Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2011 o 19:36, Jagged napisał:

Są takie kable dedykowane na X''a ?

Jakie? Ten z 6 końcówkami?

Wpisz na allegro "xbox component"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jeśli są dedykowane X360 jak Onza, Logitech Chillstream, Madcatz i Saitek też chyba mają takie modele, zwykłych pod USB nie użyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych graczy:] Mój kumpel posiada grę w wersji polskiej na platformie Xbox 360. Przez swoją nieuwagę kupiłem tą samą grę, ale w języku angielskim. Chciałbym Was zapytać czy istnieje możliwość, abym zainstalował grę od kumpla na własnym dysku i grał z własnego nośnika? Z góry dziękuję za pomoc:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Mój router został uszkodzony przez burze. Odpiąłem kabel i chciałem pograć w Crackdowna na singlu. Mam dwa dodatki a także save z tej gry. Przy włączaniu gry wyskakuje ładowanie a potem komunikaty że dodatkowa zawartość jest nieprawidłowa lub uszkodzona. Taka sama sytuacja ma miejsce w przypadku save''a.

Czy to przez obecny brak Live? Nie słyszałem o takiej sytuacji. Dodaję że wszystkie dodatki są zakupione na mojej konsoli i na moim koncie.

Nie sądzę aby na skutek burzy mój dysk mógł doznać uszkodzenia. Wtedy pewnie cała konsola by nie działała a obecnie nie działają tylko materiały z Crackdowna.

Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może próbował aplikować na polskim Lajwie kody z fizycznych zdrapek na 2100/4200 MSP z UK jakie w tamtejszych wysyłkowych sklepach są i może potwierdzić że działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 11:18, igor8472 napisał:

Na początek ja bym spróbował odzyskać konto w dashu.



Cały czas mam swoje konto ale nie mam połączenia na live. Możliwe że to jest problemem ale nadal nie rozumiem dlaczego muszę się łączyć z siecią. W końcu wszystko kupiłem na mojej konsoli więc mam na wszystko licencję. Co innego gdybym przeniósł to na inną konsolę.

Miał ktoś coś podobnego? Mój kumpel też ma dodatek do Cracdowna i po odpięciu kabla takiego problemu nie ma i wszystko działa. Może to dlatego że ma tylko jeden dodatek i do tego darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobierał już ktoś update do Xboxa? Jeśli tak, to czy macie z nim jakieś problemy? Bo na konkurencyjnym portalu wyczytałem, że po aktualizacji Xpudło wyświetla błąd i nie działa. Podobno dzieje się tak tylko ze starszymi modelami konsoli (Fat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 14:36, Mikex napisał:

Pobierał już ktoś update do Xboxa? Jeśli tak, to czy macie z nim jakieś problemy? Bo
na konkurencyjnym portalu wyczytałem, że po aktualizacji Xpudło wyświetla błąd i nie
działa. Podobno dzieje się tak tylko ze starszymi modelami konsoli (Fat).

U mnie wszystko działa bez problemów (Fat 60GB). Dodam też, że w trakcie instalacji konsola resetuje się ze dwa razy, więc nie panikować (tak jak ja ;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 20:03, igor8472 napisał:

Mnie updatem dashboard obdarował przedwczoraj i wszystko działa.



U mnie też wszystko ok. Nie wiem, czemu temu kolesiowi przydarzyło się takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat o FC2 lekko podupadł dlatego zapytam tutaj. Jak grać na własnych mapach w Far Cry 2 w grze rankingowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić dobry TV do konsoli? Od paru tygodni siedzę w necie i szukam i przeglądam i czytam i nic nie mogę wybrać. Jak już znalazłem sobie fajny telewizor - Sony 32EX500, to znowu okazało się, że ma wysoki input lag. Chciałem kupić Samsunga LE32C530 (input lag na poziomie 14ms), to znowu się okazało, że Samsung robi 3 różne matryce, także dostanie tej dobrej to loteria (nie zawsze jest naklejka żeby sprawdzić typ matrycy). W końcu chciałem kupić plazmę, ale plazmy są od 37">, więc odpada. Do mnie maksymalnie mieści się 32". Nigdy bym nie pomyślał, że kupno TV to taka udręka. Czy możecie zatem polecić mi coś dobrego? Albo może napiszecie jakich TV używacie do grania i jak się sprawują? I czy ten nieszczęsny input lag naprawdę tak bardzo przeszkadza w zabawie? Zaznaczam, że nie gram przez neta w Street Fightery i nie jestem żaden pro.Gram dla zabawy, jednak jeśli mam być koszony non stop w Bad Company 2, to nie za fajnie. Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 10:00, Mikex napisał:

Możecie mi polecić dobry TV do konsoli? Od paru tygodni siedzę w necie i szukam i przeglądam
i czytam i nic nie mogę wybrać. Jak już znalazłem sobie fajny telewizor - Sony 32EX500,
to znowu okazało się, że ma wysoki input lag. Chciałem kupić Samsunga LE32C530 (input
lag na poziomie 14ms), to znowu się okazało, że Samsung robi 3 różne matryce, także dostanie
tej dobrej to loteria (nie zawsze jest naklejka żeby sprawdzić typ matrycy). W końcu
chciałem kupić plazmę, ale plazmy są od 37">, więc odpada. Do mnie maksymalnie mieści
się 32". Nigdy bym nie pomyślał, że kupno TV to taka udręka. Czy możecie zatem polecić
mi coś dobrego? Albo może napiszecie jakich TV używacie do grania i jak się sprawują?
I czy ten nieszczęsny input lag naprawdę tak bardzo przeszkadza w zabawie? Zaznaczam,
że nie gram przez neta w Street Fightery i nie jestem żaden pro.Gram dla zabawy, jednak
jeśli mam być koszony non stop w Bad Company 2, to nie za fajnie. Z góry dzięki ;)


powiem tak, bierz w miarę tani i nie zawracaj sobie głowy jakimiś input lagami i tego typu pierdołami ;) i tak zagrasz tak jak ci przeciwnik pozwoli
ja grałem na sony Bravia 42 cale teraz gram na sharpie LCD 32 cale (kosztuje dziś ok. 1300 zł - kupując nie patrzyłem na zadne cyfry matryce itd , i szczerze mówić nie widzę żadnej różnicy na multi.
tu nie chodzi o telewizor, tylko o twoje opanowanie pada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 13:07, castlerock napisał:


powiem tak, bierz w miarę tani i nie zawracaj sobie głowy jakimiś input lagami i tego
typu pierdołami ;) i tak zagrasz tak jak ci przeciwnik pozwoli
ja grałem na sony Bravia 42 cale teraz gram na sharpie LCD 32 cale (kosztuje dziś ok.
1300 zł - kupując nie patrzyłem na zadne cyfry matryce itd , i szczerze mówić nie widzę
żadnej różnicy na multi.
tu nie chodzi o telewizor, tylko o twoje opanowanie pada ;)


Już wybrałem ;D Sony 32EX402. Wreszcie koniec szukania ;D W każdym bądź razie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować