Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2011 o 16:10, PJ_MW napisał:

Da się jakoś bez dokupywania dodatkowego okablowania "podłączyć" pada z X360 do PC?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 16:11, Dared00 napisał:

> Da się jakoś bez dokupywania dodatkowego okablowania "podłączyć" pada z X360 do
PC?
Nie.


Jak to nie, przecież można kupić odbiornik :)

20110708161350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 16:10, PJ_MW napisał:

Da się jakoś bez dokupywania dodatkowego okablowania "podłączyć" pada z X360 do PC?

Najprościej kupić moduł RF do Xboxa (5-10zł na znanym portalu aukcyjnym), zsynchronizować pady z modułem, a na koniec podłączyć moduł RF pod USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecacie może jakiś dobry, tani sklep z możliwością kupienia MSP? I czy kupując konto z daną ilością punktów, ściągając grę, będę miał również do niej dostęp na innym koncie? Kupowaliście kiedyś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 22:23, PJ_MW napisał:

Polecacie może jakiś dobry, tani sklep z możliwością kupienia MSP? I czy kupując konto
z daną ilością punktów, ściągając grę, będę miał również do niej dostęp na innym koncie?
Kupowaliście kiedyś tak?

Jedno słowo: kradzione! Tyle mogę powiedzieć o kontach punktowych na allegro. Przeczytaj przypięty post, tam jest info o tych kontach. Ale tak, kupując na innym koncie masz dostęp z wszystkich kont na twojej konsoli. Co do zdrapek to polecam allegro, a jak koniecznie chcesz sklep to chyba keye.pl ma najtańsze zdrapki. No i czasem można sprawdzić na zavvi.com bo tam przy darmowej wysyłce do PL też jest dość tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:13, Maker3 napisał:

> Da się jakoś bez dokupywania dodatkowego okablowania "podłączyć" pada z X360 do
PC?
Najprościej kupić moduł RF do Xboxa (5-10zł na znanym portalu aukcyjnym), zsynchronizować
pady z modułem, a na koniec podłączyć moduł RF pod USB.


Emm, 5-10? Chodzi ci o bezprzewodowy odbiornik? Jak za mniej niż 50 kupisz to i tak tanio... Ja cudem znalazłem jeden za 35...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 11:59, PJ_MW napisał:

Grał ktoś z Was może w Dead Block albo Torchlight? Którą lepiej kupić?

Torchlight bezapelacyjnie. Dead Block ssie.

Są demka, wypróbuj sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 09:43, Sipso2008 napisał:

> > Da się jakoś bez dokupywania dodatkowego okablowania "podłączyć" pada z X360
do
> PC?
> Najprościej kupić moduł RF do Xboxa (5-10zł na znanym portalu aukcyjnym), zsynchronizować

> pady z modułem, a na koniec podłączyć moduł RF pod USB.

Emm, 5-10? Chodzi ci o bezprzewodowy odbiornik? Jak za mniej niż 50 kupisz to i tak tanio...
Ja cudem znalazłem jeden za 35...

Nazwałem wszystko po imieniu.
Wpisz w allegro: "moduł RF xbox".

Tutaj fotka jak podłaczyć USB: http://imageshack.us/f/513/hpim3839yt1.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 14:10, PJ_MW napisał:

Znacie jakieś dobre gry za 400 MSP?

Za 400 nic ciekawego raczej nie ma.
Jedyna opcja to czekać na promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupiłem Zumę Deluxe i nie żałuje. Oprócz tego wziąłem także Castle Crashers oraz TNT Racers, z zakupów jestem bardzo zadowolony. :)
BTW. Posiada ktoś z Was może wymienione wyżej gry(chodzi o te 2 ostatnie) i chciałby zagrać w multi? Z chęcią nabiłbym sobie achievementy związane z grą wieloosobową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CC to ja mam. Super gierka. Mi brakuje acziva za eventy w jedzeniu na multi. Mógłbym pyknąć, tylko jestem dostepny na live w bardzooo losowych godzinach, czasami cały dzień przy xboxie, czasami parę dni wcale itd. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować