Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2011 o 14:42, byverter napisał:

O ile skalowanie Video wygląda w miarę OK to gier, a szczególnie
interfejsu już nie.

Spójrzmy na fakty: tak jak powiedziałem wcześniej przy takiej wielkości telewizora nie ma różnicy, a nawet jeśli jest to nie masz szans jej dostrzec. Zresztą jest trochę gier które mają 1080p. Interfejs w Xboxie można ustawić w 1080p co już wcześniej napisałem.
I u mnie na PS3 nie ma żadnego skalowania, jak gra jest w 720p to pojawia mi się na telewizorze napis 720p i to jest informacja o tym że w takim trybie właśnie wyświetlana jest dana gra. Ostatnio też oglądałem film i odpalał się w 576p. Z kolei ustawienie samego interfejsu jest 1080p i telewizor płynnie przeskakuje między tymi rozdzielczościami.
BTW zawsze mi się wydawało że telewizory HD Ready mają rozdzielczość 720p a one miały właśnie 1366x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 14:42, byverter napisał:

O ile skalowanie Video wygląda w miarę OK to gier, a szczególnie
interfejsu już nie.

Można mówić, a ty dalej swoje i ja i knopfler równo stwierdziliśmy, na swoich doświadczeniach że żadnego rozmazywania/skalowania NIE MA. A ty dalej brniesz w jedno i to samo. Daj linka do artykułu skąd bierzesz takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 16:51, nightfaler napisał:

> O ile skalowanie Video wygląda w miarę OK to gier, a szczególnie
> interfejsu już nie.
Można mówić, a ty dalej swoje i ja i knopfler równo stwierdziliśmy, na swoich doświadczeniach
że żadnego rozmazywania/skalowania NIE MA. A ty dalej brniesz w jedno i to samo. Daj
linka do artykułu skąd bierzesz takie informacje.

Moje informacje biorę z obserwacji oczami. Tak ciężko zrozumieć jak działa telewizor/monitor LCD?! Wyświetlacz nie może zmienić rozdzielczości z natywnej. Może jedynie do niej skalować, ale wtedy obraz wygląda 10x gorzej.
Porównam to do gier na iPhone'a. Na iPhonie 4 jest inna rozdzielczość i gry zrobione pod 3kę są rozmazane i brzydkie i wyglądają gorzej niż odpalone na iPhonie 3GS.

Przykro mi, że macie problemy ze wzrokiem... Wciąż nie dostałem odpowiedzi czy są jakieś telewizory w rozdzielczości gier Xboksowych tzn. 1280x720? Czy po prostu ta konsola w ogóle nie ma racji bytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam ci strategiczne pytanie. Grałeś kiedyś na Xboxie na telewizorze jakimkolwiek? Odnoszę wrażenie że nie, bo piszesz takie brednie że czasami to czytać ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego banowania za konta z grami lub z punktami MS to jest to nie prawda. Osoby które niby dostały bana bawiły się jtag albo grzebały coś z save itd. Dla sprawdzenia czy to prawda, poświęcając swoja konsole i konto kupiłem te punkty i nic się nie stało. W logowałem się tez na konta, które kupiłem na początku tego roku i na żadnym z nich nie było bana. Poza tym jakby banowali konsole lub główne konta to byłoby tu mnóstwo postów na ten temat a nie ma żadnego. Podsumowując, możecie spać spokojnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 18:22, knopfler napisał:

Zadam ci strategiczne pytanie. Grałeś kiedyś na Xboxie na telewizorze jakimkolwiek? Odnoszę
wrażenie że nie, bo piszesz takie brednie że czasami to czytać ciężko.

Grałem na swoim TV 1366 i na monitorze LCD 1280x1024. Na tym drugim wszystko wyglądało 10x lepiej o ile gra wyświetlała się z pasami. Niestety ten monitor jest już za ciemny, za mały i się do niczego nie nadaje. Chcę kupić ponownie tę durną konsolę do Forzy 4, ale nie mam do czego jej podłączyć, więc chciałem kupić odpowiedni telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 20:29, byverter napisał:

ale nie mam do czego jej podłączyć, więc chciałem kupić odpowiedni telewizor.

No to kup sobie CRT będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 20:38, nightfaler napisał:

> ale nie mam do czego jej podłączyć, więc chciałem kupić odpowiedni telewizor.
No to kup sobie CRT będziesz zadowolony.

Myślałem na tym wtedy dałoby się w stare gry na PC też pograć. Produkują jeszcze takie monitory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gier na xboxa 360 takich jak Halo 3 i Gears of war czy jeżeli nie mam połączonej konsoli do internetu mogę grać ze znajomymi na jednej konsoli z podzielonym ekranem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:01, SamFiniszer napisał:

Z mojego "doświadczenia" to w Gears of War 1 jest możliwość gry Split-Screen. Zarówno
jak i CO-OP jak i 1 on 1.


W jakie gry można grać poza sportowymi i bijatykami na xboxsie na dwóch graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:05, Mati1990 napisał:

> Z mojego "doświadczenia" to w Gears of War 1 jest możliwość gry Split-Screen. Zarówno

> jak i CO-OP jak i 1 on 1.

W jakie gry można grać poza sportowymi i bijatykami na xboxsie na dwóch graczy?


Np, Army of Two 1&2, Kane & Lynch 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:09, Klimat napisał:

> > Z mojego "doświadczenia" to w Gears of War 1 jest możliwość gry Split-Screen.
Zarówno
>
> > jak i CO-OP jak i 1 on 1.
>
> W jakie gry można grać poza sportowymi i bijatykami na xboxsie na dwóch graczy?


Np, Army of Two 1&2, Kane & Lynch 1 i 2



a Call of Duty lub Battlefield zaliczają się do tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:05, Mati1990 napisał:

> Z mojego "doświadczenia" to w Gears of War 1 jest możliwość gry Split-Screen. Zarówno

> jak i CO-OP jak i 1 on 1.

W jakie gry można grać poza sportowymi i bijatykami na xboxsie na dwóch graczy?


Resident evil 5, splinter cell:conviction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:19, Klimat napisał:

W CoD Black Ops jest coś takiego jak tryb zombie i tam też można grac na podzielonym
ekranie, w BF czegoś takiego nie ma :D


Wszędzie gdzie czytałem na temat gier wszyscy pisali że jako nowy użytkownik pozycją obowiązkową dla mnie jest Halo tylko z tego co wiem jest to gra sieciowa i zastanawiam się jak to wygląda bez połączenia z internetem i w ile osób i czy w ogóle można w to grac na jednym telewizorze z podzielonym ekranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:22, Mati1990 napisał:

Wszędzie gdzie czytałem na temat gier wszyscy pisali że jako nowy użytkownik pozycją
obowiązkową dla mnie jest Halo tylko z tego co wiem jest to gra sieciowa i zastanawiam
się jak to wygląda bez połączenia z internetem i w ile osób i czy w ogóle można w to
grac na jednym telewizorze z podzielonym ekranem.

W Halo 3 jest kampania dla pojedynczego gracza i to sensownej długości. Można grać na jednym TV do aż 4 osób (tyle ile można mieć padów, ale zalecany jest spory TV, bo inaczej słabo widać), zarówno przechodząc wspólnie kampanie jak i grać przeciwko sobie na mapkach do multiplayera.
A tak poza tym to gra dla mnie dosyć przeciętna, zwłaszcza że jest to fps na konsolę, co niezbyt trawię.

Jeśli chodzi o połączenie z netem to jeśli nie masz routera, możesz połączyć PC do X''a identycznie jak łączy się komputery w sieć LAN, czyli za pomącą kabelka Ethernet. Wada tego rozwiazania polega na tym, że trzeba mieć jednocześnie włączonego PC by mieć internet w konsoli. Także, niestety, by grać w multi trzeba wykupić konto Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:47, Kosmitus napisał:

> Wszędzie gdzie czytałem na temat gier wszyscy pisali że jako nowy użytkownik pozycją

> obowiązkową dla mnie jest Halo tylko z tego co wiem jest to gra sieciowa i zastanawiam

> się jak to wygląda bez połączenia z internetem i w ile osób i czy w ogóle można
w to
> grac na jednym telewizorze z podzielonym ekranem.
W Halo 3 jest kampania dla pojedynczego gracza i to sensownej długości. Można grać na
jednym TV do aż 4 osób (tyle ile można mieć padów, ale zalecany jest spory TV, bo inaczej
słabo widać), zarówno przechodząc wspólnie kampanie jak i grać przeciwko sobie na mapkach
do multiplayera.
A tak poza tym to gra dla mnie dosyć przeciętna, zwłaszcza że jest to fps na konsolę,
co niezbyt trawię.

Jeśli chodzi o połączenie z netem to jeśli nie masz routera, możesz połączyć PC do X''a
identycznie jak łączy się komputery w sieć LAN, czyli za pomącą kabelka Ethernet. Niestety,
by grać w multi trzeba wykupić konto Gold



Dzięki za wyczerpującą informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować