Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2011 o 11:43, Jammin69 napisał:

Mam może ktoś Mafię 2 ? Bo ja mam taki problem, że jak już kasę do Bruna mam zawieźć
to gra mi się zacina. Już 2 razy tak miałem. Czy to jest normalne ? Chyba, że ta Mafia
jest tak zabugowana jak Fallout 3.

Ja mam mafię, paru kumpli miało i nie spotkaliśmy się z problemami. Tzn. pomijając zmianę płynności, IMO. to nawet dobrze, bo na pełnej szybkości jakoś nieprzyjemnie mi się gra. :) Z falloutem, też nie mięliśmy problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczytałem na jakiś tam zagranicznych forach, że bardzo dużo osób ma problem w tej misji. Tzn. zacina im się jak już mają uzbierane pieniądze, albo jak już wchodzą do mieszkania Joe. A dalej już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję kogoś chętnego do Gears of War 2 horda. Mam ten DLC All Fronts Collection, oraz Combustible Pack Map. Kontakt Xfire - bartexoo. Pora każda, byleby się umówić [niestety w bardzo nocy np. 23,24 ,czy 1-wsza w nocy nie siedzę na xboxie i nie gram. Po południu,czy wieczorkiem z chęcią]. Oczywiście na casualu. Chciałbym wbić 1-20 wave, czy więcej z chęcią i wbić któryś level z kolei, a posiadam 3.

Oraz szukam kogoś na kampanię chociaż jedną misję/rozdział na poziomie normalnym. Oraz usunięta scena Road to coś tam... w trybie strzelania.

POSIADAM HEADSET!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 14:39, BartexooN napisał:

Witam. Poszukuję kogoś chętnego do Gears of War 2 horda. Mam ten DLC All Fronts Collection,
oraz Combustible Pack Map. Kontakt Xfire - bartexoo. Pora każda, byleby się umówić. Oczywiście
na casualu. Chciałbym wbić 1-20 wave, czy więcej z chęcią i wbić któryś level z kolei,
a posiadam 3.



Ja jestem chętny z kumplem albo dwoma ale dopiero we wrześniu. Póki co robię Seriously w jedynce więc jeżeli byłbyś chętny później to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Każdy miesiąc mi odpowiada. Jeszcze wbijam acziki z AC 1,2 i B;BC 1. Więc spokojnie ;]. Zaproszę cię do listy, bo coś mi zniknąłeś.

Przepraszam,że post pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 14:44, BartexooN napisał:

Każdy miesiąc mi odpowiada. Jeszcze wbijam acziki z AC 1,2 i B;BC 1. Więc spokojnie ;].
Zaproszę cię do listy, bo coś mi zniknąłeś.

Przepraszam,że post pod postem.



Jakim sposobem wbijasz osiągnięcia w AC:B? Rozumiem że mówisz o multi?

P.S. Ja w GoW 2 zamierzam wbić 100 poziom, wiadomo coś o jakiś dodatkowych mnożnikach? Słyszałem że coś ma być z hordą ale nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powiem ci ,że tak. Muszę wbić acziwy z AC:B takie: Ofc. multi ;). W ogóle nie chce mi sie zbierać flag borgiów i jeszcze glify, oraz Il Principe... :/

Lista acziwów do wbicia w multi u mnie [nie wbiłem ich jeszcze]->
-50 lvl - Pobieranie zakończone
-Premie wszystkie za współpracę-Wzór do naśladowania
-Zdobyć premię każdą chociaż raz [trzeba mieć 32 lvl +, tak myślę] - Pracownik miesiąca Abstergo
-Wykonać podwójną ucieczkę - Znikający punkt
-Zabicie przed koncem sesji i wygrać ją - Dobry finisz
-zabić cel i uciec podczas otwartego konfliktu- Zawodowiec

Szczerze mówiąc multi w AC;B jest STRASZNIE nudne. Wbić 50 lvl? No wai -.-.

Dnia 25.08.2011 o 14:46, Pile napisał:

P.S. Ja w GoW 2 zamierzam wbić 100 poziom, wiadomo coś o jakiś dodatkowych mnożnikach? Słyszałem że coś ma być z hordą ale nie wiem dokładnie.


oj,oj tego to nie wiem... Wave jakie byłem ostatnio to 32-41.A czasami się zdarza,że w jednej rundzie jest mniej szarańcz, raz się trafi więcej. No i tickery. [PIERWSZY RAZ!!!]

@Wysłalem ci zaproszenie na XL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 14:46, Pile napisał:

P.S. Ja w GoW 2 zamierzam wbić 100 poziom, wiadomo coś o jakiś dodatkowych mnożnikach?
Słyszałem że coś ma być z hordą ale nie wiem dokładnie.

Ja zrobiłem 100 level jakoś chyba we wrześniu 2010 i w te wakacje siedziałem z kumplem w grupie, grał w gearsy ale sam, bo golda nie ma, to myślę, włączę sobie multi i że szkoda, ze już ma max level, bo żadnej motywacji do gry nie ma, a tu patrzę Albii PL 1 level. ^^ Ta gra to taki mały żartowniś. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 18:40, bobobo napisał:

Czy serwisy naprawiające Xboxa mogą go "od-przerobić"?

Kiedyś mogły, nie wiem jak teraz sprawa wygląda. Ew osoby zajmujące się przerabianiem. W sumie dobrą ideą było by ich o to zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 23:04, bobobo napisał:

A można kabelkiem play&charge podłączyć pada do PC?

Podłączyć możesz grać na nim nie. Pozostaje ci kupić odbiornik.
O taki:
http://www.amazon.com/Xbox-Wireless-Gaming-Receiver-Windows/dp/B000HZFCT2/ref=pd_bbs_sr_1/105-1548128-0161210?ie=UTF8&s=videogames&qid=1192336938&sr=8-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 23:04, bobobo napisał:

A można kabelkiem play&charge podłączyć pada do PC?


Niet, niestety nie.

Edit:
Tak jak napisał nightfaler - bateria co prawda się naładuje na wszystkim co ma wejście usb (ostatnio z braku wolnych wejść w PC ładowałem pada w... dekoderze od nTV :) ) ale na PC niestety nie pograsz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 07:56, malaczek1 napisał:

Mam pytanie bo się nie znam ile mniej więcej warte jest 1200mp?


Mniej więcej 15 dolarów czyli wyjdzie 45-50zł. To też zależy po ile chodzą zdrapki. Te sprzedawane oficjalnie w Polsce są sporo droższe i wtedy wyjdzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanko odnośnie tych zdrapek. Czy zna ktoś jakiś sklep u nas gdzie kosztowały by tak jak na serwisie www.playergames.pl. Cena to 65 zł za 2100 MSP, ale żeby były dostępne. Cena nie musi być taka sama, ale żeby było to mniej niż 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować