Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Póki nie ma o tym głośno na Polygamii czy Online Center to nic się nie dzieje, jeden niejednoznaczny filmik nic nie zmienia. Uwierzę dopiero jak zobaczę że kilku znajomych ziomków dostanie banany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ta ironia? Sądzisz że to niemożliwe? To się możesz naprawdę przejechać. Ale zobaczymy jak będzie ;).
I tym razem mam nadzieje że się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 16:01, knopfler napisał:

Sądzisz że to niemożliwe?

Tak, sądzę, że to niemożliwe. Nawet za ingerencję w system nie dają banów na konsolę. Za nojtagi bany na profile na których się grało w kradzione, nie kupowane, gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale dla mnie nawet ban na profil to niefajna sprawa. Lubię swój profil i nie chcę się z nim rozstawać. No i tyle GS bym stracił, szkoda by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakby mięli mnie zbanować to wolę bana na konsolkę. Tyle sejvów, tyle statów, tyle gs''a, gold i inne rzeczy. ;)

Chodziło mi po prostu o to, że za takie ingerencje to banują konto nie konsolę i dziwne by było jakby za te konta karali "teoretycznie" bardziej surowo niż za wspomniane jnotagi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, Szukam telewizora LCD do Xboksa:
Rozdzielczość Xboksowska 720p
Tani
Przekątna 24"+

Nic nie mogę znaleźć wszystkie mają rozdzielczości nie obsługiwane przez gry Xboksowe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 21:10, byverter napisał:

Nic nie mogę znaleźć wszystkie mają rozdzielczości nie obsługiwane przez gry Xboksowe...
:(

!?!? Tzn nie chcesz kupić Tv Full HD (to jest 1080p, 1920/1080) ponieważ gry xboxowe są w 720p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko skoro już w temacie:) Rozważam kupno właściwie "Odkupienie" Xboxa 360 ponieważ miałem już wersję arcade, potem sprzedałem. Co myślicie warto? Bo nie wiem kiedy next gen. Ale z newsów wynika że niedługo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 21:10, byverter napisał:

Hej, Szukam telewizora LCD do Xboksa:
Rozdzielczość Xboksowska 720p
Tani
Przekątna 24"+

Nic nie mogę znaleźć wszystkie mają rozdzielczości nie obsługiwane przez gry Xboksowe...
:(


Ja miałem xboxa 360 arcade czyli starszą wersję z 2007 roku i miałem telewizor Full HD 1080p czyli 1920x1080 i działał bardzo dobrze. Xboxy 360 mogą mieć zgodność z full hd bez problemów. A obraz? ZAJEBISTY był:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 22:26, damiank485 napisał:

Mam pytanko skoro już w temacie:) Rozważam kupno właściwie "Odkupienie" Xboxa 360 ponieważ
miałem już wersję arcade, potem sprzedałem. Co myślicie warto? Bo nie wiem kiedy next
gen. Ale z newsów wynika że niedługo...:)

Spokojnie jeszcze z 3 lata pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 22:21, nightfaler napisał:

> Nic nie mogę znaleźć wszystkie mają rozdzielczości nie obsługiwane przez gry Xboksowe...
!?!? Tzn nie chcesz kupić Tv Full HD (to jest 1080p, 1920/1080) ponieważ gry xboxowe
są w 720p?

Tak potrzebuję telewizor gdzie gry nie będą się skalowały i nie będą rozmazane. Może być też jakiś tani monitor, bo mój do PC to niestety też 1080p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 05:17, byverter napisał:

> > Nic nie mogę znaleźć wszystkie mają rozdzielczości nie obsługiwane przez gry
Xboksowe...
> !?!? Tzn nie chcesz kupić Tv Full HD (to jest 1080p, 1920/1080) ponieważ gry xboxowe

> są w 720p?
Tak potrzebuję telewizor gdzie gry nie będą się skalowały i nie będą rozmazane. Może
być też jakiś tani monitor, bo mój do PC to niestety też 1080p...

Hm, ja mam plazmę 42" Panasonica Full HD i LCD Sony 32" też Full HD i na żadnym nie zauważyłem, żeby gry były zamazane w rozdzielczości innej niż natywna. Może w starszych TV tak było albo ja nie widzę różnicy ;) Ale odpowiadając na pytanie:

http://allegro.pl/tv-lcd-samsung-le-32c450-hd-ready-avans-knurow-i1832202945.html

I dobrze by było jakbyś zdefiniował co dla Ciebie znaczy "tanio".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 05:17, byverter napisał:

Tak potrzebuję telewizor gdzie gry nie będą się skalowały i nie będą rozmazane. Może
być też jakiś tani monitor, bo mój do PC to niestety też 1080p...

Imo nie ma sensu najmniejszego to co mówisz i to do czego zmierzasz, po primo jest to nieekonomiczne lepiej kupić Tv full HD i mieć spokój przez kilka lat. To raz. Dwa telewizory full HD mające w specyfikacji 1920/1080 nie oznaczają, że mogą wyświetlać tylko jedną rozdzielczość, a po prostu jest to ich maksymalna (natywna) rozdzielczość. Po trzecie gdzieś ty wyczytał o jakimś skalowaniu i rozmazywaniu bo pierwsze raz coś takiego słyszę. O ile skalowanie to pojęcie względne i na pewien sposób dało by się go jakoś podpiąć pod to co mówisz (ale nie w tym znaczeniu co ty go odbierasz) to reszta to błędne informacje. Jeśli gra jest w 720 to tv automatycznie przestawi się w taką rozdzielczość.
Dlatego nie ograniczaj się i kup po prostu najlepsze to co jest pod ręką z FULL HD(ktore teraz jest musem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 08:00, nightfaler napisał:

> Tak potrzebuję telewizor gdzie gry nie będą się skalowały i nie będą rozmazane.
full HD mające w specyfikacji 1920/1080 nie oznaczają, że mogą wyświetlać tylko jedną
rozdzielczość, a po prostu jest to ich maksymalna (natywna) rozdzielczość.

Telewizory i monitory LCD mają tylko jedną rozdzielczość gdzie obraz jest wyraźny w grach. To nie jest CRT...
Po co mi Full HD jak konsola tego nie wyświetli i 720p wygląda lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 14:05, byverter napisał:

Ten telewizor ma rozdzielczość 1366 x 768 Gry nie działają w takiej rozdzielczości.

To jest właśnie 720p.
Jeszcze odniosę się do Twojego posta powyżej: telewizor FullHD wyświetli obraz 720p bez problemu. Telewizory nie mają tylko jednej rozdzielczości, nie wiem skąd wziąłeś takie informacje. Mój telewizor Sony Full HD wyświetla obraz 1080p 720p itd. zależnie od gry (tak jest w PS3), w X360 jest trochę inaczej bo tutaj ustawiasz rozdzielczość w menu konsoli i ona później się nie zmienia (w xboxie fat tak jest). W menu konsoli można ustawić 1080p i mogę Ci powiedzieć z doświadczenia (w grałem na Xboxie w bardzo dużą ilość gier) że na telewizorze 26-32 nie ma absolutnie żadnej różnicy w jakości pomiędzy ustawieniem 720p a 1080p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 14:34, knopfler napisał:

> Ten telewizor ma rozdzielczość 1366 x 768 Gry nie działają w takiej rozdzielczości.

To jest właśnie 720p.

720p to 1280x720...

Dnia 28.09.2011 o 14:34, knopfler napisał:

Jeszcze odniosę się do Twojego posta powyżej: telewizor FullHD wyświetli obraz 720p bez
problemu. Telewizory nie mają tylko jednej rozdzielczości, nie wiem skąd wziąłeś takie
informacje.

Tak działa wyświetlacz LCD. Piksel jest zawsze takiej samej wielkości i nie jest rzutowany tak jak w telewizorach CRT. O ile skalowanie Video wygląda w miarę OK to gier, a szczególnie interfejsu już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować