Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2011 o 22:39, Baluk25 napisał:

Ile czasu to zajmuje?
Bo jeśli stosunkowo mało to ja chętny, ale jutro ;)


Nie jest to długotrwałe ale niestety nie mam wystarczającej liczby chętnych ludzi. Gdyby zebrało się z 6 osób to byłoby ok. Muszę jeszcze dokładniej o tym poczytać ale im więcej chętnych tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 22:50, Pile napisał:

Nie jest to długotrwałe ale niestety nie mam wystarczającej liczby chętnych ludzi. Gdyby
zebrało się z 6 osób to byłoby ok. Muszę jeszcze dokładniej o tym poczytać ale im więcej
chętnych tym lepiej.

Ja byłbym chętny ale niestety w tym tygodniu to nie wchodzi w rachubę (egzaminy :/). Najwcześniej w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały problem, mianowicie cudeńko jakim jest uplay.
W SC: Coviction mogę normalnie kupować różne bonusy, ale gdy próbuję zrobić to samo dla gry AC: Brotherhood wyskakuje błąd w którym napisane jest że mam włączyć grę. Gry to robię nie ma opcji Uplay. No chyba, że jest jakoś ekstremalnie schowana, jeśli tak, to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uplay nie ma w Polskich wersjach gier, tylko w wersjach UK. Jeśli masz wersję PL ACB to nie da rady korzystać z Uplay. Jeśli masz wersję UK to nie wiem jak Ci pomóc bo ja mam wersję PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do sprzedania konsolę XBOX 360 Slim z dyskiem twardym o pojemności 250 GB. Konsola zakupiona w lipcu br., stan idealny, praktycznie jak ze sklepowej półki. Włączana kilka razy, nie mam w co grać, a czasu też brakuje. Konsola nieprzerabiana, oczywiście na gwarancji. Pad, słuchawki.

GRATIS!
Gra Fable III + Halo Reach
Gra FIFA 10
Gra Forza Motorsport 3
Kabel ethernet - długość 5m.

Konsola zakupiona w sklepie Media Markt w cenie 999 zł. Oczywiście spuszczę z ceny, którą możemy wspólnie wynegocjować (lecz, powtórzę - konsola jest jak ze sklepowej półki, choć oczywiście wiem, że muszę wymagać kwoty niższej).

Kontakt:
wrukos@gmail.com
GG: 4801269

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zapytanie odnośnie konsoli w tym linku.

http://www.game.co.uk/en/xbox-360-premium-console-60gb-32383?provenance=Preowned&categoryIdentifier=10471&attributeName1=Shop%20By&attributeValue1=64

Cena "New" to 170 funtów a cena "Preowned" to 85 funtów. Przy tej pierwszej cenie pisze że nie ma tego w zapasie a przy drugiej 2-3 dni. To znaczy że jak zamówiłbym teraz to w takim terminie to dostaną i będę miał taką dobrą cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 21:16, Pile napisał:

Witam, mam zapytanie odnośnie konsoli w tym linku.

Preowned to gry czy sprzęt przyniesiony do sklepu przez poprzednich właścicieli. Sklep wtedy odsprzedaje go po niższej cenie, ale bez standardowych bonusów, w tym przypadku gwarancji. Podany termin dostarczenia towaru obowiązuje na terenie UK. Za granicę będziesz musiał nieco dopłacić i dłużej poczekać. Niestety nie wiem ile, bo choć często robię zakupy w Game, to zawsze na terytorium UK. W tej kwestii są niezawodni więc podejrzewam, że przy wysyłce zagranicznej również nie nawalą. Chociaż tak szczerze mówiąc to nie orientuję się czy oni w ogóle wysyłają towar za granicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 10:04, Henrar napisał:

Rispekt, MS, rispekt. Jeżeli plotka jest prawdziwa, to oczekujmy zewnętrznego napędu
za 199,9€ :)

Przecież już od 3 lat krąży ta plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 12:28, Dared00 napisał:

Przecież już od 3 lat krąży ta plotka.


Ale teraz znowu się pojawiła, bo jakiś włoski magazyn ją wyciągnął z kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w AC 1 brakowało jednej flagi w Jerozolimie z tego co pamiętam. I weź tu sprawdzaj wszystkie 100 miejsc, czy ile ich tam było, by znaleźć brakującą znajdźkę. :p W AC2 przynajmniej są dzielnice po kilka piórek i sa łatwe do znalezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najbardziej opłaca się kupić Microsoft Points żeby działały na Polskim koncie. Tanio i bezpiecznie bym chciał:) Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny news panie i panowie. Za miesiąc za 1600 MSP ( na PS Network (PS3) za 16 funciaków około) wychodzi na klocka remake pierwszego Crysisa :). Z obciętym multi ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować