Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Widziałem na allegro dyski 250 GB do wersji FAT i moje pytanie brzmi czy to
licencjonowany przedmiot microsoftu czy jakiś szajs? Bo na zdjęciach wyglądały
jak oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 00:43, Albii napisał:

CZytałem o tym, ze trzeba wtedy coś z kabelkami majstrowac itd. Czyzbym miał złe informacje
?

Żadnych kabelków nie trzeba mieszać. Tylko wpinasz dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 08:08, PJ_MW napisał:

Warto kupić? http://allegro.pl/120gb-dysk-120-gb-xbox-360-slim-mozliwa-obudowa-i1753025252.html
Czy może lepiej uzbierać kilkadziesiąt dodatkowych złotych na 250 GB?

Mi dysk 120GB spokojnie by wystarczył, w tym momencie użytkuje 20GB - wchodzą mi 2 gry i kilka Arcadówek,

Ale twoim miejscu kupiłbym http://allegro.pl/dysk-2-5-320-gb-wd3200budt-i1759930769.html
i przerobił na 250GB do Xboxa. Ceny dysków WD 250GB i 320GB dlatego są identyczne ponieważ na potrzeby Xboxa i tak można wykorzystać tylko 250GB, w przypadku większego dysku po prostu 70GB byłoby niesformatowane.
Dyski 120GB są tylko 30zł tańsze, a pojemność dwa razy mniejsza
http://allegro.pl/dysk-twardy-wd-scorpio-160-gb-sata-12-mcy-gwar-i1762945848.html

Ale pewnie nic nie wiesz na temat dostosowywania dysków WD do pracy w Xbox, więc kup to co podałeś, bo nie ma sensu mieć większej pojemności, jeśli płaci się według cennika MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 16:29, Michal_Raven napisał:

Żadna filozofia kupić w Chinach obudowę, do tego w PL odpowiedni dysk i zrobić flasza
dysku. Sam mam taki dysk, który przez rok działał w Facie, a teraz śmiga w Slimie.

Takie pytanie. Czy sam dysk jakoś przerabiałeś pod slimkę czy od razu do slimki wrzuciłeś i działał? Chodzi mi o jakieś zabawy z zawartością dysku, nie o przełożenie ze starej do nowej obudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Chętny ktoś na Asasyna BH? Gram sobie z kumplem i jakby ktoś chciał się dołączyć to pisać pod InsideGuide6107.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 08:39, Darnok_Rukia napisał:

Da się podłączyć do Xbox-a więcej padów powiedzmy 4 ,w PS2 był od tego multilap ?

Można bez problemu podłączyć właśnie do 4 padów. Żadnego multitapa nie trzeba, bo pady są głównie bezprzewodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że prędzej tutaj znajdę odpowiedź niż w temacie o grze, który "umarł" a po za tym
jest na PC. Mianowicie mam problem z grą Force Unleashed. Zbieram wszystkie holocronsy
i w 7 misji na planecie Wookiech, zebrałem sporo, nie wiem czy wszystkie, a po ukończeniu misji
wyświetliło mi się 0/15, jakieś rady co można zrobić? Miał ktoś podobny problem, gra swego
czasu dosyć popularna więc liczę, że ktoś grał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś dwa tygodnie temu zrobiłem calaka na konsoli. Zbierałem wg. guide na youtubie. Żadnych błędów nie miałem. Jeżeli to PC to sprawdź czy masz patche. Albo przejdź poziom raz jeszcze. Gra jest świetna więc co ci szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 20:07, Sipso2008 napisał:

Ja jakieś dwa tygodnie temu zrobiłem calaka na konsoli. Zbierałem wg. guide na youtubie.
Żadnych błędów nie miałem. Jeżeli to PC to sprawdź czy masz patche. Albo przejdź poziom
raz jeszcze. Gra jest świetna więc co ci szkodzi?

3 razy przeszedłem ten poziom i za każdym razem mam zero. Gram na Xboxie, ale czytałem,że
sporo osób tak ma, nieraz się zdarza. Jedyne co mnie ratuję to zacząć grę na jeszcze raz na innym
poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie akumulatorki polecacie do pada bezprzewodowego?
I czy nie ma znaczenia jeśli akumulatorki jednej firmy będę ładował w ładowarce innego producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować