Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

OK, jak możesz dodaj mnie do znajomych, login: wiatraczek, kiedyś się może spotkamy i wspólnie byśmy zagrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Szukam osób chętnych do pogrania w Battlefield bad company 2 na multi,że by można było współpracować między sobą:)Jak co to mój Gamercard GentleMick PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 17:42, Albii napisał:

Grasz w vietnam, czy podstawkę ? ;)

Wietnam już ściągam,jeszcze nie grałem ale zaraz zagram:)
wiec jeśli chcesz pograć to wyślij zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, pobieram kilka gier za pointsy Microsoftu na jednym koncie i gdy próbuje sobie pograć na koncie właściwym, to na tym na którym powinno się pobierać pisze, że pobieranie oczekuje. Nie da się zrobić tak, by się pobierało w tle, a ja na koncie właściwym mógłbym przez ten czas grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niektórych grach podobno się nie da. U mnie jednak często jest tak samo jak u Ciebie, ale i tak się pobiera. Może sprawdź czy się pobiera robiąc tak: sprawdź ilość procentów (pobieranego pliku) przed włączeniem gry, pograj sobie trochę i sprawdź ilość procentów po wyłączeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci, że na koncie X pobierasz, potem logujesz się na Y i na X nadal ma pobierać? Nie, tak się nie da, próbowałem. Musisz poczekać aż gra się pobierze.

@peter000 opisujesz chyba pobieranie i granie na jednym koncie. Tu różnie bywa. Przy grze w LA Noire pisze, że pobieranie jest wstrzymane, ale po jakimś czasie gry wyskakuje, że plik został pobrany więc, pewnie na każdej grze da się pobierać w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 11:07, Baluk25 napisał:

Witam, pobieram kilka gier za pointsy Microsoftu na jednym koncie i gdy próbuje sobie
pograć na koncie właściwym, to na tym na którym powinno się pobierać pisze, że pobieranie
oczekuje. Nie da się zrobić tak, by się pobierało w tle, a ja na koncie właściwym mógłbym
przez ten czas grać?


To nie PS3. Na X360 musisz być zalogowanym na koncie, na którym dodałeś do kolejki plik i musisz czekać aż się ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimś cudem znalazłem gratisowy motyw tła z CoD BO i obrazki gracza z nowego DN. Jest tego więcej może? Chciałem się pobawić, bo ten zielony motyw już mnie dobijał. Widzę, że nie można sobie posegregować płatnych i darmowych dodatków. Macie namiar na jakieś fajne darmowe gratisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Chciałem się zapytać, czy wtedy, gdy Microsoft Xbox został "wyłączony" to została powiększona liczba w którym mogę mieć znajomych. Właściwie to ile tak naprawdę mogę ich posiadać? Czy muszę mieć jakiegoś golda,czy zakupić ilość MSP?

Jaka jest max. il. postaci - kont przypisanych na Xbox 360 Board ,a Wewnętrznie usuwając konta na boardzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max zdaje się można mieć 100 znajomych. Liczba kont to bodajże 10-12 na każdy nośnik albo coś około tej liczby. Jak masz sam dysk to 12 jak dysk + flash ze slimki to 24, z pendrivem jeszcze więcej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ilomilo ma taki acziwement "The Musician" jeśli są
gorsze acziwmenty, to można się palnąć w łeb. Są jakieś inne sugestie ,niz yt,czy Trueachievements? Robię ten acziw 57 min i bez skutku... A ja mam słaby słuch na takie rzeczy -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 22:28, BartexooN napisał:

ilomilo ma taki acziwement "The Musician" jeśli są
gorsze acziwmenty, to można się palnąć w łeb. Są jakieś inne sugestie ,niz yt,czy Trueachievements?
Robię ten acziw 57 min i bez skutku... A ja mam słaby słuch na takie rzeczy -.-

Ze słabym wyczuciem rytmu to chyba rzeczywiście może być ciężko. Osobiście udało mi się to wykonać za czwartym razem a potem jeszcze siostrze wbiłem bo stwierdziła że nie ma słuchu (i miała rację) a chce mieć achievement :P. To jest kwestia skupienia i wyczucia rytmu. Próby grania tego z pamięci to moim zdaniem słaba metoda. I uważam że są o wiele gorsze achievementy, ten był dla mnie wręcz prosty ale fakt że jak ktoś ma problemy z muzyką może być uciążliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z X360 działają tylko dedykowane kierownice, na pewno będa miały stosowne oznaczenie na pudle. Ta manta na 99% nie, obecnie z klockiem współdziała ze 4-5 już nieprodukowanych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 21:17, igor8472 napisał:

Z X360 działają tylko dedykowane kierownice, na pewno będa miały stosowne oznaczenie
na pudle. Ta manta na 99% nie, obecnie z klockiem współdziała ze 4-5 już nieprodukowanych
modeli.

Kurcze, szkoda. Na drążki w sumie nie ma co narzekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie pograć na multi, ale nie opłaca mi się kupować golda bo wyjeżdżam za dwa tygodnie. Patrzyłem i wszystkie triale 48h nie działają na polskich kontach. Czy wiecie może czy gdzieś sprzedają takie triale działające na kontach PL? A jeśli nie to czy można mieć na jednej konsoli konta zarejestrowane na różne kraje?

PS Jak ktoś ma na zbyciu trial 48h to chętnie się nim zaopiekuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Mam problem z stanem 80153410 -> Kupienie przez MS Place AC: B, czy innych gier. Zmieniłem Live ID. Bez skutku. Są inne możliwości rozwiązania problemu ,niż dzwonienie do M$? AC: B chcę kupić w PL koncie i posiadam Xbox 360 z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować