Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2011 o 15:15, Klimat napisał:

Ja mam 50% gier z takich kont

I czym tu się chwalić?

Dnia 17.09.2011 o 15:15, Klimat napisał:

poza tym bana za takie coś jeszcze nikt nie dostał...:P

A skąd wiesz? I skąd wiesz że nie dostanie w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 15:23, knopfler napisał:

> Ja mam 50% gier z takich kont
I czym tu się chwalić?
> poza tym bana za takie coś jeszcze nikt nie dostał...:P
A skąd wiesz? I skąd wiesz że nie dostanie w przyszłości?


Wystarczy popatrzyć ile osób to kupuje...a konsole mam od roku i jeszcze bana nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 15:33, Klimat napisał:

> > Ja mam 50% gier z takich kont
> I czym tu się chwalić?
> > poza tym bana za takie coś jeszcze nikt nie dostał...:P
> A skąd wiesz? I skąd wiesz że nie dostanie w przyszłości?
Wystarczy popatrzyć ile osób to kupuje...a konsole mam od roku i jeszcze bana nie dostałem.

Niewiele, mniej niż 0,1% wszystkich użytkowników XBL. Problem w tym, że wkrótce może być tych ludzi więcej, co oznacza, że MS w końcu się tym zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 21:07, matis9988 napisał:

Niedługo kupię Xboxa 360.Jak założę konto Xbox Live to będzie mi się coś pobierać?Jakaś
aktualizacja do konsoli czy coś?

Aktualizacje których nie masz oczywiście. Aktualizację gier które będziesz miał, czyli pobieranie mniej więcej od 3mb do 8 mb.
No i oczywiście pamiętaj o instalowaniu gier. Wydłuży żywotność samej płyty ,oraz ciszej pracował będzie twój X''.

P.S-Załóż konto na Xboxie, dostaniesz 1 miesiąc golda darmowego. No i oczywiście nie zrób głupiego nicku, bo zmiana cię będzie kosztować 800 MSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 21:18, matis9988 napisał:

Dzięki.Znalazłem aukcje, an której gość sprzedaje konsole z grami z marketplace na dysku.Będę
mógł od razu grać czy pobierać?

Jak jest napisane, że na dysku to są na dysku i będziesz mógł grać. Inaczej musiałby Ci dać konto na którym są te gry przypisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 10:35, matis9988 napisał:

To jak ja się zaloguję na moje konto Xbox Live to te gry, które on kupił i pobrał na
swoim koncie przypiszą się do mojego?



Nie. To chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 10:35, matis9988 napisał:

To jak ja się zaloguję na moje konto Xbox Live to te gry, które on kupił i pobrał na
swoim koncie przypiszą się do mojego?

Nie będą przypisane tzn. że jak skasujesz to już nie pobierzesz drugi raz. Ale grać w nie będziesz mógł, o ile będą się już znajdowały na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dotyczące mojego awatara.
Jeżeli kupię strój za punkty i będę go nosić, a potem zmienię go na inny ( np. bezpłatny ) to czy ten, który kupiłam za punkty będę mogła założyć jeszcze raz, bez żadnych kosztów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 13:35, Skaterka885 napisał:

Witam. Mam pytanie dotyczące mojego awatara.
Jeżeli kupię strój za punkty i będę go nosić, a potem zmienię go na inny ( np. bezpłatny
) to czy ten, który kupiłam za punkty będę mogła założyć jeszcze raz, bez żadnych kosztów?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ubrankami jest jak z resztą dodatkowej zawartości, którą kupujesz, bądź pobierasz za darmo, dopóki nie usuniesz to nie zniknie. A jak usuniesz możesz w każdej chwili pobrać je ponownie.
Gdy kupujesz jakieś ubranko na liście wyboru odpowiedniego ciuszka masz jedną pierdółkę więcej. ;)
Jakby co ubranka są przypisywane do konta, więc można założyć je tylko dla avatara tego profilu, na którym strój został kupiony.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Czy DLC pobrane z amerykańskiego Xbox Live Marketplace będą działały na europejskich edycjach gier? Chodzi mi o Castlevanie - Lords of Shadow oraz Fable II, do którego nie wiem dlaczego nie ma DLC na naszym Marketplace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W prawie 100% wypadków obojętnie skąd ściągniesz DLC i tak będzie z grą działać. Wyjątkiem od tego są nasze wspaniałe polskie edycje od UBI np: Fallout 3, Prince of Persia, czy Assassin''s creed 2, gdzie DLC z nimi nie działają.
Fable II miałem po PL i DLC z innego kraju działały, no ale i tak język polski by był nawet w tajwańskiej wersji gry.
Tak, czy siak Fable będzie działać. A DLC''ków na PL marketplejsie nie ma, bo po wprowadzeniu PL live wrzucili tylko trochę starych rzeczy, a potem tylko dodawali nowe i większości gier i dodatków wydanych przed polskim live, na nim sie nie da kupić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować