Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Masz slima, a w slimce to jest chyba bardziej znośne (nie wiem na pewno bo nie słyszałem, ale tak podejrzewam że jest lepiej z tym). U mnie na facie jest po prostu okropnie, nie mogę tego znieść. Naprawdę dziękuje (na kolanach :P) MS za wprowadzenie tej funkcji bo wcześniej było masakrycznie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, napęd w PS3 jest zdecydowanie cichszy. Dzięki temu może spokojnie funkcjonować jako odtwarzacz dvd/blu-ray dla osób z wrażliwym słuchem na hałas jak ja :). Tylko że w PS3 nie da się instalować i przy niektórych grach (np. Heavy Rain) trochę słychać napęd a w X360 po zainstalowaniu nie słychać wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 16:50, necron1501 napisał:

Takie pytanko: 1200 MSP to ile w przeliczeniu?

IMO tego się nie przelicza. Co najwyżej możesz przeliczyć ze zdrapek 1MSP=x zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 17:13, nightfaler napisał:

> Takie pytanko: 1200 MSP to ile w przeliczeniu?
IMO tego się nie przelicza. Co najwyżej możesz przeliczyć ze zdrapek 1MSP=x zł.


Edit, już nie ważne, znalazłem oficjalną stronę LIVE. Trochę drogo za 1600 MSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 12:16, Dared00 napisał:

> Takie pytanko: 1200 MSP to ile w przeliczeniu?
80 MSP = 1$.


Hmm czyli 45 złotych za 1200 MSP... Nie drogo jak na From Dust, chyba kupię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 12:17, Jammin69 napisał:

Latarka wygląda bardzo kusząco.
No ale IMO granie na tak małym ekranie trochę gryzie się z idea grania na konsoli, czyli wlanięcia się wygodnie na kanapie, czy fotelu przed telewizorem na pół ściany. ;)
Z opisu całkiem porządnie wygląda, no ale ja mam telewizor szajsunga i średnio jestem zadowolony, mimo tego, że ma on też bardzo dobre parametry.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram obecnie na ---> http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/television/lcd-tv/LE40C650L1KXXU/index.idx?pagetype=prd_detail i jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tak dużego ekranu. A poza tym Mafia II się lekko ścina podczas jazdy samochodem i już sam nie wiem , czy to kwestia rozdzielczości, czy dużego ekranu, bo na 720p chodzi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 15:46, Jammin69 napisał:

Ja gram obecnie na ---> http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/television/lcd-tv/LE40C650L1KXXU/index.idx?pagetype=prd_detail
i jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tak dużego ekranu. A poza tym Mafia II się lekko
ścina podczas jazdy samochodem i już sam nie wiem , czy to kwestia rozdzielczości, czy
dużego ekranu, bo na 720p chodzi tak samo.



To jest kwestia gry na 100%. Po prostu gra została tak wydana i nie pomoże zabawa z ekranem. Nawet jeżeli by tak było to podany przez ciebie monitor 23" i tak ma rozdzielczość fullHD. Sam w sobie rozmiar ekranu nie ma znaczenia ani dla pc ani dla konsoli. Poza tym o jakie "ścianie" chodzi. Na stałe spada liczba klatek czy raz na jakiś czas konsola lekko się zawiesza na ułamek sekundy. Chociaż tak w sumie to to i tak nic nie zmienia bo jest to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 16:30, Pile napisał:

To jest kwestia gry na 100%. Po prostu gra została tak wydana i nie pomoże zabawa z ekranem.

No nie wiem, u mnie Mafia 2 nie cięła w ogóle, czasem tylko doczytywała tekstury ale jakichś zauważalnych spadków płynności nie uświadczyłem. A grałem dość dużo bo przeszedłem na 100 % podstsawe i Joe''s Adventures - może to kwestia wydania? Bo ja nie grałem na PL tylko na UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Mafie grałem akurat na dwóch bo zmieniłem w tamtym czasie :P. Pierwszy to Sony V4500 26 cali (jeszcze HD Ready), drugi też Sony EX500 32 cale (już Full HD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już sam nie wiem. Np. w RDR jak 1 raz wjeżdżam to miasta to jest spadek fps-ów, ale potem jest już ok. Czy chociażby AC II, który w Toskanii chodzi tak, że mnie szlag trafia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje też opcja że ja po prostu tego nie zauważam :). Nie wiem jak duży masz ten spadek płynności, może jesteś bardziej wyczulony niż ja i mi to zupełnie nie przeszkadza a tobie tak. Chociaż jakieś mocniejsze spadki bym na pewno zauważył, a ani w RDR ani w Mafii nie pamiętam żeby mi jakieś spadki płynności przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować