Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Hm, kupiłem Prince of Persia FS edycje specjalną z kluczem do pobrania Prince of Persia Classic.
Niestety xbox po wpisaniu kodu mówi że jest on nieprawidłowy. Gdzie może leżeć przyczyna?
Jakaś blokada lokalna? Wadliwy Klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 19:17, Blu napisał:

Hm, kupiłem Prince of Persia FS edycje specjalną z kluczem do pobrania Prince of Persia
Classic.
Niestety xbox po wpisaniu kodu mówi że jest on nieprawidłowy. Gdzie może leżeć przyczyna?

Jakaś blokada lokalna? Wadliwy Klucz?


Jest na polskim xlive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 20:28, The_Nemezis napisał:

Jest na polskim xlive?

Tak jest. Napalilem sie na darmowe ms pointsy po czym okazalo sie ze promocja sie skonczyla ,uh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak połaczyc 2 x boxy w system link tzw lan??
co wpisac w bramie dns i takie pierdoly???
prosze o dokladna instrukcje..nie widzi mi x boxa w Saints row 2 dalem na automatyczne to w F1 widzialy sie..
szukalem w google ale nie dzialalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... nigdy tego nie robiłem, ale na mój chłopski rozum spróbuj zrobić tak:
Podłącz obie konsole kablem ethernet, i w ustawieniach sieci w IP wpisz 192.168.1.1. Reszta automatycznie.
Nie gwarantuje że zadziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 09:54, JackMuzyk napisał:

czy ktos wie jak połaczyc 2 x boxy w system link tzw lan??
co wpisac w bramie dns i takie pierdoly???
prosze o dokladna instrukcje..nie widzi mi x boxa w Saints row 2 dalem na automatyczne
to w F1 widzialy sie..
szukalem w google ale nie dzialalo:/

Hmm jak łączysz bezpośrednie konsole ethernetem to nie zapomnij że musi on być crossowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu niestety pojawił mi się w konsoli RRoD :\ Wcześniej nie miałem kasy na jego naprawienie,lecz niedługo moje urodziny i będe miał kase. I akurat znalazłem sposób,by dowiedzieć się co się zepsuło w moim Xboxie. Mianowicie - GPU nie odpowiada. I teraz mam pytanie: Lepiej wybrać jego wymianę czy może reballing? I czy taką przesyłkę (z allegro oczywiście) w obie strony pokrywa kupujący,czyż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 16:53, bobobo napisał:

I czy taką przesyłkę
(z allegro oczywiście) w obie strony pokrywa kupujący,czyż tak?

Witaj. Powiem tak od siebie, w przypadku posiadania gwarancji i wysyłki np. do Media Markt to jest darmowe- w przypadku mojego kolegi. A w przypadku allegro to tak : Wysłać- musisz zapłacić ,Odesłać- musisz zapłacić. Czyli wychodzi na to,że w WIĘKSZOŚCI sprzedawców ponosisz koszty wysyłki i odsyłki osoba posiadająca sprzęt z RRoDem. Pół roku temu spotykałem się z ponoszącymi koszty osoba która "ma tą aukcję". Teraz rzadko.

P.S- Dodatkowo jeśli chodzi o "regenerację" płyt- tak samo ponosisz koszty Ty. Ot tak dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dysk 20 GB już wymięka w związku z czym zastanawiam się nad zakupem do mojego starego Premium dysku 250 GB. Czy po przerzuceniu danych, a konkretnie gier sprzed migracji np. Castle Crashers będą one działać na nowym dysku? Licencja jest na konsolę, więc domyślam się że tak, ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będą one działać na nowym dysku? Licencja jest na konsolę, więc domyślam

Dnia 16.04.2011 o 21:45, barsum napisał:

się że tak, ale wolę się upewnić.


Nie ma problemu, będzie wszystko działać. Sam się przeniosłem z 20 na 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż wziąłem kod na 20% zniżki na gry konsolowe w kompanii graczy. I teraz się głowie jakie gry mogę kupić z tą zniżką... Czy liczą się też gry od Rockstara ? Czy mógłby ktoś taką krótką listę gier podać na xboxa 360, która ta zniżka obejmuje ? Będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 22:57, SamFiniszer napisał:

Mam pytanie. Otóż wziąłem kod na 20% zniżki na gry konsolowe w kompanii graczy. I teraz
się głowie jakie gry mogę kupić z tą zniżką... Czy liczą się też gry od Rockstara ? Czy
mógłby ktoś taką krótką listę gier podać na xboxa 360, która ta zniżka obejmuje ? Będę
bardzo wdzięczny.

Działa na gry Rockstara bo to jest dystrybucja Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 22:40, Baluk25 napisał:

Ładowarka + akumulatory wychodzi taniej : >.


Tak wiem, już tak kupiłem. Wielki Obserwator mi pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować