Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Witam ,mam problem ze swoim Call of Duty World at War- Kupiłem go w "sklepie" Microsoft na Xboxie 360. Gra nie ma blokady regionalnej ,więc bez problemu mogę zagrać.Lecz problem jest taki,że ściągam ją 3 raz,gdyż pisze mi na dysku [ustawienia] -> Plik Uszkodzony. Lecz JA nie mam zepsutego HDD,ani nie przerywałem pobierania czy coś. Punkty nie kupowałem sam- dostałem. Więc w czym problem? W Bibliotece pokazuje się opakowanie tej gry,ale już wchodząc do biblioteki nie ma tej gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:
1. Czy Live kupiony, np dziś można aktywować za rok?
2. Czy ta promocja 50% za Live''a tyczy się każdej gry i konsoli ze sklepu gram?
3. Czy Live, którego kupię w gramie mogę aktywować dla, np amerykańskiego Live'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy styczności ze starym x, więc pytanie - achievy działają normalnie i są za nie naliczane punkty?
I czy w ogóle są achievy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eloo czy w skład Gears of War 2 wydanego w Classics (ten co jest na gram.pl dostępny) wchodzą All Fronts Collection i cała reszta? Bo na allegro znalazłem coś, piszą, że ma w sobie wszystkie DLC, a zapytani czy to GOTY mówią, że Classics... I mnie zakołowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, właśnie złożyłem pre-order L.A Noire za 129zł z wliczoną już przesyłką na muve.pl. Czemu tak tanio? Otóż dalej trwa akcja, w której zakładamy konto w kompanii graczy, wysyłamy dowód zakupu dowolnej gry konsolowej (paragon, faktura) i prosimy o wygenerowanie kodu na zniżkę w sklepie muve.pl. Byłem przekonany, że ta zniżka wynosi 20%, a okazało się, że 50 ;) Warunki są dwa - gra musi być zakupiona w Polsce i musi to być pierwsza gra konsolowa, którą rejestrujecie w KG. A - zniżka działa tylko na gry wydawane przez Ubisoft i Cenege (czyli np. najnowszego Mortala można dostać za 109zł z wliczoną przesyłką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 12:58, ziomek25 napisał:

Czy ta zniżka jest 1 razowa xd?I jak wysłac dowód zakupu ,np zdjęcie z komórki :D?


Tak, można jej użyć tylko raz. Może opisze cały proces. Tzn. jest to wypowiedź jednego z użytkowników forum polygamii (Vramin) :

"1. Założyć konto na http://kompania.cenega.pl/.

2. Zeskanować paragon lub fakturę, dowód zakupu gry. Dowolnej gry konsolowej, wydanej przez dowolnego dystrybutora, byleby kupionej w Polsce.

3. Zeskanowany paragon wysłać mailem na kompania_graczy@cenega.com. Do tego należy napisać że jest to pierwsza gra konsolowa rejestrowana na tym koncie i poprosić o wygenerowanie kodu na 50% zniżki do wykorzystania w http://muve.pl/

4. Założyć konto w http://muve.pl/ i przy zakupie gry wpisać kod promocyjny, by uzyskać zniżkę. Kod promocyjny przywiązany jest do konta, nie można go odstępować innym osobom. Kod można wpisać dopiero wtedy gdy gra posiada dwie ceny - "sugerowaną" i "dla ciebie".

5. Dalej jak w innych sklepach - odebrać przesyłkę i grać.

Uwaga - kod działa tylko na gry wydane przez Cenegę i Ubisoft. Można go dostać tylko raz, przy rejestracji pierwszej gry konsolowej na koncie w Kompanii Graczy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 14:13, Michal_Raven napisał:

Ale z tym kontem w muve.pl to nie jest tak, że można się zalogować danymi do tego utworzonego
w Kompanii Graczy?


Nie wiem. Ja założyłem konto najpierw w KG, a potem na muve.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 14:45, ziomek25 napisał:

Ale mając np BF BC 2 mam paragon ale żadnego kodu elektronicznego znaleźć nie mogę,tzn
ze niektóre gry można tam rejestrować ?


Nie. Wystarczy paragon. Jak im wyślesz skan paragonu, to odeślą Ci kod do zarejestrowania tej gry. Rejestrujesz grę przy pomocy tego kodu na KG i piszesz im maila, że chcesz dostać kod na 50% zniżki w muve.pl za pierwszą zarejestrowaną grę konsolową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 14:45, ziomek25 napisał:

Ale mając np BF BC 2 mam paragon ale żadnego kodu elektronicznego znaleźć nie mogę,tzn
ze niektóre gry można tam zarejestrować ?


Ale bc2 nie było wydawane ani przez cenegę ani przez ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli na paragonie nie pisze jaka to gra tylko " 1x129,00 to tez to uwzględniają XD?

EDIT.

Juz nie ważne trochę wyżej jest napisane ze to BF xd...

The_Nemezis
A to nie może być gra od EA ;d?Przecież napisał "2. Zeskanować paragon lub fakturę, dowód zakupu gry. Dowolnej gry konsolowej, wydanej przez dowolnego dystrybutora, byleby kupionej w Polsce."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 14:56, The_Nemezis napisał:

> Ale mając np BF BC 2 mam paragon ale żadnego kodu elektronicznego znaleźć nie mogę,tzn

> ze niektóre gry można tam zarejestrować ?

Ale bc2 nie było wydawane ani przez cenegę ani przez ubi.


To nie jest ważne. Może być DOWOLNA gra konsolowa. Ten kod działa tylko na gry Cenegi i Ubi (tzn za połowę ceny można kupić gry ww. wydawców) :)

ziomek25 --> Nie mam pojęcia. Wyślij, to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 16:25, Henrar napisał:

Wiadomo coś na temat wydania Monkey Island 2 na naszym Live''ie? Czy muszę kupować przez
angielskie konto?

Ja bym kupował przez konto GB. Gra jest super, a czekać aż dodadzą do naszego śmiesznego "rynku" nie ma IMO sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować