Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2011 o 18:23, slipknotslayersoad napisał:

A czy to prawda ze jednak ps 3 jest bardziej przyszłościowy niż x360????


Sorry, ale mówienie o przyszłościowości w przypadku paroletniej konsoli jest trochę nie na miejscu. Jeśli jednak porównywać xa do ps3, to jedyne, co ma bardziej "przyszłościowe" to napęd bluray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 18:36, slipknotslayersoad napisał:

Nie głównie chodzi mi o to. Czy jeśli wyjdą już nowe konsole Xbox i PlayStation, te starsze
nadal będą wspierane??

Gdzieś przez dwa lata tak. Ale nowe konsi=ole nie wyjdą wcześniej, niż w 2013, więc do 2015 spokojnie mógłbyś grać w nowości, a masz też dużo "klasyków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 18:36, slipknotslayersoad napisał:

Nie głównie chodzi mi o to. Czy jeśli wyjdą już nowe konsole Xbox i PlayStation, te starsze
nadal będą wspierane??


Patrząc na historię pierwszego Xboksa i PS2 mogę spokojnie napisać, że wsparcie u konsoli MSu praktycznie nie istniało, gdy pojawił się następca (Live na Xa został dosyć szybko wyłączony a cała zawartość dodatkowa przepadła) a PS2 wciąż jest dalej (oficjalnie) wspierany. Wsparcie Sony widać też przy okazji Vity - PSP wciąż będzie sprzedawane jako budżetowa alternatywa dla mniej zamożnych klientów.
Zresztą Sony dosyć długo wspiera swoje produkty - wspomnę o PS2, PSP, Walkmanie czy dyskietkach.

Więc tak, PS3 jako konsola jest bardziej przyszłościowa. Pomijam Blu-Ray (i BD3D) czy odtwarzanie większej ilości formatów niż X360, bo to sprawy oczywiste i z grami mało związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież konsola ma kartę sieciową, po co ci zewnętrzna? Wpinasz kabel internetowy do konsoli i masz neta. Router będziesz potrzebował jeśli chcesz rozdzielić sygnał i mieć neta jednocześnie na konsoli i PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 22:59, knopfler napisał:

Przecież konsola ma kartę sieciową, po co ci zewnętrzna? Wpinasz kabel internetowy do
konsoli i masz neta. Router będziesz potrzebował jeśli chcesz rozdzielić sygnał i mieć
neta jednocześnie na konsoli i PC.


Neta chcę mieć i tu i tu (it''s obvious :P) i z tego co czytałem to żeby bez routera podłączyć X''a do neta potrzebna jest karta sieciowa w PC (no bo przecież bezpośrednio kabelkiem od modemu do konsoli to chyba nic nie da bo trzeba wgrywać oprogramowanie dla modemu). Dlatego ponawiam pytanie zadane w poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: A mianowicie, chodzi mi to , że u niektórych widzę avatar np. z jakiejś gry. Lub jakiś potworek itd.
Możesz mi ktoś powiedzieć jak coś takiego się ustawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 16:08, Skaterka885 napisał:

Mam pytanie: A mianowicie, chodzi mi to , że u niektórych widzę avatar np. z jakiejś
gry. Lub jakiś potworek itd.
Możesz mi ktoś powiedzieć jak coś takiego się ustawia?


Musisz najpierw kupić/odblokować w grze dany strój, zwierzaka, czy co tam jeszcze, żeby móc aktywować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 17:12, Jammin69 napisał:

Mi się wydaje, że chodziło jej o avatar w sensie obrazek. Np. z jakiejś gry.


W takim razie mój błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować