Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ma ktoś może konto na USA/UK i używa Last.fm? Warto stworzyć nowe konta specjalnie dla tej obsługi? Jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 08:21, PJ_MW napisał:

Tutaj masz jego parametry, nie da się z tym nic zrobić, tak musi być?

Gdzie te parametry?

Dnia 05.07.2011 o 08:21, PJ_MW napisał:

A czy robienie kopii zapasowej oryginalnej gry to piractwo? Chyba nie...

Nie. Nawet mam w nosie czy będziesz je robił czy nie. Tyle, że tak jak napisali poprzednicy. Przerobisz konsole- ingerujesz w sprzęt MS tracisz gwarancje, ban na live`a. Twój wybór.

Dnia 05.07.2011 o 08:21, PJ_MW napisał:

Ma ktoś może konto na USA/UK i używa Last.fm? Warto stworzyć nowe konta specjalnie dla tej obsługi? Jak się sprawuje?

Jak dla mnie idea jest taka sama jak na reszcie platform? Scroblujesz w kółko, korzystasz z ich radia itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, link mi się zapodział
http://www.skapiec.pl/site/cat/23/comp/89565
Co do przerabiania konsoli - na pewno tego nie zrobię, po prostu chciałem dowiedzieć, się, czy(tak jak na PC) można grać z kopią zapasową gry(nie wszystkich stać na kupowanie - powiedzmy sobie szczerze - bardzo drogich oryginałów na konsole, a tak, gdy posiadałbym już kilka lepszych gier, mógłbym je wymieniać z innymi, nie tracąc tym samym do nich dostępu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 13:25, PJ_MW napisał:

Ale czy da się z tym coś zrobić(oprócz kupna nowego telewizora oczywiście...)?

Nie, nie da się nic zmienić. Napisy jakie są, takimi pozostaną. Też miałem ten problem przez ponad rok od momentu zakupu konsoli. Na szczęście rodzice zaszaleli i kupili do domu wielkiego LCD-ka i teraz dopiero można grać leżąc na kanapie, bez konieczności podbiegania do telewizora by odczytać jakiś napis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 15:47, Some_kind_of_Devil napisał:

Polecicie jakąś dobrą grę na co-op? Tylko nie w stylu modern warfare 2 gdzie poszczególne
zadania nie mają nic ze sobą wspólnego, bo to nudzi mnie i mojego braciaka ;]

Left 4 Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podczas gry z iksa mi wychodziły odgłosy jakby ktoś piasek w nim mielił. Raz w czasie gry, a drugi raz kilka dni później jak go włączyłem. Nie jest to problem z płytą, dysk działa dobrze, mam slimkę 250 GB. Mieliście taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. Słyszałem, że można zmienić język gry po przez ustawienia regionalne konsoli lub coś takiego. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak z tym jest i czy dałoby zmienić się język w AC2 GOTY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 13:00, SamFiniszer napisał:

Mam małe pytanie. Słyszałem, że można zmienić język gry po przez ustawienia regionalne
konsoli lub coś takiego. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak z tym jest i czy dałoby zmienić
się język w AC2 GOTY ?

Nie wiem, czy da się z AC2, ale przy Left 4 Dead, po ustawieniu języka dashboarda na polski, gra też zmieniała język na polski, a przy angielskim dashboardzie było po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 13:00, SamFiniszer napisał:

Mam małe pytanie. Słyszałem, że można zmienić język gry po przez ustawienia regionalne
konsoli lub coś takiego. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak z tym jest i czy dałoby zmienić
się język w AC2 GOTY ?


Z tego co pamiętam, to zmiana języka konsoli na angielski powoduje, że mamy AC2 po rosyjsku :) W innych grach bywa różnie (np. Mass Effect 1 ma u nas tylko polskie napisy), ale zwykle da się zmienić język.

W grach z dubbingiem w większości przypadków języka nie da się zmienić. To nie PS3, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 13:26, SamFiniszer napisał:

Chodzi mi o to, żeby były chociaż napisy ;). Dzięki za odpowiedzi zobaczymy jak zamówię
AC i jak przyjdzie to zdam "relację" .


Zwykła edycja tak miała, o GOTY nie mam pojęcia, ale podejrzewam, że będzie podobnie. Oczywiście, piszę o wersji wydawanej w Polsce - edycja europejska zmienia język normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz czy da się w H.A.W.X 2 grać w coop i rainbow six vegas 2? W tych grach tylko multi coop czy też normalna kampania np z kolegą na podzielonym ekranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 20:44, maziiii napisał:

A nie wiesz czy da się w H.A.W.X 2 grać w coop i rainbow six vegas 2? W tych grach tylko
multi coop czy też normalna kampania np z kolegą na podzielonym ekranie?

Cooptimus prawde Ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować