Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Okej, mam monitor LG Flatron M237WDP i jest podlaczony do xboxa kablem HDMI od BigBena. Ustawiony na 1080p. Jednak obraz nadal jest... nie tak ostry jak powinien. Na 42" TV taki Assassins Creed 2 czy MW2 wygladaja ostro jednak na moim monitorze AC wyglada znosnie choc widac nieco pikseli na krawedziach. MW2 wyglada jeszcze gorzej.
Zastanawiam sie czy nie sprawdzic obrazu na oryginalnym kablu Component (6 wtyczek), ale to raczej nic nie da...
Czy moze na monitorach zawsze to tak wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kontaktował się ktoś telefonicznie z polskim oddziałem Xbox Live? Bo napisałem do nich w sprawie problemów z moim kontem GfWl i kazali mi się skontaktować telefonicznie i nie wiem czy opłata jest jak za normalne połączenie czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gamepad od Xboxa 360 jest w pełni kompatybilny z PC - tem ? tzn. szukam dobrego pada do grania na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 11:48, tosz napisał:

czy gamepad od Xboxa 360 jest w pełni kompatybilny z PC - tem ? tzn. szukam dobrego pada
do grania na kompie

Tak, sam tak robię. Wystarczy ściągnąć sterownik. Wszystkie oznaczenia w nowszych grach automatycznie zmieniają się na te z Xboxa po podłączeniu pada. Jeśli chodzi o pad do PC to jest najlepszy wybór. Pełna kompatybilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 11:50, kaczek93 napisał:

> czy gamepad od Xboxa 360 jest w pełni kompatybilny z PC - tem ? tzn. szukam dobrego
pada
> do grania na kompie
Tak, sam tak robię. Wystarczy ściągnąć sterownik. Wszystkie oznaczenia w nowszych grach
automatycznie zmieniają się na te z Xboxa po podłączeniu pada. Jeśli chodzi o pad do
PC to jest najlepszy wybór. Pełna kompatybilność.

a sterowniki z jakiej strony konkretnie można ściągnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 12:02, tosz napisał:

> > czy gamepad od Xboxa 360 jest w pełni kompatybilny z PC - tem ? tzn. szukam
dobrego
> pada
> > do grania na kompie
> Tak, sam tak robię. Wystarczy ściągnąć sterownik. Wszystkie oznaczenia w nowszych
grach
> automatycznie zmieniają się na te z Xboxa po podłączeniu pada. Jeśli chodzi o pad
do
> PC to jest najlepszy wybór. Pełna kompatybilność.
a sterowniki z jakiej strony konkretnie można ściągnąć ?

Zależy czy kontroler bezprzewodowy czy z kablem. Stery można bez problemu znaleźć na stronce Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2011 o 12:08, kaczek93 napisał:

Zależy czy kontroler bezprzewodowy czy z kablem. Stery można bez problemu znaleźć na
stronce Microsoftu.


chcę kupić bezprzewodowy, ty jaki posiadasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 12:10, tosz napisał:


> Zależy czy kontroler bezprzewodowy czy z kablem. Stery można bez problemu znaleźć
na
> stronce Microsoftu.

chcę kupić bezprzewodowy, ty jaki posiadasz ?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko. Jak podłączę konsole pod monitor z rozdzielczością 1680x1050 to obraz w grach będzie przycięty czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 17:36, kamil_E1 napisał:

Jedno pytanko. Jak podłączę konsole pod monitor z rozdzielczością 1680x1050 to obraz
w grach będzie przycięty czy coś w tym stylu?

Siema.

Użyj do tego kompa -> wejdź na dxdiag["Uruchom przy starcie" -> I sprawdź rozdzielczość jaką posiadasz. Np. Ja posiadam teraz 1600x900. I więc -)Zakładka "Ekran"

I więc, jeśli dasz na większą rozdzielczość to będzie "pociśnięte" i na boki nie będzie szczegółów, ale nie będzie czarno.

Jeśli mniejszą,niż posiadasz -> Będą czarne z boku, z góry, a mniejszy obraz gry/XLIVE. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 19:03, BartexooN napisał:

Siema.

Użyj do tego kompa -> wejdź na dxdiag["Uruchom przy starcie" -> I sprawdź rozdzielczość
jaką posiadasz. Np. Ja posiadam teraz 1600x900. I więc -)Zakładka "Ekran"

I więc, jeśli dasz na większą rozdzielczość to będzie "pociśnięte" i na boki nie będzie
szczegółów, ale nie będzie czarno.

Jeśli mniejszą,niż posiadasz -> Będą czarne z boku, z góry, a mniejszy obraz gry/XLIVE.
etc.


Mam ustawioną 1680x1050 normalnie. Chodzi o to czy gry na x360 obsługują taka rozdziałke i nic nie będzie przycięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 22:23, kamil_E1 napisał:

> Mam prośbę może ktoś obczaić na Xbox Live czy jest już From Dust dostępne i ile
kosztuje?

A premiera nie miała być we wrześniu? (jak się mylę to przepraszam).
http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Search?query=from%20dust


Na ich głównej stronie pisze że już dostępne, dlatego was pytam :P Może na Polskim XboxLive będzie we wrześniu albo dla Silver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z Was tutaj drodzy forumowicze w multi GTA IV/EFLC? Przez XBL oczywiście. Przedwczoraj zaszalałem i zachciało mi się pograć z innymi (dodatek z motocyklistami). Wchodzę, a tu czystka... trzech max pięciu gości biega po free run i do tego czitują, a przynajmniej tak mi się zdaje. Facet lata samochodem po całym mieście, jakoś dziwnie go przyspiesza, a ze zwykłego pistoletu wylatują pociski przeciwpancerne. Kiedy chcę zagrać w jakiś inny tryb to kompletnie nikt nie dołącza :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 10:04, Damianuss1 napisał:

Gra ktoś z Was tutaj drodzy forumowicze w multi GTA IV/EFLC?

Dawno nie grałem w GTA IV, ale jakby co to możemy zrobić ustawkę :) Kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować