Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Chińskie konto z preładowanymi Pointsami? Do MS to bym raczej nie dzwonił żeby się nie zbłaźnić problemem z kontem które zwalczają... Jedyny sposób to zmiana Live ID na jakieś nowe utworzone na live.com (a nie na xbox.com) i nie podpięte pod żadnego GT wcześniej. Jak to nie działa, nic nie za działa.
Chyba ze problem wystepuje na legalnym koncie ładowanym kodem czy zdrapką, wtedy można dzwonić do MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Właśnie się dziwie, że sprzedawca podał mi drugie konto na które przenoszę ID... I jest problem taki ,że to pierwsze konto miało problem 80153410 "Problem z Marketplace - Proszę spróbować póżniej. Problem stanu 80153410". Tylko ,że JA dwa razy od innych sprzedawców brałem ,a na dodatek ten sam błąd po przeniesieniu ID. E-maile mają na "hotmail.com". Mówią,że to problem z migracją. Nie mogli mi pomóc, więc mi odesłali pieniądze za które zakupiłem punkty. Kiedy tak zaczęto robić,że ID przenoszą? Jak ostatnio to było -> Dostawałem ACC i brałem co chciałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z konfiguracją sieci w Xboxie. Otóż dziś dostałem konsolę i podpiąłem ją kablem do modemu, z którego mam internet na PC, ale niestety nie może skonfigurować sieci. Znajduje kabel, ale z resztą jest problem. Czy ktoś ma jakiś pomysł ? Czy muszę skonfigurować adresy IP na X tak samo jak na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

OD siebie: Nie pomagam, lecz nie polecam Modemem podpinać. Same problemy, trzeba dzwonić, skonfigurować może ci tylko firma w której posiadasz modem. A często firma nie pozwala na podpinanie drugiego sprzętu. Więc radzę ci- Kup sobie router.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Warto kupować jeszcze Call of Duty do multi na tę konsolę? Gra ktoś w to jeszcze? Pytam tu, bo nigdzie nie dostałem odpowiedzi, a zależy mi naprawdę na czasie (aukcja się kończy niedługo). Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 15:43, kamil_E1 napisał:

Witam. Warto kupować jeszcze Call of Duty do multi na tę konsolę? Gra ktoś w to jeszcze?
Pytam tu, bo nigdzie nie dostałem odpowiedzi, a zależy mi naprawdę na czasie (aukcja
się kończy niedługo). Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Bierz. Wszystkie części od czwórki nie wypadają z listy najczęściej granych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 15:48, Damianuss1 napisał:

Kojarzycie drodzy użytkownicy jakieś dobre gry ze smokami w rolach głównych na Xboxa
1 lub 360? Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.


Dragon Age? Fable pierwszy ma smoka ;D Na chwilę ale ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 15:48, Damianuss1 napisał:

Kojarzycie drodzy użytkownicy jakieś dobre gry ze smokami w rolach głównych na Xboxa
1 lub 360? Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.

Ego Draconis. Stajesz nad przepaścią skaczesz i.... no właśnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 15:48, Damianuss1 napisał:

Kojarzycie drodzy użytkownicy jakieś dobre gry ze smokami w rolach głównych na Xboxa
1 lub 360? Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.


Magic the Gathering: Duels of the Planeswalkers 2012! Grasz talią ze smokami i zachwycasz się ich pięknym artem na kartach. :) Polecam sprawdzić przynajmniej triala. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już skonfigurowałem jakieś 10 min po napisaniu tego posta :D Wystarczy zmienić adres MAC na X''ie na taki jaki jest w komputerze. Ale wtedy net jest tylko na jednym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie. Do tego Magicki mają Rzeźnika Prawdy, jak go zobaczysz to zapomnisz o smokach :D

Szukam chętnych na coopa w Splinter Cell Conviction. Posiadam DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 23:41, Sipso2008 napisał:

Szukam chętnych na coopa w Splinter Cell Conviction. Posiadam DLC.

Ja chętnie bym pograł ale w podstawkę, ponieważ mam grę w wersji PL, a z nią DLC''ki nie działają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z połączeniem do neta. Jakiś czas temu było ok, ale od dwóch dni wykazuje problem i nie może się połączyć mimo że idzie po kablu. Any ideas? Internet w reszcie domu działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi poradzić na jakiej rozdzielczości grać ? Mam TV 42 cale i gram na 1080p ( oczywiście podpięty kablem HDMI ). AC II wygląda super, ale z Red Dead Redemption chciałbym wycisnąć jeszcze więcej. Sprawdzałem inne rozdziałki, ale różnicy nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 21:16, Jammin69 napisał:

Czy ktoś mógłby mi poradzić na jakiej rozdzielczości grać ? Mam TV 42 cale i gram na
1080p ( oczywiście podpięty kablem HDMI ). AC II wygląda super, ale z Red Dead Redemption
chciałbym wycisnąć jeszcze więcej. Sprawdzałem inne rozdziałki, ale różnicy nie widziałem.



To 1080p i tak jest po przeskalowaniu gry. Przeważnie to produkcje mają po 720p bo konsole nie są w stanie więcej wycisnąć. Niestety przez to widać piksele których nie powinno widać a krawędzie tracą na ostrości. Dla porównania warto ściągnąć demko jakiejś gry z arcade chociażby quake live gdzie gra ma już pewnie 1080p i to po prostu widać. Niestety na takie efekty w standardowych tytułach poczekamy jeszcze do następnej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc lepiej jest grać na 720p, czy 1080p ? Czy to już zależy od gracza, na której wygodniej ?
Natomiast rozdzielczość w grach na Kinect spisuje się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 22:01, Jammin69 napisał:

Więc lepiej jest grać na 720p, czy 1080p ? Czy to już zależy od gracza, na której wygodniej
?


Oczywiście że w 1080p jeżeli masz taki tv.

Dnia 21.07.2011 o 22:01, Jammin69 napisał:

Natomiast rozdzielczość w grach na Kinect spisuje się znakomicie.


Nie wiem w jakiej rozdzielczości są te gry ale możliwe że są w FullHD. Tak czy inaczej duże produkcje na pewno nie są w 1080p, co nie znaczy że tej rozdzielczości nie obsługują (skalowanie). Wystarczy z resztą obejrzeć zdjęcie w FullHD a grę. Nie ma porównania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować