się znalazło tyle, że te lepsze tytuły wyszły też na pc(jednak w obrebie konsol dalej są exclusiv`ami) i mam na myśli takie tytuły jak: Jade Empire <- jeden z moich ulubionych rpg wg mnie dla gracza rpg must-have. FablePierwsza cześć action rpg od Piotrusia. Jeśli ktoś nie grał na piecu to zawsze jest okazja nadrobić zaległości. Można też wziąć sie za serie Halo, tyle ze u nas jakoś ta gra nie stała się zbyt popularna. No i warto nadmienić Ninja Gaiden gra tak kultowa jak GoW (w niektórych kręgach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Jade Empire ES i Fable LCh przeszedłem na PC. Jeśli się wezmę za Halo (2) - prawdopodobnie też na PC, by uniknąć męki gry na padzie. Z tego, co popatrzyłem, Ninja Gaiden też wyszedł na PC. Coś widzę, że MS dopiero od 360 się wziął za utrzymywanie statusów gier na wyłączność. W każdym razie dzięki za wskazówkę co do Ninja Gaiden - zainteresuję się tym tytułem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować