Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2011 o 19:13, Jammin69 napisał:

Udało się :)

Gratulacje. :)

igor8472@ 1600 msp ? Hohoho, jak to są grosze. Liczę na to, że dostaniemy komplet osiągnięć wartych 1000gs''a. Ale nawet jakby aczivów nie było to i tak trzeba zagrać. W końcu jakaś ładna gra na konsole. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Z tym wiąże się tak zebranie wszystkich achivementów :D Teraz zabieram się za RDR ( mam 97 % przejścia gry ) i może co nieco MP w AC - B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę dobić do 100k i 50 calaczków i potem grać na kompletnym. Jeszcze 15k i trzy calaczki. Na dniach powinien wpaść w autach 2, potem pomęczę CoDa 4 MW(bo kumpel mi pożyczył). MW2 kiedyś zrobiłem na Calaczka, BO całego singla na maxa bez znajdziek(bo gra pożyczona i czasu nie miałem) to trzeba zrobić i czwórkę na Veteranie. ;) Bym zabrał się za halo reach, bo ponad pół kampanii i te najgorsze misje mam na legendary zrobione samemu ale z mutli trzeba się bawić.. :/

I w ogóle to muszę golda kupić bo inaczej w demko fify12 nie pogram. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 01:04, Albii napisał:

Na dniach powinien wpaść w autach 2, potem pomęczę CoDa 4 MW(bo kumpel mi pożyczył).

Sam mam calaczka w MW1. Niby proste 1000GS ale są momenty na weteranie gdzie trzeba się nieźle zmęczyć. Jedno miejsce pod koniec gry (w tych bunkrach) powtarzałem chyba ze 40 razy. No i jeszcze "Mile High Club" (prolog) - też męczyłem się niemiłosiernie. Powodzenia w każdym razie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 10:36, knopfler napisał:

No i jeszcze "Mile High Club" (prolog) - też męczyłem się niemiłosiernie. Powodzenia w każdym razie ;).

Właśnie ta misja mocno zatrzymała mój postęp w grze, gdy przy perfekcyjnie przebiegniętym odcinku zatrzymałem się na ostatniej prostej przed drzwiami na ogłuszonym flaszem terroryście, który oszołomiony przykucnął, a mój debilny bohater nie mógł go zabić nożem.. Wkurzyłem się i rzuciłem płytą o ścianę i grę sprzedałem.

>Jedno miejsce pod koniec gry (w tych bunkrach) powtarzałem chyba ze 40 razy.
Bunkry ? Hmmm... te od tych rakiet, co trzeba się wydostać na czas, po podłożeniu bomby, czy coś takiego ? Jeżeli tak, to tamten moment też mnie wymęczył i sprawił, że zwątpiłem w swojego skilla. No i w rezultacie go nawet nie przeszedłem.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 10:36, knopfler napisał:

/.../

Bunkry jak bunkry, mi najbardziej krwi napsuła ewakuacja z jakiejś farmy na polu do helikoptera i ten pamiętny sprint przez pole pomiędzy niekończącymi się falami przeciwników. Do Mile High Club już nawet nie chcę wracać, bo raz o mały włos nie rozwaliłem telewizora padem. Mimo, że brakuje mi tylko tego jednego achievementa do kompletu to i tak nie chce mi się już do tego wracać. Wisi mi ile mam cyferek obok avatara. Z resztą nie gram już tyle co kiedyś, bo to czasu brak i ciekawych gier jakby mniej się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 11:40, Albii napisał:

Właśnie ta misja mocno zatrzymała mój postęp w grze, gdy przy perfekcyjnie przebiegniętym
odcinku zatrzymałem się na ostatniej prostej przed drzwiami na ogłuszonym flaszem terroryście,
który oszołomiony przykucnął, a mój debilny bohater nie mógł go zabić nożem.. Wkurzyłem
się i rzuciłem płytą o ścianę i grę sprzedałem.

Ja pamiętam że udało mi się przebiec strzelając na oślep ten ostatni fragment na drugim poziomie samolotu. Dotarłem na 2 sek do drzwi i strzał, ale mi serce waliło wtedy (żebym się nie pomylił, żebym się nie pomylił :D) bo też już byłem po kilkudziesięciu próbach. Mój kumpel za pierwszym razem mówił że dobiegł do drzwi i nie trafił w terrorystę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, High Mile Club był szyszką w dupie, ale przy pomocy YT i nauczeniu się dokładnie samolotu, miejsc gdzie wrogowie padają z konkretną bronią na łatwym poziomie da się to zrobić za 32 podejściem. Sama kampania była łatwiejsza niż się spodziewałem. Nie rozumiem, jak można się czymś takim frustrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 19:32, Sipso2008 napisał:

na łatwym poziomie da się to zrobić za 32 podejściem.

Na łatwym to i za pierwszym można to zrobić. Szyszka wkręca się głębiej na weteranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 00:10, Sandro napisał:

> na łatwym poziomie da się to zrobić za 32 podejściem.
Na łatwym to i za pierwszym można to zrobić. Szyszka wkręca się głębiej na weteranie...


Może zapomniałem o przecinku, ale chodziło mi by pierw dokładnie oblecieć samolot na łatwym, zapamiętać co gdzie jest, by potem na veteranie mieć łatwiej. Gdy zaliczyłem tego acziva serce waliło mi niczym tłoki w silniku tira..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
od dzis mysle dosyc powaznie nad zakupem Xboxa. Przypiety post przeczytalem, ale nie odpowiada on na wszystkie moje pytania ;) z gory uprzedam, ze jestem TOTALNIE zielony w sprawach konsol.
A wiec:
Sa wersje Xa z 4gb dyskiem twardym, jak i 250gb. Roznia sie tylko wielkoscia dysku twardego? Czy bebechy (w tym plyta glowna o ktorych czytalem w przypietym poscie) sa tez pozmieniane?
Do czego jest uzywany dysk twardy? Czy gra nie laduje sie "w locie" z plyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 13:38, Ichvander napisał:

Sa wersje Xa z 4gb dyskiem twardym, jak i 250gb. Roznia sie tylko wielkoscia dysku twardego?
Czy bebechy (w tym plyta glowna o ktorych czytalem w przypietym poscie) sa tez pozmieniane?

Nie, wersja 4GB nie posiada dysku a tylko wbudowaną pamięć FLASH.
Po za tym nie ma żadnych różnic, po za kolorem :P (wersja 250GB jest PIANO BLACK a 4GB BLACK MAT)

Dnia 11.09.2011 o 13:38, Ichvander napisał:

Do czego jest uzywany dysk twardy? Czy gra nie laduje sie "w locie" z plyt?

Może się ładować, ale napęd jest strasznie hałaśliwy. Po za tym grając z dysku twardego mamy krótsze wczytywania poziomów, jak i nie zużywamy napędu, który w starszych wersjach konsoli był dość awaryjny.
Dysk służy także do pobierania dem gier, czy różnych dodatków z marketplace


Polecam wersję z Dyskiem, gdyż prędzej czy później uznasz że jest Ci niezbędna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 13:38, Ichvander napisał:

Czy gra nie laduje sie "w locie" z plyt?

W tych nowszych xboxach hałaśliwość jest zdecydowanie zmniejszona i granie z płyty nie sprawia problemu, lecz instalowanie gier kompletnie eliminuje dodatkowy hałas i zwiększa żywotność płytki. Jeżeli chcemy są potem sprzedawać, to jeżeli zainstalujemy to płytka cały czas jest w stanie idealnym. Ale to nieważne. 4gb to strasznie mało, jeżeli będziesz chciał robić coś po za zapisywaniem stanu gry, to będzie to uciążliwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta misja łatwa i tak jest. Po półtora roku pożyczyłem gierkę od kumpla i odpaliłem od razu tą misję na veteranie, chyba za dziesiatą próbą przy kilkunastu sekudnach padłem na ostatnim przeciwniku przed kabiną bo skończyło mi się ammo, a nie wiedziałem jak się w codzie zmienia broń. ^^ Wkurza mnie tylko celowanie, bo zawsze namierza mi przeciwnika od razu, a ja sie przyzwyczaiłem, że sam muszę w odpowiednie miejsce skierować celownik i przez to zawsze obok trafiam. :/ No fighting in war room to dla mnie masakra, jak już mówiłem, a to to pikuś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zatrzymałem w momencie gdzie było takie długie korytkowe pomieszczenie i po bokach jakieś kontenery. Za cholerę sposobu na to znaleźć nie mogłem. Jakby nie te nieskończone spawny to można by było siedzieć i godzinkę i ich niszczyć ale tak to nie ma innego sposobu jak rzucić się do przodu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 18:24, Sipso2008 napisał:

War room w połowie warto... Przeczołgać :D Pamiętam tak to robiłem. Ale owszem, ten etap
był ostry.

Pomyśleć,że już to zrobiłeś, a ja się nadal męczę rekordem mniej niż 21 sekund -> taki acziw i jeszcze High Mile Club. Za późno. Nie daje rady, a robiłem to już 22 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam dwa małe problemy ;/
-podczas ściągania dema w 99% pobierane się anuluje (błąd wyskakuje ze nie można pobrać dema)
-ale najczęściej pojawia mi się taki komunikat przed pobieraniem: nie można pobrać informacji z rynku usług Xbox LIVE. Kod Stanu: 80150101
Moja konsola to xbox arcade z dyskiem 60Gb (dysk wczoraj zakupiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować