Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2011 o 09:11, MiSiU3112 napisał:

Kupując xbox 360 slim 4 gb jaką maksymalną pojemność konsoli poprzez pendrive/ dysk przenośny
mogę uzyskać ?

Można podłączyć dwa urządzenia każde po 16 Gb czyli w sumie 32 Gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak robić misje w co opie w RDR?
Chodzi o te misje, które są w hideoutach? Bo zrobiłem wczoraj tego z kuzynem całkiem sporo i żaden achiev nie wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chciałbym kupić Kinecta pod xboxa mam z 2009 roku z jakimś polepszonym chłodzeniem czy mniejszym poborem pradu zasilacza,i czy jakbym kupił kinecta mółgby mi sie przegrzać czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 20:01, maziiii napisał:

Mam pytanie chciałbym kupić Kinecta pod xboxa mam z 2009 roku z jakimś polepszonym chłodzeniem
czy mniejszym poborem pradu zasilacza,i czy jakbym kupił kinecta mółgby mi sie przegrzać
czy coś?



Co to za bezsensowne pytanie? Jeżeli kinect współpracuje z wszystkimi xboxami to nie po to by je psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 17:55, Baluk25 napisał:

Jak robić misje w co opie w RDR?
Chodzi o te misje, które są w hideoutach? Bo zrobiłem wczoraj tego z kuzynem całkiem
sporo i żaden achiev nie wszedł.

Masz GOLD. I tak, wchodzisz na free roam - freindly/normal/hardcoree -> Idziesz na dany Hideout Co-op -> 1 Hideout -> 5x acziwów w sam raz ok. 25-35G. Potem za all jest 15 ,czy tam 25 G. Itd. Kuzyn nie może mieć dwóch padów, jak wiem bardziej naliczane są za hm... Multiplayer. Albo sprawdź w Journal ,czy nie zrobiłeś tego przypadkiem. Wszystkich hideoutów jest ok. 8-7. Niezłe do nabijania PD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie drobne pytanko. Da się jakoś zapłacić paypalem w marketplace nie używając karty?
Mam na koncie paypal troszke pieniędzy jednak nie widzę nigdzie opcji użycia tej puli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 14:12, Baluk25 napisał:

O, jak chcesz, to możemy porobić razem w czwartek lub jutro.
Jak coś to moje namiary znasz ;p.

Chętnie bym porobił ,gdyby nie fakt. Że gold mi wygasł, a ja go nie kupowałem,tylko dostałem,a był na 3 miesiące :/ W wakacje się dorobię z kasą i kupię na 13 miechów i będzie git. Ale kryzysik mnie dobrał z grami i kasą i nie mam co zbytnio kupić. Nowe tytuły mnie nie ciągną, przejdę ,pogram i tyle. Znam namiary i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ostatnio problem z podłączeniem się do usługi Live. Otóż od jakiegoś tygodnia nie mogę się podłąćzyć przez live. Wcześniej było wszystko dobrze. Łącze się przez router Asus RT-G32. Zmieniałem nazwę sieci, hasło sieci oraz podłączałem router na nowo. Czego to może być wina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W ustawieniach sieci udostępnij sieć innym urządzeniom. Nie pamiętam dokładnie nazwy opcji, ale u mnie raz jakoś się zmieniło i cały dom oprócz mnie neta nie miał. Spróbuj zmienić sieć na publiczną, a potem znów na prywatną. U mnie to pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozgryzłem to. Mam coś z anteną wifi ponieważ jak przeniosłem Xboxa do pokoju tam gdzie mam router wszystko działa... No cóż będę musiał kupić nowy router :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem nikt nie wspomina o ciekawej rzeczy zapowiedzianej na E3, a mianowicie "chmurze". Wszystkie save''y będą trzymane na zewnętrznych serwerach i będziemy mieli do nich dostęp na każdej konsoli, a i samo przenoszenie kont ma zostać ułatwione. A co najlepsze, z tego, co czytałem do tej pory, do chmury nie będzie potrzeba Golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 23:08, Dared00 napisał:

A tymczasem nikt nie wspomina o ciekawej rzeczy zapowiedzianej na E3, a mianowicie "chmurze".
Wszystkie save''y będą trzymane na zewnętrznych serwerach i będziemy mieli do nich dostęp
na każdej konsoli, a i samo przenoszenie kont ma zostać ułatwione. A co najlepsze, z
tego, co czytałem do tej pory, do chmury nie będzie potrzeba Golda.



Potem będzie atak hakerów i wszystko pójdzie w niepamięć. Tak na serio to jest to fajna sprawa ale ma też swoje wady. Niemniej jednak fajnie że o tym napisałeś bo ja jestem tym zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej cieszy że MS rozluźnił swoją polityke odnośnie akcesoriów i wraz z premierą Forzy 4 pojawi się kilka nowych kierownic Fanateca i Madcatza, prototypy można na E3 na stanowisku z ww grą zobaczyć, ceny najlepszych wersji niestety takie że...

http://www.madcatz.com/wheel
http://www.youtube.com/watch?v=GImCax0inHQ&feature=player_embedded#at=20
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/252471_217645544925027_185465731476342_742826_7330398_n.jpg

W wywiadzie dla gamespot donoszą że cena nowej kierownicy Fanateca, wersja Elite...fanfary...bedzie kosztowac $700. Kierownica MadCatz, wersja z FF ma kosztowac $230.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądałem różne stronki i znalazłem rzekome info że na konsoli szybciej rysują się płytki .Czy to prawda czy tylko kolejny mit podrzucony przez jakiegoś antyfana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować