Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2011 o 18:43, Albii napisał:

np: Fallout 3, Prince of Persia, czy
Assassin''s creed 2, gdzie DLC z nimi nie działają.
nawet w tajwańskiej wersji gry.

Jeszcze w Mafia II nie działają. Sam niestety straciłem 400 MSP ściągając DLC z naszego Live''a, które nie zadziałało z moją angielską wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 20:33, knopfler napisał:

Jeszcze w Mafia II nie działają. Sam niestety straciłem 400 MSP ściągając DLC z naszego
Live''a, które nie zadziałało z moją angielską wersję gry.

Chodziło mi akurat o sytuacje w których ŻADNE DLC nie działa z grą. :)

MozgotrzepPL@ Ooo... nie wiedziałem, możliwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka zamierzam zakupić konsolę xbox 360 wraz z kinect ale mam pytanie jak sprawdza się kinect bo słuchałem paru recenzji i niektórzy nachwalić się go nie mogą a inni krytykują go niesamowicie a jak kontroler ruchu od Microsoftu sprawdza się w rzeczywistości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybka odpowiedź - Kinect po tygodniu-dwóch się nudzi. Po prostu. Lepiej kup samego Xboxa z jakąś dobrą grą,niż przepłacać,bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 21:10, bobobo napisał:

Szybka odpowiedź - Kinect po tygodniu-dwóch się nudzi. Po prostu. Lepiej kup samego Xboxa
z jakąś dobrą grą,niż przepłacać,bo nie warto.


A prawdą jest że użytkownik musi być co najmniej 2metry od kontrolera aby można było grać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 21:12, Mati1990 napisał:

A prawdą jest że użytkownik musi być co najmniej 2metry od kontrolera aby można było
grać??


Jeżeli stoisz bliżej niż 1-1,5 m,Kinect powie ci "Przesuń się do tyłu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 21:14, bobobo napisał:

> A prawdą jest że użytkownik musi być co najmniej 2metry od kontrolera aby można
było
> grać??

Jeżeli stoisz bliżej niż 1-1,5 m,Kinect powie ci "Przesuń się do tyłu".


czyli te 1,5 metra musi być, dobra a jeszcze jedno pytanko jakie są gry wyścigowe z możliwością gry dwóch graczy na podzielonym ekranie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Tobie się nudzi wcale o niczym nie świadczy. To, że np. Ja nie lubię multi w CoDz''ie nie znaczy, że jest ono ch*jowe. Innym granie w nie sprawa frajdę nawet jak mają setki godzin na liczniku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grałeś kiedyś na Kinect''cie? Prawdą jest po prostu,że jeżeli nie masz kumpli i nie urządzasz imprez,ta zabawka szybko się znudzi. A jeżeli masz znajomych i lubisz imprezować - możesz kupić,będziecie się dobrze bawić przez +/- 2 miesiące. /tylko problem Kinecta jest to,że nie ma na niego gier wykorzystujących w pełni. Kinect Sports,Dace Cental i ewentualnie nadchodzące Rise of Nightamres,to jedyne godne uwagi gry w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 1360 pointsów wyszedł dziś w Games on Demand oczekiwany rimejk Residenta 4. Wychodzi na to że calaczek łatwiutki (nie)stety, 15-20% kupujących po 6h już go ma ale cena znośna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 21:17, Mati1990 napisał:

jeszcze jedno pytanko jakie są gry wyścigowe z możliwością gry dwóch graczy na podzielonym ekranie??

A chociażby Forza 3 (i nadchodząca czwarta część) albo świeży Driver: San Francisco. Z Kinektem faktycznie daj sobie na razie spokój. Raz że ciekawych gier na niego tyle co pies napłakał, a dwa - jest po prostu niewygodny, choć to akurat kwestia indywidualna. Na takim PS Move grało mi się o niebo lepiej. Ogólnie jestem takiego zdania, że jeśli kręci kogoś wirtualny tenis, taniec i inne pierdoły to lepiej zainwestować w tańsze Nintendo Wii, a z zakupem Kinekta wstrzymać się do premiery bardziej dorosłych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 15:40, Klimat napisał:

Na 100% gościu miał coś wspólnego z nojtagami albo wymyśla głupoty. :) Ostatni post dobrze podsumowuje to. Jak M$ ma zamiar banować za konta, kupowane z legalnego źródła, za które gracze płacą pieniędzmi i przed których zakupem M$ nie ostrzegał to niech to robi... IMO Sony z chęcią zyska wielu klientów. :) Allegro usuwa wszystkie nielegalne aukcje, więc jakby coś miało być nie tak M$ by im to nakazał, a skoro tego nie robią M$ daje nam znak, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 16:05, Albii napisał:

> Czyżby szykowała się jesienna fala banów ?
> http://xboxforum.pl/online-f56/pierwsze-bany-za-msp-padlo-na-mnie-101723.html
Na 100% gościu miał coś wspólnego z nojtagami albo wymyśla głupoty. :) Ostatni post dobrze
podsumowuje to. Jak M$ ma zamiar banować za konta, kupowane z legalnego źródła, za które
gracze płacą pieniędzmi i przed których zakupem M$ nie ostrzegał to niech to robi...

Sprzedawanie kont JEST nielegalne, tak mówią Xbox Live Terms of Use, tak mówi Xbox Live Code of Conduct.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 16:05, Albii napisał:

Na 100% gościu miał coś wspólnego z nojtagami albo wymyśla głupoty. :) Ostatni post dobrze
podsumowuje to. Jak M$ ma zamiar banować za konta, kupowane z legalnego źródła,

Kupowanie i sprzedawanie kont XBL jest sprzeczne z Terms of Use Xbox Live, więc bany się należą.

Dnia 21.09.2011 o 16:05, Albii napisał:

za które gracze płacą pieniędzmi i przed których zakupem M$ nie ostrzegał to niech to robi...

Jakub Mirski zapytany przez polygamię powiedział ( http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,8134409,Skad_sie_biora_tanie_punkty_na_Allegro_.html):
Trudno mi komentować słowa sprzedawców z serwisów aukcyjnych w momencie, w którym nie są oni naszymi partnerami handlowymi. W związku z brakiem wsparcia Xbox LIVE w Polsce, lokalny oddział Microsoft nie dystrybuował zdrapek. Sytuacja ta zmieni się oczywiście w listopadzie tego roku - wtedy uruchomimy swoje profesjonalne kanały dystrybucji.


Natomiast mogę uczulić kupujących na kilka faktów związanych z kupowaniem zdrapek o podejrzanej cenie lub sposobie uzyskania (sławne konta SILVER z nabitymi punktami). Kupujący bowiem:
- nie kupuje oryginalnego produktu,
- nie ma gwarancji, że kod działa; nie może czynić roszczeń do Microsoft; nie da się wykluczyć zbanowania konta ze względu na złamanie regulaminu usługi,
- nie przyczynia się w ten sposób do rozwoju usługi, z której korzysta i której wprowadzenia oczekiwał przez ostatnie lata.

Dnia 21.09.2011 o 16:05, Albii napisał:

IMO Sony z chęcią zyska wielu klientów. :) Allegro usuwa wszystkie nielegalne aukcje,

Taa, Allegro rzeczywiście usuwa podjerzane aukcje. Sprawdż, ile osób zarabia na sprzedaży używanych cd-keyów na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 16:12, Henrar napisał:

Kupowanie i sprzedawanie kont XBL jest sprzeczne z Terms of Use Xbox Live, więc bany się należą.

Ty lepiej sprawdź, czy nie odzyskiwałeś swojego konta na cudzej konsoli, albo ktoś nie grał na Twojej konsoli przy użyciu Twojego profilu, bo jeszcze ktoś Cię podkabluje do M$ i będzie ban za pożyczanie. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie kont na US też de fakto było/jest niezg. z regulaminem. Inna sprawa czy MS -owi to wisi i czy che mu się tym zajmować. Poleci kilka banów a reszcie się upiecze, MS nie ma interesu w całkowitym zlikwidowaniu procederu, lepiej tłamsić przeróbki i piratów ale też nie za mocno bo fale banów napędzają sprzedaż nowych konsol ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woow tylko że tan nie ma napisane ze jest za pointsy z allegro, może być równie dobrze za Jtaga. No i jeszcze ban na całą konsolę. Za pointsy to by mogli dać co najwyżej na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się oszukiwać. Lecą bany za pointsy. Ja czuje się zagrożony, wprawdzie ostatnie konto ponad rok temu miałem i później zrezygnowałem z kupowania tych lewych MSP ale wciąż możliwy jest ban. Ci co kupowali konta częściej powinni bać się jeszcze bardziej bo im więcej kont tym łatwiej kogoś namierzyć jak wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować