Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Może mi ktoś wyjaśnić czym różnią się poszczególne edycje gier wydawanych na Xboxa 360(chodzi m.in. o Bundle Copy itd.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 15:12, PJ_MW napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić czym różnią się poszczególne edycje gier wydawanych na Xboxa 360(chodzi
m.in. o Bundle Copy itd.)?

Same gry niczym się nie różnią. Bundle Copy to wersje z zestawów "konsola+gry", zazwyczaj mają tylko na okładce napis "Bundle Copy", czasami mają też cieńszą instrukcję, albo wcale jej nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o kupowaniu kont(Silver) z grami? Zazwyczaj znajduje się tak kilka tytułów sprzedawanych za bardzo okazyjną cenę(np. Batman: AA + RE 5 za 15 zł), ale czy to legalne i czy po zakupie takiego konta będziemy mieli takie same możliwości, jak jej pierwszy posiadacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z tworzeniem kopii zapasowych gier z X360? Czy można po prostu włożyć ją do PC i skopiować na drugi dysk, czy jest to jakoś bardziej skomplikowane(i - to chyba najważniejsze - czy taka wersja będzie działać poprawnie na konsoli?). Jak już wspominałem posiadam wersję 4 GB, więc na dysk zainstalować mogę co najwyżej kilka demek, ew. jakąś jedną małych rozmiarów pełną wersję, a chciałbym wymienić się za gry, które wkrótce dostanę, przy tym nie tracąc dostępu do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie: czy Wy także macie/mieliście tak, że napisy(szczególnie chodzi tu o dialogi) są praktycznie niewidoczne? Czy to powód tego, że mam ledwie 29 calowy telewizor, czy da się to w jakiś sposób zmienić w ustawieniach konsoli? Liczę na Waszą pomoc, ponieważ strasznie mi to przeszkadza, kiedy to, by przeczytać cokolwiek muszę podchodzić do TV i z ledwością przeczytać tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakie gry sa dobre w coop ostatnio przeszedłem z brate FEAR 3 i bardzo mi się spodobało znacie jakieś fajne tytyuły? I czy w FEAR 2 tez można zagrac w coop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W FEAR''a 2 nie grałem, więc Ci nie powiem, ale od siebie muszę polecić Resident Evil 5, Lara Croft and the Guardian of Light i obie części Gears''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 16:28, PJ_MW napisał:

Jak wygląda sprawa z tworzeniem kopii zapasowych gier z X360? Czy można po prostu włożyć
ją do PC i skopiować na drugi dysk, czy jest to jakoś bardziej skomplikowane(i - to chyba
najważniejsze - czy taka wersja będzie działać poprawnie na konsoli?). Jak już wspominałem
posiadam wersję 4 GB, więc na dysk zainstalować mogę co najwyżej kilka demek, ew. jakąś
jedną małych rozmiarów pełną wersję, a chciałbym wymienić się za gry, które wkrótce dostanę,
przy tym nie tracąc dostępu do nich.

Nawet jeśli zainstalujesz grę na dysku to oryginalną płytkę z grą nadal musisz mieć w napędzie. Na normalnym X360 o żadnych kopiach zapasowych nie ma mowy. Nie ma lekko, Microsoft postarał się żeby piracenie nie było tak dziecinnie proste. A przerobienie konsoli równa się podobno banem na XboxLIVE. Polecam więc nie kombinować i grać normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 16:51, maziiii napisał:

Mam pytanie jakie gry sa dobre w coop ostatnio przeszedłem z brate FEAR 3 i bardzo mi
się spodobało znacie jakieś fajne tytyuły? I czy w FEAR 2 tez można zagrac w coop?


Oprócz serii gears of war, polecam ci jeszcze Halo 3 bądź Halo Reach, coop wciągający,do tego możesz grać z kolegą z innymi graczami na live.Świetnie też się gra w COD WOW bądź COD BO, szczególnie nazi zombies daje zabawę na wiele godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 20:27, maziiii napisał:

Dzieki a nie wiesz czy w FEAR 2 da sie grac? FEAR 3 przeszedłem z bratem kilka dni temu
i coop grało nam się świetnie.

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia,ale grałem kiedyś w demo Fear 2 i nie widziałem w menu ze by była taka opcja,czytałem również na angielskich forach i jednak nie ma tam coop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 20:27, maziiii napisał:

Dzieki a nie wiesz czy w FEAR 2 da sie grac? FEAR 3 przeszedłem z bratem kilka dni temu
i coop grało nam się świetnie.

Dla potwierdzenia sprawdziłem. Nie ma Co-op. Nie ma jak. Jest tylko jedna postać, kampania krótka jak nić i nici z tym.

Polecam Borderlands, GoW 2/1 ,Fable II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 16:03, PJ_MW napisał:

Co sądzicie o kupowaniu kont(Silver) z grami? Zazwyczaj znajduje się tak kilka tytułów
sprzedawanych za bardzo okazyjną cenę(np. Batman: AA + RE 5 za 15 zł), ale czy to legalne
i czy po zakupie takiego konta będziemy mieli takie same możliwości, jak jej pierwszy
posiadacz?

Legalne to to nie jest. Opłacalne, jak najbardziej tak.

Odnośnie zasad panujących jak to działa. To nie wiem jak z dużymi tytułami(games of demand etc. konsoli już lata nie podłączałem pod internet), ale na własnym doświadczeniu powiem ci jak z grami z xbox live arcede.
Musisz mieć włączone/aktywne konto na którym została zakupiona gra, i podłączony cały czas do internetu(online).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 08:13, PJ_MW napisał:

A czy robienie kopii zapasowej oryginalnej gry to piractwo? Chyba nie...


Ale Ty chcesz grać z kopi zapasowej a oryginał puścić dalej w obieg a to już podpada pod piracenie. Poza tym żeby na xboxie odpalić kopię musiałbyś go przerobić a to = utrata gwarancji i banik na live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 08:13, PJ_MW napisał:

A czy robienie kopii zapasowej oryginalnej gry to piractwo? Chyba nie...

Racja, nie, ale jeśli można zrobić i używać kopii zrobionej z oryginału, to i można zrobić tak żeby tego oryginału w ogóle nie mieć, czyli piracić. Skopiowanie gry, a potem jej sprzedaż to nadal piractwo. Stąd te zabezpieczenia uniemożliwiające robienie jakichkolwiek kopii.
Niby można mieć kopię gry jeśli posiada się oryginał, ale tak naprawdę nigdy jeszcze nie widziałem by ktoś podał dowód podpierający to twierdzenie.

Edit: Nie żebym był jakimś zagorzałym obrońcą sprawiedliwości, zabezpieczeń antypirackich i Microsoftu, mówię tylko jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować