Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Alan to obowiązek. Gra jest genialna. Grafika na poziomie, świetny klimat i wciagająca historia. Do tego super postaci.

I nie zgodzę się z Mikex. Albo nie ogarnąłeś uników, albo od razu zacząłeś na Koszmarze, choć nie wiem czy jest od początku dostępny. Gra jest stosunkowo łatwa, nawet na najwyższym poziomie trudności. Wystarczy ogarnąć uniki, umiejętnie dysponować z flar i granatów błyskowy i nauczyć się których wrogów eliminować najpierw. Wtedy gra nie stanowi problemu. Nigdy nie zdarzyło mi się uciekać przed wrogami na Normalnym. Na koszmarze w jednym etapie, gdzie po prostu respili się bez końca i walka nie miała sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2011 o 10:31, Sipso2008 napisał:

I nie zgodzę się z Mikex. Albo nie ogarnąłeś uników, albo od razu zacząłeś na Koszmarze,
choć nie wiem czy jest od początku dostępny. Gra jest stosunkowo łatwa, nawet na najwyższym
poziomie trudności. Wystarczy ogarnąć uniki, umiejętnie dysponować z flar i granatów
błyskowy i nauczyć się których wrogów eliminować najpierw. Wtedy gra nie stanowi problemu.
Nigdy nie zdarzyło mi się uciekać przed wrogami na Normalnym. Na koszmarze w jednym etapie,
gdzie po prostu respili się bez końca i walka nie miała sensu.


Widzę, że nie zrozumieliście tego, co napisałem ;P A napisałem, że jak wyskoczy tych 5 kolesi (choć jak jest mało miejsca, to i 3 wystarczy), to właśnie trzeba uciekać ("Trzeba cisnąć do latarni, żeby uratować d*psko" - że tak się zacytuje). Mi to się nie bardzo podoba. Chyba, że ma się właśnie te flary, granaty błyskowe (chociaż te pierwsze w sumie i tak często zmuszają do brania tyłka w troki). Nie oczekiwałem, że będę jak Rambo, ale trochę mnie to denerwowało. Zresztą - jak zawsze powtarzam - ile ludzi, tyle opinii. Nie próbuje, broń Boże, przekonać kogoś, że moje zdanie jest lepsze. Wyraziłem tylko swoją opinię o grze i nie mam pretensji do kogoś, komu się Alan podoba ;)


I TAKI OFFTOP: NIE KUPUJCIE NIGDY NICZEGO NA STRONIE TELEWIZORY.BAZAREK.PL. Zamówiłem tam 13 maja TV, na który czekałem ponad dwa tygodnie i się nie doczekałem. Sprzedający w ogóle nie odbierał telefonu, na maila odpisał raz na rok, zapewniając, że dostane towar. W końcu zrezygnowałem z zakupu i czekałem kolejne dwa tygodnie na zwrot kasy. Jak się okazało (poczytałem opinie na nokaucie), miałem dużo szczęścia, że odzyskałem kasę, bo inni mają z tym problem. Wiem, że to nie na temat, jednak wolę na wszelki wypadek Was ostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 19:40, Jammin69 napisał:

A jeśli np. chciałbym podłączyć do zwykłych komp. głośników to jaki kabel bym potrzebował
?


Ja korzystałem z tego samego. Żeby podłączyć do głosników komputerowych potrzebujesz przejściówki z chinczy na jacka. Podłączasz chinche według kolorów i do głośników.

http://allegro.pl/mini-jack-2x-chinch-rca-rozdzielacz-adapter-gold-i1655601510.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 09:14, Dark_elves napisał:

Czy można podłączyć bezprzewodowego pada od xboxa do PC ?

Musisz kupić receiver pod USB, np. na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 23:51, Baluk25 napisał:

Gdzie się wyłącza auto odnawianie golda?

Późno odpisuje.
Wchodzisz na xbox.com w opcje "Płatności"
ALE
Jeśli będzie błąd Error 40 4 to niestety przyjdzie ci do M$ zadzwonić, by anulowali. Ten błąd był ciągle i trwał dość długo,ale nie wiem, czy działa dalej.

P.S- Czyżbyś bał się komuś wyskubać całą kartę kredytową heh?

P.S2-Jest w FAQ na xbox.com z pytaniami etc. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 20:42, Jammin69 napisał:

Bo ja a monitorze to tak alternatywnie. Tak to będę na 42 calowym TV :D


Na monitorze, 21 cala na tym kablu którym ci podałem, w jakiej rozdzielczości bym nie grał, jakość była kiepska. Poza tym obraz miał, w/w duszki... Był jakby powielony, widać to było przy wszelkich napisach, miały takie "cienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 21:20, Baluk25 napisał:

Gdzie jest ta opcja?
No przecież ojcu nie będę pieniędzy z karty kraść na golda, lawl.

Nie podałeś kilku rzeczy, czy ty przypisałeś tą kartę do xboxa? Jeśli tak, to musisz niestety zadzwonić. Jedno użycie -> przypisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować