Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2011 o 22:36, bobobo napisał:

Znacie jakieś gry FPS,w które można grać we dwóch na podzielonym ekranie,w klimatach
nie-kosmicznych? (czyli Halo odpada).


To zapewne zainteresuję cię Army of Two. Świetny co-op na jednym ekranie ;p Potem jak byś miał niedosyt to
Army of Two: The 40th Day. Potem chyba bym polecił Kane & Lynch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 22:36, bobobo napisał:

Znacie jakieś gry FPS,w które można grać we dwóch na podzielonym ekranie,w klimatach
nie-kosmicznych? (czyli Halo odpada).


Do tego co podali to Vegas''y i Graw''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 14:33, bobobo napisał:

A co myślicie o Brutal Legend? Dobra gra?

Bardzo niedoceniona. Jeżeli nie są ci obce klasyki rocka i metalu oraz lubisz filmy z Jackiem Blackiem to na pewno ci się spodoba. Zagraj sobie w demo aby spróbować tego klimatu, ale pamiętaj, że pełna wersja gry nie wygląda jak w demie. To bardziej taki charakterystyczny RTS niż siekanka, ale i tak gra się bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kod na DLC do Batmana Arkham City (strój z lat ''90) i oddam go za darmochę. Kto pierwszy odpowie na tę wiadomość i poda swojego mail''a, temu wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 12:08, Mikex napisał:

Mam kod na DLC do Batmana Arkham City (strój z lat ''90) i oddam go za darmochę. Kto
pierwszy odpowie na tę wiadomość i poda swojego mail''a, temu wyślę.


No to ja: Sipso2008@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 12:33, Sipso2008 napisał:

> Mam kod na DLC do Batmana Arkham City (strój z lat ''90) i oddam go za darmochę.
Kto
> pierwszy odpowie na tę wiadomość i poda swojego mail''a, temu wyślę.

No to ja: Sipso2008@gmail.com


Poszło. Daj znać, czy działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 2100 punktów za free od gram.pl za brak edycji kolekcjonerskiej Forzy 4. Macie jakieś propozycje na co najlepiej w tej chwili przeznaczyć te punkty? Zastanawiałem się nad zainwestowaniem w GoD, głównie Borderlands lub Just Cause 2, ale w sumie nie mam pojęcia co warto kupić. Ostatnio mam bardzo mało czasu i jestem w tej chwili mało zorientowany w rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier GoD generalnie opłaca się kupowac tylko te najtańsze, prawie wszystkich pudełkowe wersje wychodzą taniej. Borderlands możesz kupić pudełkowe GOTY ze wszystkimi dodatkami za 60-70, JC 2 już się bardziej opłaca, gra się mega przyjemnie a gra starczy na długie dziesiątki jak nie setkę godzin.
Z innych propozycji polecić mogę ostatnie nowości - remake Residenta 4 i Crysisa. Gdyby Ci na GoD nie zależało mogę się wymienić za swoje pudełkowe gierczyny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Crysisa. Co prawda grałem na PC, ale na konsoli o wiele bardziej mnie wciągnął. Świetne sterowanie i nadal piękna grafika. Moim zdaniem jedynka na konsoli wygląda lepiej niż dwójka, tak samo lepszy ma gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 22:37, Xjumpaytech napisał:

Dobra dzięki zdecyduję między Crysisem, a Just Cause 2 :).

Just Cause 2 to zdecydowanie sandbox. Dostajesz piaskownicę w której możesz się wyśmienicie bawić, lecz jeżeli oczekujesz, że gra będzie Ciebie bawić to odradzam. To nie jest żaden CoD, gdzie jesteś pchany przez korytko i masz zaplanowane atrakcje, by cały czas się działo. Mimo, że w JC misje są bardzo widowiskowe to sensem gry jest ruszenie dupska by znaleźć sobie zabawę na tej wielkiej i przepięknej wyspie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 22:37, Xjumpaytech napisał:

Dobra dzięki zdecyduję między Crysisem, a Just Cause 2 :).

Bardzo źle mi się wbijało wszelkie acziwy na tym JC II. Crysis polecam, bo grałem na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 11:30, Sipso2008 napisał:

No i ma niefajnego calaka.... :D

Nie przesadzaj. Co to jest kilkadziesiąt godzin ? :D Ja dojechałem chyba gdzieś do 60% i dalej już sił nie miałem ale na pewno wrócę kiedyś do tej gry i zrobię calaczka albo przynajmniej się postaram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 22:07, drblase napisał:

Poleci ktoś jakieś fajne RPG albo jRPG na x''a (z wyłączeniem Fable, Fallouta i nadchodzącego
Skyrima :P)?

Tales of Vesperia :*, Final Fantasy XIII, White Knight Chronicles,
Może Mass Effecty/Dragon Age''y jak nie grałeś.
Od biedy do listy można dodać Bastion, czy Dark Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 22:07, drblase napisał:

Poleci ktoś jakieś fajne RPG albo jRPG na x''a (z wyłączeniem Fable, Fallouta i nadchodzącego
Skyrima :P)?

Może Lost Odyssey? Bardzo fajny turowy system walki przypominający FFX i inne klasyczne jRPG. Jest mnóstwo umiejętności, czarów i innego stuffu co daje możliwość wykazania się taktycznymi zdolnościami w czasie walki. Fabuła ma czasem naprawdę fajne momenty, ale zdarzają się też infantylne i denerwujące chwile. Nie jest ich na szczęście dużo. Ogólnie bardzo dobra gra w świeżej oprawie ale utrzymana w duchu staroszkolnych jRPG. Osobiście życzyłbym sobie więcej takich produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 22:45, nightfaler napisał:

Tales of Vesperia :*, Final Fantasy XIII, White Knight Chronicles,
Może Mass Effecty/Dragon Age''y jak nie grałeś.
Od biedy do listy można dodać Bastion, czy Dark Souls.


FF chodzi mi po głowie bo jestem fanem serii, ale o tej części czytałem dużo negatywnych opinii. ToV bym z chęcią kupił, ale mój x jest w trybie offline i nie będę miał jak na niego kupić i ściągnąć gry (a pudełkowe wersje za drogie). To chyba zdecyduję się na podane przez Kosmitusa Lost Odyssey, ew. może FFa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować