Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2011 o 23:18, Damianuss1 napisał:

Można jakoś podejrzeć ile godzin grało się daną grę?


Z poziomu interfejsu nie. Jeżeli gra ma opcję pokazania statystyk, to tylko w grze. Jest program na kompa Rapture (coś takiego), który oprócz zliczania czasu grania na PC liczy też czas na konsolach. Można go połączyć z Xfire. Ale z poziomu interfejsu Xboxa - nie, nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 22:30, peter000 napisał:

Czy zdrapki na golda i MSP mają jakieś terminy ważności?



Nie sądzę. Chociaż ja miałem problem z miesięcznym złotym członkostwem. Miałem go faktycznie ze 3 lata i gdy w końcu miałem możliwość jego użycia nie dało się. Dodam że to zdrapka prosto od MS po serwisowaniu xboxa. Druga młodsza działała za to bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem jak wyłączyć auto renewal Golda :D Nie trzeba nigdzie dzwonić, wystarczy zalogować się na xbox.xom, wejść w zakładkę ''My Account'' i przy opcji "automatic renewal" klikamy na "change" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić screena, jak to wygląda bo ja w ogóle nie mogę tego znaleźć u siebie? Jak wchodzę w "zmień" przy odnawianiu i karcie to nie mam opcji wyłączenia odnawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 11:03, knopfler napisał:

Możesz zrobić screena, jak to wygląda bo ja w ogóle nie mogę tego znaleźć u siebie?

Krok po kroku :) Możliwe, że po zaakceptowaniu zmian wyskoczy coś jeszcze - nie wiem, bo nadal nie dezaktywowałem tego ustrojstwa. Mimo zapewnień, że zmiany będą widoczne dopiero po wygaśnięciu aktualnej subskrypcji, boję się że Gold zniknie mi ot tak... Pokombinuję na początku kwietnia, kiedy wygasa mi subskrypcja.

20110901111609

20110901111616

20110901111622

20110901111628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no tak, wszystko jasne. Na wspaniałym, Polskim, pełnym contentu Live nie ma takiego przycisku "change/zmień" przy opcji odnawiania, jest tylko poniżej przy opcji płatności. Jak ja żałuję że to konto migrowałem, skusili mnie na te MS Pointsy ale jakbym wiedział to nigdy normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą opcję w UK wprowadzili całkiem niedawno. US jeszcze tego nie ma.
Po testach pewnie będzie wszędzie.

Zresztą co za problem zadzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat o AC: B umarł więc tutaj zapytam.
Dlaczego nie zalicza mi osiągnięcia za danie łapówki Heroldowi a następnie ograbienia go?
Gdzie można znaleźć miotłę?
O co chodzi z osiągnięciem ,,Sztukmistrz"? Znaczy, gdzie szukać tych Arlekinów?
To by było chyba na wszystko ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 22:13, Baluk25 napisał:

Gdzie można znaleźć miotłę?

Rozglądaj się za paniami sprzątającymi drogi właśnie przy użyciu mioteł - ZUPEŁNIE CZYSTYM PRZYPADKIEM popchnij jedną z nich, a ta upuści miotełkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 22:13, Baluk25 napisał:

Dlaczego nie zalicza mi osiągnięcia za danie łapówki Heroldowi a następnie ograbienia
go?

Musisz mieć dlc. Inaczej aczika nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... coś mi nie zapisało dwóch edycji postu. Trudno..
Nie wiem, czy ktoś pisał o tym ale darmowy dodatek do Castle Crashers ten o walce z chorobą, tego co dla nas Panów jest najcenniejsze, czyli kobiecych piersi, prócz różowego rycerza walczącego lizakiem i strzelającego tęczą dodaje on dwie nagrody dla avatara. Zwierzaczka, słodziutkiego, latającego, czerwonego kurczaczka i hełm ognistego rycerza. Jeśli ktoś nie ma jeszcze zakutego łba, czy nie ma czego wsadzić do garnka to świetna okazja by to zmienić. Nagrody teoretycznie odblokowują się po odpaleniu gry, gdy ma się ściągnięty dodatek. Jeżeli się mylę to trzeba przejść pierwszą misję różowym rycerzem. Nie jestem pewien, bo gra nie zaszczyciła mnie żadnym komunikatem o odblokowaniu nagrody. ;)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na rankingowe multi w Gears of War 1? Preferuję egzekucję. Nie dla achevementów, a dla rozrywki. :) Jak coś to pisać kiedy wam pasuje.

Gamertag: Dark DoMiNo PL. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować