Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2011 o 17:39, Jammin69 napisał:

A i jeszcze jedno. Np. jak chciałbym podpiąć X''a do monitora, to muszę mieć kabel VGA-HDMI
? ( Mam monitor z wejściem VGA ). Czy jeszcze potrzebuję jakiegoś kabla ?


Stosując HDMI nie będziesz mógł podłączyć głośników, bo standardowy kabel A/V od Xboxa ma zaślepkę na złącze HDMI. Muszisz zastosować kabel, który podlinkował SamFiniszer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten kabel podpinam już prosto pod X''a, czy jeszcze pod jakiś jeden ? ( Bo ja w moim monitorze mam tylko 2 wejścia : VGA i zasilający ). Chyba, że zamiast kombinować, po prostu kupię długi kabel sieciowy, żeby móc X'a podłączyć w innym pokoju i grać prawie cały czas online. ( Mój pokój znajduje się na piętrze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanko dotyczące gwarancji konsoli. Poprzedniego Xboxa kupiłem 5 lat temu i nic nie pamiętam. :P Po zakupie konsoli gwarancję daje mi sam dowód jej zakupu i nie trzeba już nic nigdzie zgłaszać, czy może trzeba pisać do Microsoftu i coś tam podawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 22:54, kamil_E1 napisał:

Czy jak kupiłem sobie na allegro używaną Fifę bądź Bad Company 2 to czy mogę grać przez
internet?

W BF2 możesz (kiedyś grałem na pożyczonej bez kodu więc się da) ale w Fife to już nie. Żeby grać w Fife będziesz musiał kupić w marketplace jakiś tam paszport EA, nie wiem ile to kosztuje ale chyba 800 MSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 23:17, knopfler napisał:

> Czy jak kupiłem sobie na allegro używaną Fifę bądź Bad Company 2 to czy mogę grać
przez
> internet?
W BF2 możesz (kiedyś grałem na pożyczonej bez kodu więc się da) ale w Fife to już nie.
Żeby grać w Fife będziesz musiał kupić w marketplace jakiś tam paszport EA, nie wiem
ile to kosztuje ale chyba 800 MSP.



Te dwie gry to akurat przykład. Bo nie stać mnie na ciągłe kupowanie nowych gier, ale skoro używane na nic mi się zdadzą, żeby w multi pograć to... za**biście ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 23:22, kamil_E1 napisał:

Te dwie gry to akurat przykład. Bo nie stać mnie na ciągłe kupowanie nowych gier, ale
skoro używane na nic mi się zdadzą, żeby w multi pograć to... za**biście ;/

Ale przecież możesz bez problemu kupować nowe, tylko dłużej po premierze i taniej. Polecam sklepy w UK (zavvi, thehut, amazon) - bardzo szybko są tam promocje, można w miarę nowe gry kupić nawet za 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak konsolka się zepsuje rejestrujesz usterkę w pomocy technicznej na xbox.com. Drukujesz etykietę którą ci wyślą na maila i pakujesz konsolę do wysyłki. Dzwonisz po ich kuriera który odbiera konsolę i potem przywozi naprawioną. To w skrócie. Gwar. na RROD-a bodajże 2-3 lata wynosi. Jeżeli nie masz dowodu zakupu liczone od daty produkcji na etykiecie konsoli obok kody kreskowego, jak masz paragon liczone od daty zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Ale ja to przecież przeczytałem. Na jednej aukcji piszą to na innej tamto. Kierownice podałem jako przykład, a pytanie dotyczy wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 18:50, Jammin69 napisał:

A które z gier są pozycjami niemal obowiązkowymi ? :D

Gears of War 2
Halo 3/Reach
GTA IV
Assassin''s Creed 2/Brotherhood
Forza 3
Battlefield Bad Company 2 (multi)
Fifa 2011
Fable 2 [NIE 3!!!]
Bioshocki 2 i 1
Alan Wake
Red Dead Redemption

I tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 19:05, BartexooN napisał:

Gears of War 2
Halo 3/Reach
Forza 3
Fable 2 [NIE 3!!!]
Alan Wake
Red Dead Redemption


W sumie tylko te pozycje mnie interesują, bo w resztę grałem. Ale cieszę się, że widzę tutaj Alan''a Wake''a :D To będzie chyba pierwsza gierka , w którą zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2011 o 19:54, Jammin69 napisał:

W sumie tylko te pozycje mnie interesują, bo w resztę grałem. Ale cieszę się, że widzę
tutaj Alan''a Wake''a :D To będzie chyba pierwsza gierka , w którą zagram.


W sumie to nie nastawiaj się na nic super-nie-wiem-co. Gra jest ok, ale w krótkich dawkach. Ja w sumie więcej w grze uciekałem niż strzelałem, bo jak wyskoczy na Ciebie 5 kolesi i masz tylko pistolet/strzelbę, to nie masz szans. Trzeba cisnąć do latarni, żeby uratować d*psko ;D Największa zaleta to klimat i grafika. Gameplay mocno średni. Jak już mówiłem - trzeba ją sobie dawkować i jest ok. Gra jest w sumie podzielona nawet na odcinki (jak serial), więc twórcy chyba zdawali sobie sprawę z tego dawkowania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych graczy. Mam pytanie odnośnie "Gry na żądanie" w Marketplace. Moje pytanie brzmi: Które gry można kupić w polskiej wersji językowej oraz gdzie można sprawdzić czy dana gra jest w naszym ojczystym języku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 19:54, Jammin69 napisał:

W sumie tylko te pozycje mnie interesują, bo w resztę grałem. Ale cieszę się, że widzę
tutaj Alan''a Wake''a :D To będzie chyba pierwsza gierka , w którą zagram.

Opcjonalnie dam od siebie opinię, mimo,że Mikex ci już swoją dał :)
Gra jak na swoje cechy jest fajna, spodobał mi się pisarski klimat,ciekawe życie głównego bohatera ,które widzą u mnie jako plus. Natomiast może ci się nie spodobać to,że z acziwów to DLC wydają się być ciekawe,a JA nienawidzę DLC za które muszę płacić, by się czegoś dowiedzieć,czy coś.
Pisał,że 5 kolesi itp. Zawsze możesz wziąć nogi za pas.
Trochę dziwnie jest zrobione,że jedna postać mi się podobała,bo była ciekawie opisana,czy opowiadana,albo jej gadanie,czy coś tam,a z drugiej strony jedna była jakaś słabo opisana,opowiedziana,czy coś.
Podzielenie na seriali akurat mi się nie podobało. Grę oceniam na 8+ /10. Gra Dobra, czekam na AW 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC? Jeśli chodzi o całokształt gry DLC są dużo mniej ciekawsze, na mój gust za bardzo surrealistyczne, podstawka jest idealnie wyważone we wszystkich aspektach, fabuła, gameplay, grafika i klimat. Remedy może robi gry długo ale jak już coś wypuści to gra poziom trzyma świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować