Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Witam,otóż dzisiaj przeglądając aktualne ceny kinecta, trafiłem na dziwną aukcję która nie dawno wystartowała.
A więc Kinect za 230zł, wydaję się to podejrzane,bo kto by sprzedawał coś 200zł taniej wystawiając tylko na 3 dni.
Jak myślicie? według mnie coś tu jest na lewo kombinowane.
tutaj podaje linka do aukcji http://allegro.pl/kinect-kinect-adventures-pl-x360-zasilacz-i1731823974.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 22:02, GentleMick napisał:

Jak myślicie? według mnie coś tu jest na lewo kombinowane.

"Strona przedmiotu usunięta przez pracownika Allegro" ;). Czyli wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy istnieje mozliwosc zalogowania sie kontem GFWL na xboxa 360 przy pomocy np. pendrive?

P.S nie mam routera i kabla by sie zalogowac za pomoca internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 17:56, Shadover napisał:

P.S nie mam routera i kabla by sie zalogowac za pomoca internetu.

Kabel kilka zł, a internet można przez kompa puścić, więc nie ma problemu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że już o to wcześniej pytałem i jeśli tak to bardzo przepraszam za ponowny spam. Jako, że moja konsola ma bardzo mały dysk, a ja planuję zakup gry z xbl za msp będę zmuszony coś usunąć aby nowe zrzucić. Po jakimś czasie to nowe mi się znudzi lub będę miał inny tytuł i trzeba się go będzie pozbyć. I tu moje pytanie - czy jeśli usunę tą cyfrową grę to będę później w nieokreślonym czasie mógł ją pobrać ponownie bez żadnych opłat? Jeśli tak to gdzie i jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co kupisz poprzez swoje konto możesz pobrać ponowie kiedy ci się podoba (chyba że zmigrujesz konto na inny kraj bo wtedy wszystko przepada). Robisz to normalnie wchodząc na marketplace, na rzecz którą chcesz pobrać i dajesz "Pobierz Ponownie". To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno pada od X360 (bezprzewodowy), muszę przyznać że jest na prawdę bardzo udany i wygodny :) Teraz myślę nad zakupem ładowarki do pada ( http://www.komputronik.pl/product/90223/Strefa_Gier_i_Rozrywki/Konsole_i_akcesoria/XBox_360_Play_Charge_Kit_Black.html ), ale mam dylemat czy w ogóle się to opłaca (czy nie wychodzi mimo wszystko taniej po prostu kupować baterie?) i czy działą to pod PC, czy tez jest wyłącznie do konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po takiej cenie na pewno sie nie opłaca. ;) Kabelek z tego co isę orientuję działa po podłączeniu do obojętnie jakiego wejścia USB. PC, Xbox, TV, czy inne urządzonko, powinno działać. To jest też fajny bajer, bo jak podłączysz to pad Ci się nie wyłączy, a przy boostowaniu jakiś aczivów wymagajacych zostawienia włączonej konsoli to się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak długo trwa ładowanie? Na ile godzin gry wystarcza akumulatorek z bateriami (czyli standardowe wyposażenie bezprzewodowca)? Właściwie to mam go od 2 tygodni i sterownik wskazuje na zużycie baterii "medium", ale trudno powiedzieć ile był przez ten czas używany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję swój pierwszy zakup msp (2100) i mam pytanko. Gdzie najbezpieczniej i najlepiej to zrobić? Sklep jak gram.pl czy może alledrogo od kogoś zaufanego? Wiem oczywiście, że na alledrogo jest masa kradzionych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 11:22, Damianuss1 napisał:

Planuję swój pierwszy zakup msp (2100) i mam pytanko. Gdzie najbezpieczniej i najlepiej
to zrobić? Sklep jak gram.pl czy może alledrogo od kogoś zaufanego? Wiem oczywiście,
że na alledrogo jest masa kradzionych itp.

http://www.keye.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 12:17, nightfaler napisał:

Ano właśnie, że też na to nie wpadłem. I to normalnie jest na legalu bez żadnych późniejszych blokad czy coś tak? Przepraszam, że tak pytam, ale jestem przewrażliwiony na tym punkcie. Zasadniczo to planowałbym zakup na gamecodes? Polecacie też ten sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko na legalu, nie ma żadnych problemów. Na gamecodes nigdy nie zamawiałem ale wygląda w porządku. Cena za 2100 w obu taka sama, więc możesz w którym chcesz zamówić. Ja polecam keye, bo wielokrotnie zamawiałem i nigdy się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.playergames.pl - sklep z mojego miasta, kupowałem tu już jakieś kilkanaście razy. Problem w tym, że kod kupiłem tylko raz (800 MSP) do swojego konta na UK.
2100 MSP stoi tutaj 65 zł. Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć jak zoptymalizować grafikę na X''a. Mam TV 42 cale ( 1080p ), podpięty pod HDMI i ustawiłem kalibrowanie czerni na najwyższe. AC II wygląda zabójczo, ale Mafia II ma spadki fpsów w budynkach. Np. w mieszkaniu Joe''go, ale poza już ok. Wiem, że nie ma tu opcji jak na kompie, ale czy ktoś mógłby coś poradzić ? Z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 12:28, Damianuss1 napisał:

I to normalnie jest na legalu bez żadnych późniejszych blokad czy coś tak?

To za lewe konta są jakieś blokady ? Uff... ja i masa znajomych miała szczęście, bo nam nic się nie stało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować