Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

No to zostalem (oby ;) ) szczesliwym posiadacza Xboxa. Wprawdze nie nowy a uzywany, ale jestem dobrej mysli. Mam tylko jedno pytanie. Konsole kupilem z grami wgranymi na dysk. Czy przy tworzeniu nowego profilu/kasacji starego (na prosbe czlowieka u ktorego kupowalem konsole) moge wymazac jakies dane z dysku twardego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z moim Xbox 360. Od pewnego czasu nie instalują mi się gry na twardym dysku, coś zaczyna w Xboxie dziwnie pukać (brzmi to jakby wiatrak lekko uderzał o plastik albo coś), buczeć, następuje zwiecha na którymś tam procencie i koniec, zwiecha X''a i reset bo kompletnie nie reaguje na nic. Czasem nawet się go wyłączyć nie da i trzeba od prądu odłączyć. A na dysku ponad 15GB wolnego. Dodatkowo od kilku dni nie chcą mi się pobierać dema - po prostu staje w miejscu i kropka, taka sama historia jak przy instalacjach. Łącze stałe, nieprzerwane, dobre, miejsca też jest, inni mogą spokojnie pobrać, ja nie. Dzisiaj jeszcze doszedł do tego spadek fpsów i zanik dźwięku w grze zainstalowanej na dysku (kilka dobrych miesiaków temu) czyli FIFA 11(a nigdy z nią najmniejszych problemów nie miałem). Próbowałem z innymi grami - RDR praktycznie nie da się grać, GoW2 nawet się włączyć nie chce.
Macie panowie jakieś rady czy do serwisu? :(
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 12:17, Dared00 napisał:

Brzmi to jak zepsuty dysk twardy, ale nie jestem pewien.


Jakiś sposób na sprawdzenie tego? Po google szperałem, ale nie znalazłem rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to konsola doszla, cala, zdrowa i dzialajaca ;) jednak mam dwa pytania.
1. Jak usunac jakis profil z konsoli?
2. Jak (przy stworzeniu nowego profilu) zalogowac sie na istniejace juz konto Xbox Live? W sensie, przy rejestracji wpisalem maila, haslo, login itp. po czym wyskoczylo mi okienko z informacja ze mail i login sa zajete. Przypomnialo mi sie wtedy, ze kiedys zakladalem konto Games for Windows Live. Ale nie znalazlem nigdzie opcji, dzieki ktorej moge zalogowac sie na juz istniejace konto... moze slepy jestem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 17:58, Ichvander napisał:

No to konsola doszla, cala, zdrowa i dzialajaca ;) jednak mam dwa pytania.
1. Jak usunac jakis profil z konsoli?


W ustawieniach konsoli ( czy czymś takim ) masz pamięć i tam usuwasz.

Dnia 16.09.2011 o 17:58, Ichvander napisał:

2. Jak (przy stworzeniu nowego profilu) zalogowac sie na istniejace juz konto Xbox Live?
W sensie, przy rejestracji wpisalem maila, haslo, login itp. po czym wyskoczylo mi okienko
z informacja ze mail i login sa zajete. Przypomnialo mi sie wtedy, ze kiedys zakladalem
konto Games for Windows Live. Ale nie znalazlem nigdzie opcji, dzieki ktorej moge zalogowac
sie na juz istniejace konto... moze slepy jestem? ;)


Chyba chodzi Ci o "odzyskaj" Gamertag. Jedna z opcji obok "stwórz nowy profil".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolejnym pytaniem... :)
na jakiej zasadzie dziala aukcja typu http://allegro.pl/alan-wake-dante-s-inferno-dead-space-i1801396699.html (nie wiem, czy to reklama, czy nie, z gory mowie). Nowka Alana kosztuje ~100-120zl, a tutaj 3 gry za 3 dyszki. Sa to pirackie wersje gier czy o co chodzi? I czy w ogole z czegos takiego (z legalnego punktu widzenia) mozna korzystac? Czy konsole trzeba w jakis sposob przerabiac?

EDIT: tak jak zaznaczalem jakis czas temu, w sprawach konsol jestem zielony totalnie :) wiec w miare eee "lopatologicznie" (jesli jest to skomplikowane) prosilbym o wytlumaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 00:24, Ichvander napisał:

Ja z kolejnym pytaniem... :)
na jakiej zasadzie dziala aukcja typu http://allegro.pl/alan-wake-dante-s-inferno-dead-space-i1801396699.html
(nie wiem, czy to reklama, czy nie, z gory mowie)Nowka Alana kosztuje ~100-120zl, a
tutaj 3 gry za 3 dyszki. Sa to pirackie wersje gier czy o co chodzi?

Nie. Są to oryginalne pełne wersje gier zakupione na xbox live.

Dnia 17.09.2011 o 00:24, Ichvander napisał:

Czy konsole trzeba w jakis
sposob przerabiac?

Nie.

Dnia 17.09.2011 o 00:24, Ichvander napisał:

I czy w ogole z czegos takiego (z legalnego punktu widzenia) mozna korzystac?

Mówi się, że punkty za które te gry są kupione są zakupione z kradzionych kart kredytowych itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat ale nie wiem gdzie zapytać czy grę RAGE trzeba bedzie zainstalować na dysku czy będzie można zmieniać płytki jak w L.A Noire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 12:14, maziiii napisał:

Trochę nie na temat ale nie wiem gdzie zapytać czy grę RAGE trzeba bedzie zainstalować
na dysku czy będzie można zmieniać płytki jak w L.A Noire?

Xbox to nie PS3, tu nic nie trzeba instalować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć ale raczej grozi. Kupno kont na Xbox Live jest wbrew regulaminowi więc jest nielegalne. Nieetyczne oczywiście też, ja osobiście nie kupuję takich kont. Po prostu boje się bana ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ban to to wtedy nie leci przypadkiem na felerne konto? Zresztą nieważne. Ja powiedzmy kiedyś kupiłem( w przenośni) takie konto i bana z tego powodu nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 15:10, nightfaler napisał:

A ban to to wtedy nie leci przypadkiem na felerne konto? Zresztą nieważne. Ja powiedzmy
kiedyś kupiłem( w przenośni) takie konto i bana z tego powodu nie dostałem.


To jest sprawa losowa. Jeśli chodzi o bany, to M$ rzadko blokuje konta. Ban konsoli załatwia sprawę ze złodziejami na dobre. Tak więc możesz kupować sto razy za pomocą takiego konta i nikt Ci niczego nie zbanuje. Może się natomiast zdarzyć też tak, że ktoś po raz pierwszy użył takiej metody i dostał bana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować