Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2011 o 07:55, Darnok_Rukia napisał:

Tak sobie przeglądałem różne stronki i znalazłem rzekome info że na konsoli szybciej
rysują się płytki .Czy to prawda czy tylko kolejny mit podrzucony przez jakiegoś antyfana
?

Ta, no ja bym nie trzymał ich na konsoli. Przecież jak xbox zaczyna pracować, to wytwarza drgania przekraczające skale richtera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 23:37, Baluk25 napisał:

Ktoś chętny pograć kiedyś w jakiegoś Naruto, RDR lub GTA4?


RDR chętnie. Do tego kilku moich znajomych może się dołączyć. Mój GT: Sipso. Dodaj, zgadamy się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie achievementów na Xbox 360. Otóż gram sobie w niektóre gry z Games for Windows na kompie np. GTA IV i nalicza mi te punkty. To na jakiej zasadzie działają te z X360 ? Rozumiem, że Xbox musi być podpięty pod sieć i podczas odpalania się loguję na swoje konto. Jeśli nie to byłby ktoś w tym zorientowany i mógłby mi to wytłumaczyć ? Z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo. Jak mają działać? Nie musi być podłączony do neta, na GFWL bez połączenia z netem też achievementy wchodzą. Nie bardzo rozumiem co mam ci tłumaczyć... To, że GFWL i XBL są ze sobą połączone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak SPiso wyżej napisał działą tak samo tyle że na X360 masz to we wszystkich grach. Można je wbijać offline ale jeżeli mają bić widoczne dla innych od czasu do czasu musisz konsolę pod neta podpiąć żeby ci je wgrało. No i tych związanych z multi oczywiście offline nie wbijesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanko. Załóżmy, że mam X''a i tam odpalam grę, to żeby zaktualizowało mój profil o ta grę to podczas 1 uruchamiania gry musi być podpięty do sieci, czy tylko podam swój login i hasło i już będzie ok i będzie gra offline ? ( przepraszam za takie pytania, ale właśnie przymierzam się do zakupu X''a w lipcu i chciałbym wiedzieć jak najwięcej na ten temat ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:08, Jammin69 napisał:

/.../

Podpinasz to masz wszystkie aktualizacje jakie działają na grze i w xboxie live. Możesz wypnąc ethernet (kabel do neta, lub odłączyc wi-fi) i wtedy nie będzie aktualizacji, ale lepiej z. Bez neta nie masz marketplace,freinds,nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 17:13, Jammin69 napisał:

Nieaktualne... :D


Wiesz, bez neta nie zalogujesz się na profil, bo pewnie chcesz wykorzystać swój utworzony na GFWL. Grając offline wszystko się zapisuje w profilu. Gdy tylko podłączysz konsolę do neta wszystko się zaktualizuje i zsynchronizuje. Możesz rok grać bez neta, a potem zaktualizować profil podłączając konsole do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę pytania z innego wątka.
Otóż bardziej opłaca się kupić wersje 4gb + dokupić osobno jakiś dysk czy może wersje z 250GB?
I kolejne - czy można do konsoli podłączyć (niemłode) kino domowe lub głośniki pc 5.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2011 o 00:00, kamil_E1 napisał:

Otóż bardziej opłaca się kupić wersje 4gb + dokupić osobno jakiś dysk czy może wersje
z 250GB?


To zależy ile masz kasy :) 250 GB to nawet za dużo, ja osobiście nie mam co robić z tym miejscem. Mój kumpel kupił 4GB, dokupił 20 i jest zadowolony.

Dnia 13.06.2011 o 00:00, kamil_E1 napisał:

I kolejne - czy można do konsoli podłączyć (niemłode) kino domowe lub głośniki pc 5.1?


W tej dziedzinie nie jestem expertem ale wydaje mi się że można (choć nie mam pojęcia jak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 00:00, kamil_E1 napisał:

Otóż bardziej opłaca się kupić wersje 4gb + dokupić osobno jakiś dysk czy może wersje
z 250GB?


Bardziej opłaca się brać od razu wersję z 250GB. Dyski od MS są cholernie drogie.

Dnia 13.06.2011 o 00:00, kamil_E1 napisał:

I kolejne - czy można do konsoli podłączyć (niemłode) kino domowe lub głośniki pc 5.1?


To zależy - jeżeli głośniki lub kino domowe mają wejście optyczne, to da się spokojnie je podłączyć i mieć prawdziwy dźwięk 5.1 (jeżeli oczywiście urządzenia obłusgują Dolby Digital). W innym wypadku również możesz je podłączyć (cinchami), ale wtedy będziesz mieć stereo.
Podaj nazwy głośników i kina domowego, to Ci napiszę, co da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 09:49, Henrar napisał:

To zależy - jeżeli głośniki lub kino domowe mają wejście optyczne, to da się spokojnie
je podłączyć i mieć prawdziwy dźwięk 5.1 (jeżeli oczywiście urządzenia obłusgują Dolby
Digital). W innym wypadku również możesz je podłączyć (cinchami), ale wtedy będziesz
mieć stereo.
Podaj nazwy głośników i kina domowego, to Ci napiszę, co da się zrobić.


Głośniki to model Creative Sbs580
Kino: lg lh-t255sd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 11:48, kamil_E1 napisał:

Głośniki to model Creative Sbs580
Kino: lg lh-t255sd


Z tego co widzę, to w przypadku głośników będzie kombinowanie a w przypadku kina domowego podłączenie będzie możliwe tylko przez cinche. W przypadku pierwszym da się uzyskać prawdziwe 5.1 (ale trzeba mieć amplituner, czy coś podobnego), w drugim - tylko stereo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 12:58, Henrar napisał:

> Głośniki to model Creative Sbs580
> Kino: lg lh-t255sd

Z tego co widzę, to w przypadku głośników będzie kombinowanie a w przypadku kina domowego
podłączenie będzie możliwe tylko przez cinche. W przypadku pierwszym da się uzyskać prawdziwe
5.1 (ale trzeba mieć amplituner, czy coś podobnego), w drugim - tylko stereo.



Nie zależy mi na 5.1, czyste stereo też mi wystarczy. I tak niestety przyjdzie mi grać na zwykłym lcd 22cale ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Np. jak chciałbym podpiąć X''a do monitora, to muszę mieć kabel VGA-HDMI ? ( Mam monitor z wejściem VGA ). Czy jeszcze potrzebuję jakiegoś kabla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować