Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

/.../

Gratulacje, jeszcze polecam jeśli jesteś przy finansach dalej -> Dokup oryginalny dysk 250 GB i git ;>

Jakie gry już posiadasz? Bo patrzenie w monitor bez gry to checa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:08, BartexooN napisał:

Dokup oryginalny dysk 250 GB i git ;>

Oryginalny dysk to wydatek rzędu 300zł. Robiąc to samemu wyjdzie ok. 200zł. Wystarczy kupić dysk WD 250 Blue i obudowę do slima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście musiałbym kupić potem ten 250 GB dysk, ale najpierw jednak chciałbym sobie w coś pograć, a sęk w tym, że kompletnie nie wiem co kupić najpierw :). Może bylibyście mi w stanie coś polecić? Oto mój profil na Raptr, gdzie widać w co i z jaką częstotliwością grałem
http://raptr.com/pjotrek/games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Przejrzyj topic pare od tyłu, zobacz w google "Jakie gry polecacie na Xbox 360". Sporo tego jest,a więc ;>

Polecam od siebie:

Alan Wake
Gearsy of War 1/2/3-<która będzie
GTA IV
Forza 3
AC II/Brotherhood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując gry z second handu mam dostęp do wszystkich funkcji, które miał pierwszy nabywca(a może zależy to od tytułu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 11:08, PJ_MW napisał:

Czy kupując gry z second handu mam dostęp do wszystkich funkcji, które miał pierwszy
nabywca(a może zależy to od tytułu)?

Zazwyczaj tak, chyba że do gry był dołączony jakiś kod (np DLC) i pierwszy właściciel go użył. W takim przypadku będziesz musiał kupić DLC osobno na Marketplace, o ile ci na nim zależy oczywiście. Najnowsze tytuły wydawane przez EA mają też osobny kod umożliwiający grę po sieci. Analogicznie - jeżeli pierwszy właściciel już go aktywował to nie pograsz w multi, chyba że wykupisz swój dostęp z Marketplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od gry. Na przykład niektóre gry od EA mają taki kod do gry online. Jak pierwszy posiadacz wykorzysta ten klucz to trzeba kupić następny po przez XBL Marketplace. Bodajże taki kosztuje 10 zł. Tak samo w przypadku DiRT 3 w którym jest tzw. VIP Pass (lub coś takiego), który daje 5 dodatkowych aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Jest może jakaś lista gier, które mają taką blokadę(albo data od której zaczęła ona obowiązywać), bo akurat chciałbym kupić większość gier od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 08:33, PJ_MW napisał:

Czy X360 obsługuje też inne pady, niż ten dedykowany(chodzi mi dokładnie o DualSchock
2 i RumblePad II)?

Przyłączam się do pytania, bo kupiłem BlazBlue i szlag mnie trafia na tym analogu. Gałka analogowa i bijatyka to nie jest dobre połączenie. O xboxowym krzyżaku nawet nie wspominam, bo on się do użytku w ogóle nie nadaje >_<
Widziałem też na Allegro jakieś konwertery pozwalające podłączyć pod X''a pady od Playstation. Miał z nimi ktoś styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 16:37, Kosmitus napisał:

> Czy X360 obsługuje też inne pady,

Nie.
Zawsze możesz kupić nową wersje xboxowego pada tam masz już bardziej dualshockowaty krzyżak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 12:44, PJ_MW napisał:

Rozumiem. Jest może jakaś lista gier, które mają taką blokadę(albo data od której zaczęła
ona obowiązywać), bo akurat chciałbym kupić większość gier od EA.

Nowe gry EA mają taki kod. Fifa 11, Hot Pursuit, Medal of Honor itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 16:45, nightfaler napisał:

Zawsze możesz kupić nową wersje xboxowego pada tam masz już bardziej dualshockowaty krzyżak.

Chodzi ci o ten pad Razera? Myślałem nad tym, ale ponoć ten krzyżak nie jest tak dobry jak się wydaje, a cena samego pada jest też dosyć wysoka. Chyba wolałbym już spróbować z tym konwerterem, bo PS2 i pady do niej mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować