Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2011 o 20:36, BartexooN napisał:

P.S2-Jest w FAQ na xbox.com z pytaniami etc. Polecam

Według faq trzeba zadzwonić do MS żeby wyłączyć auto odnawianie abonamentu. "Aby anulować konto Xbox LIVE Gold lub wyłączyć jego automatyczne odnawianie, musisz skontaktować się z pomocą techniczną konsoli Xbox." Cytat z pomocy na ich stronie. Gdzie ty widzisz możliwość wyłączenia na stronie? Sam szukałem i nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 21:29, knopfler napisał:

Gdzie ty widzisz możliwość wyłączenia na stronie? Sam szukałem i nie widzę.

Było coś takiego, bo sam się w to wkopałem. Zanim kupiłem golda za połowę ceny (z corocznym auto-odnawianiem ofc) dokładnie przeczytałem wszystkie informacje i było coś takiego, że aby anulować opcję należy po prostu wejść na coś w stylu xbox.com/support. Kupiłem golda, wszedłem na podaną stronę aby anulować, a tam zonk - strona nie istnieje. Tak więc jestem w tej samej sytuacji co Baluk, choć mam jeszcze niecały rok na anulowanie usługi zanim pobiorą mi z konta kasę za kolejny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 22:30, knopfler napisał:

No właśnie, i ja jestem z tej samej sytuacji co wy ;). Nic, kiedyś przedzwonię i anuluje.

Ja to jestem w o tyle gorszej sytuacji, że będę musiał zadzwonić do brytyjskiego oddziału MS. A w takich korporacjach na infoliniach zazwyczaj siedzą Pakistańczycy, których ni wuja nie idzie zrozumieć bezproblemowo. Dlatego zanim zadzwonię, wyślę maila :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 21:17, Michal_Raven napisał:

Bo kabel był nieoryginalny i dlatego. Na oryginalnym kablu od MSu jakość byłaby o niebo
lepsza.


Pytał się o ten kabel, więc odpowiedziałem jak wygląda na tym kablu. A kupiłem ten bo nie miałem zamiaru wydawać więcej na oryginalny, bo i tak za miesiąc czy dwa kupowałem nowy monitor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) poszukuje dobrej gry z którą można by zerwać kilka wakacyjnych nocy,oczywiście zależy mi na czymś czego nie przechodzi się w 2 dni a raczej w tydzień,wiec proszę dajce jakąś radę.Chciałbym by gra nie nudziła się szybko,czyli by nie było misji na jedno kopyto typu znajdź i zamorduj tak jak to było w Far Cry 2 czy Assasins Creed.Liczę na jakieś ciekawe propozycje.
PS.Pozycja może być również przeznaczona na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 17:55, GentleMick napisał:

Witam:) poszukuje dobrej gry z którą można by zerwać kilka wakacyjnych nocy,oczywiście
zależy mi na czymś czego nie przechodzi się w 2 dni a raczej w tydzień,wiec proszę dajce
jakąś radę.Chciałbym by gra nie nudziła się szybko,czyli by nie było misji na jedno kopyto
typu znajdź i zamorduj tak jak to było w Far Cry 2 czy Assasins Creed.Liczę na jakieś
ciekawe propozycje.
PS.Pozycja może być również przeznaczona na PC


Na Xboxa to RDR. Singiel zajmie ci 20h a multi z kumplem drugie tyle. Albo cokolwiek innego z trybem coop. MW2 w coopie z kumplem to ogrom zabawy. Albo Fallout 3, ja przegrałem ponad 70h na PC, nie jest monotonny.

Na PC - Morrowind. Ponad 100h murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 19:20, Sipso2008 napisał:

> Witam:) poszukuje dobrej gry z którą można by zerwać kilka wakacyjnych nocy,oczywiście

> zależy mi na czymś czego nie przechodzi się w 2 dni a raczej w tydzień,wiec proszę
dajce
> jakąś radę.Chciałbym by gra nie nudziła się szybko,czyli by nie było misji na jedno
kopyto
> typu znajdź i zamorduj tak jak to było w Far Cry 2 czy Assasins Creed.Liczę na jakieś

> ciekawe propozycje.
> PS.Pozycja może być również przeznaczona na PC

Na Xboxa to RDR. Singiel zajmie ci 20h a multi z kumplem drugie tyle. Albo cokolwiek
innego z trybem coop. MW2 w coopie z kumplem to ogrom zabawy. Albo Fallout 3, ja przegrałem
ponad 70h na PC, nie jest monotonny.

Na PC - Morrowind. Ponad 100h murowane.

Tak RDR to świetna gra,jak każda gra Rockstar, tyle ze już jakiś czas temu ją ukończyłem.Zastanowię sie nad tym Fallout 3 i Modern Warfare ale podobno z RPG to jeszcze Mass effect 2 czy Fable 2,3 to dobre pozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z was w Castle Crashers? Przydałoby się wbić parę acziwów online.
A wiadomo że lepiej poszaleć na livie z polakami niż hamburgerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm, Mass 2 pod względem długości raczej nie, ale warto. Jedynka zdecydowanie dłuższa i ciekawsza. Fable 2 owszem, trójka to porażka, do tego krótka jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 10:31, peter000 napisał:

Mógłby mi ktoś opisać jak wygląda kupno Golda wprost z Xbox Live?

Noo... Klikasz w "Kup", potwierdzasz i voila. Oczywiście jeżeli masz już zarejestrowaną kartę płatniczą. Jeżeli nie to będziesz musiał się tym zając dodatkowo. Ostatnio dodano możliwość płacenia za transakcje na XBL za pomocą PayPal. Golda chyba tez to obejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 14:11, peter000 napisał:

No tak, ale jak potwierdzę to muszę zrobić przelew?

Samo sobie weźmie z konta. Musisz mieć kartę do płatności internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 20:14, GentleMick napisał:

RPG to jeszcze Mass effect 2 czy
Fable 2,3 to dobre pozycje?

Mass Effect 1 jest dłuższa, ale imo. mniej wyrazista. Zdecydowanie wolę ME 2. Bardzo polubiłem tą grę.
Fable II. Kup tą grę na allegro za 30-40 zł. Jeśli pow. ceny 45. To raczej nie polecam. Achievementy nudne, zbyt łatwe którą czynią grą nudną. Fabuła nudna, gra średnia,ale nie jest,aż tak zła. Fable III to porażka.

Polecam Gears of War 2 jeśli nie grałeś, to pozycja obowiązkowa. Polecić mogę również Dragon Age Początek + Dodatek Przebudzenie, bardzo mi się gra spodobała jak na Xbox 360 wersję.Przeszedłem DA 2 razy i zajęło mi w sumie, po jednym przejściu ok. więcej,niż 30h. Nie myśl nawet jak będzie się grało, że dziwnie, potem zobaczysz ,że fajnie łatwo i miło. Fajne acziwy, gra długa i ciekawa. Niestety nie aż takie duże wybory jak np. w Wiedźminie 2/1 co do konsekwencji.
Borderlands/ Borderlands GoTY. Polecam, gra fajna , świetny Co-op, must have. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 18:25, Woo-Cash napisał:

Nie jestem od początku, ale może Torment? BG2?

Whaat?! To kiedy Baldur''s Gate 2 wyszedł na Xboxa 360?!

Torment też?!

20110621193154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować