Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

W Fable nie chodzi o fabułę... Z resztą nie ważne. Achievementy nie powinny być czynnikiem branym pod uwagę podczas oceny, bo DA wypada przy Fable 2 pod tym względem słabo... W DA "Wbij ten poziom tym bohaterem" "Ukończ wątek miłosny" i kwestie wyborów... Do tego co najmniej jeden zbugowany... W Fable są o wiele ciekawsze. Co z tego że łatwe? "Osiągnij 20 poziom łotrzyka" jest ciekawsze od "wykonaj 20 strzałów w krocze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable zawsze kojarzyło mi się z fajnymi achievementami, których wbijanie sprawia frajdę. Fabularnie faktycznie nie ma rewelacji, ale gry z tej serii nadrabiają to swoim światem, wolnością wyborów oraz ogólnym klimatem. Szkoda tylko, że bardzo szybko się nudzą, ale akurat tyle wystarczy aby ukończyć grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że opinie są podzielone,jeśli chodzi o Mass effect 2 czy Fable 2 (i to nie tylko na tym forum) wiec myślę ze odpuszczę sobie te 2 gry,jeśli chodzi o gears of war to obie części przeszedłem,jedna z najlepszych serii w jaką kiedykolwiek grałem:)Zastanowię się nad Dragon Age ale jak zaznaczyłem nie koniecznie to musi być gra na konsolę,toteż co raz bardziej zastanawiam się nad Wiedźmin 2. Czy Wiedźmin rzeczywiście deklasuje wszystkie RPG?,czy jego ocena jest naciągnięta przez media? Właśnie szukam gry w której była by duża wolność w wyborach oraz wiele możliwych zakończeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 23:17, GentleMick napisał:

Właśnie szukam gry w której była by duża wolność w wyborach oraz wiele możliwych zakończeń:)

Wiedźmin 2 faktycznie jest fantastyczny, ale jeżeli chodzi ci przede wszystkim o długość rozgrywki to zapomnij. 2 - 3 dni intensywnego grania i masz Wiedźmina zaliczonego. Co prawda grzechem jest odłożyć grę po jednym przejściu, bo traci się sporą część gry, w tym całe miasto, ale mnie osobiście rzadko kiedy bawi zaczynanie drugiego podejścia do gry natychmiast po zakończeniu pierwszego. Muszę sobie zrobić jakąś przerwę.

A myślałeś o L.A. Noire? Dosyć długa, nad śledztwami trzeba niekiedy chwilę posiedzieć. Do tego wciąga i ma bardzo fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 23:40, Sandro napisał:

> Właśnie szukam gry w której była by duża wolność w wyborach oraz wiele możliwych
zakończeń:)
Wiedźmin 2 faktycznie jest fantastyczny, ale jeżeli chodzi ci przede wszystkim o długość
rozgrywki to zapomnij. 2 - 3 dni intensywnego grania i masz Wiedźmina zaliczonego. Co
prawda grzechem jest odłożyć grę po jednym przejściu, bo traci się sporą część gry, w
tym całe miasto, ale mnie osobiście rzadko kiedy bawi zaczynanie drugiego podejścia do
gry natychmiast po zakończeniu pierwszego. Muszę sobie zrobić jakąś przerwę.

A myślałeś o L.A. Noire? Dosyć długa, nad śledztwami trzeba niekiedy chwilę posiedzieć.
Do tego wciąga i ma bardzo fajny klimat.


Chyba jednak kupię tego Wiedźmina,może nie jest długa ale zwracam też uwagę na inne elementy rozgrywki.
Jeśli chodzi o L.A Noire to poczekam aż cena spadnie.Dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 20:06, BartexooN napisał:

Martwię się,że hackerzy dopadną M$ i stracę konto przez nich. Mam nadzieję,że szansa
w ogóle nie istnieje ,by tak było. Jakie jest wasze zdanie?

Nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 20:06, BartexooN napisał:

Martwię się,że hackerzy dopadną M$ i stracę konto przez nich. Mam nadzieję,że szansa
w ogóle nie istnieje ,by tak było. Jakie jest wasze zdanie?

Ta jutro obudzisz mając nową tożsamość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też mieliście małe problemy z doczytywaniem się tekstur w L.A. Noire? Wygląda to tak jak w GTA IV - widzę przed sobą jakieś jednolite kształty, dopiero w miarę podchodzenia "wskakują" detale. Do tego w jednej z cut scenek miałem taki problem, że jedna z postaci w ogóle nie poruszała twarzą, nic nie mówiła, a mimo to jej kwestie wyświetlały się w napisach. Kilka innych postaci w ogóle nie było widać, a akcja wyraźnie wskazywała na to, że są tam obecne (przy wysiadaniu z samochodu drzwi same się otworzyły i zamknęły, pod koniec pojawił się lewitujący kapelusz na wysokości głowy). Normalnie machnąłbym na to ręką, ale w ostatnim podcaście Mysza coś wspominał, że zepsuł już dwa X360, przy czym podobne problemy występowały tuż przed awarią każdego z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do fanów Forzy 3. Co oznaczają takie korony przy nickach graczy w rankingu? Jakoś nigdzie legendy nie widziałem w Forzy, więc spytam się tutaj.

Sandro

Ja też mam problemy z doczytywaniem się tekstur, ale nie aż tak drastycznie jak u Ciebie. U mnie doczytują się tekstury nie mające wpływu na rozgrywkę, przykładowo jak zatrzymuję się na światłach to asfalt z czarnej "plamy" robi się popękanym podłożem, a po tym pojawiają się tekstury gazet, ale żeby aż tak to nie miałem. Możliwe, że jeszcze za mało grałem (naszła mnie jakaś ochota ścigania się na Nürburgringu), ale nie spotkałem się z taką sytuacją.

PS. Natomiast mi ta gra okropnie "klatkuje" czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 00:30, Xjumpaytech napisał:

Mam pytanko do fanów Forzy 3. Co oznaczają takie korony przy nickach graczy w rankingu?
Jakoś nigdzie legendy nie widziałem w Forzy, więc spytam się tutaj.


Z tego co pamiętam to jest to oznaczenie graczy, którzy kupili kolekcjonerską edycję. Jak się ją kupowało to był dostęp do strefy VIP i oznaczenie VIPa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 00:30, Xjumpaytech napisał:

/.../

No ja właśnie też mam tylko takie pomniejsze problemy z doczytywaniem tekstur. Te niewidzialne postacie to tylko taki jednorazowy wybryk. Czasem zdarza się i tak, że w danym momencie gra zaczyna żabkować przez parę sekund, ale i to przytrafiło mi się już w kilku innych grach. Skoro problem tyczy się nie tylko mnie to jestem spokojny. Zanim kupiłem LA Noire na Xboxa, grałem trochę w wersję na PS3 i nie napotkałem tam żadnego ze wspomnianych błędów. Inna sprawa, grałem tylko 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne pytanie nie cierpiące zwłoki ,juz mam kupować tego Xboxa i się nie mogę zebrać .Chce rozwiać wszelkie wątpliwości .Wybaczcie jeśli coś pomieszam ale jestem zielony. Chcę zrobić następujący myk . Nie zamierzam grać w nic (na razie) online a żadnego routera również nie posiadam .Oglądałem jakiś filmik na którym koleś podłączał konsolę z kompem niejakim kablem Ethernet . Chciałbym po prostu założyć konto na LIVE i pobrać pewną grę ,czy z pomocą tego kabla uda się mi ta skomplikowana operacja czy gdzieś jest pies pogrzebany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie podłączenie. Wszystko śmiga bez problemu. Internet ma taką samą prędkość jak normalnie (komputer nie spowalnia). Minus jest taki, że komp musi cały czas być włączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić 4 GB Slima, czy od lepiej nazbierać do wersji 250 GB? Czy jest jakaś różnica w instalowaniu gier na dysk, a graniu w nie "z płyty"(chodzi tutaj o doczytywanie, płynność działania itd.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
+ jest mniejsza szansa jak zainstalujesz,że jak gra nie zainstalowana wiruje jak karuzela ,a jak zainstalujesz do dużo mniej wiruje. Więc jak nie zainstalujesz jest większa szansa ,że porysujesz płytę np. przy przypadkowym uderzeniu, dłuższym użytkowaniu płyty np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować