Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2011 o 10:17, matis9988 napisał:

Czy za 750zł będę już mógł kupić Slima z grami, bo na allegro nie ma?


Z grami? Raczej nie.
Sugerowałbym dołożyć ~200-250 złotych i szukać zestawu z 250GB dyskiem i jakąś grą. Te 200 złotych i tak musiałbyś dołożyć na kupno dysku (bez niego raczej słabo z graniem, choć można zastąpić go pendrajwem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, raczej mój błąd. Chodzi o obrazek gracza oczywiście. Zauważyłam, że niektórzy mają np. Alana Wake''a na obrazku. Niektórzy jakiegoś innego gostka itp.
Mam problem: Otóż grając w Fifę 11, i chcą zalogować się do serwera EA i jest napisane: Serwery EA są niedostępne spróbuj później. O co chodzi? Mam podłączony net i mam też Xbox LIVE GOLD, no więc co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 19:52, Skaterka885 napisał:

Mam problem: Otóż grając w Fifę 11, i chcą zalogować się do serwera EA i jest napisane:
Serwery EA są niedostępne spróbuj później. O co chodzi? Mam podłączony net i mam też
Xbox LIVE GOLD, no więc co się dzieje?

Servery nie działają. ;) Grając w 12 zostałem wywalony wygrywając 2:0 na multi i oczywiście został mi mecz zaliczony jako porażka.. znajomy też pisał, że przestały mu działać. Po jakimś czasie powinno być normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam podobnie w 11. Wygrywałam 3-0 i nagle mnie wywala i nie dostaję pkt. Miałam tak kilka razy. Może jutro będzie lepiej :D
A wiesz coś na temat tego obrazka gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 21:15, Skaterka885 napisał:

Ja miałam podobnie w 11. Wygrywałam 3-0 i nagle mnie wywala i nie dostaję pkt. Miałam
tak kilka razy. Może jutro będzie lepiej :D
A wiesz coś na temat tego obrazka gracza?

Z marketplace można pobrać jakieś darmowe obrazki gracza lub kupić oraz w niektórych grach można je odblokować. Wchodząc w opcje profilu i następnie obrazek gracza, o ile pamięć nie myli, masz tam pokazane wszystkie dostępne avki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zakupić przejściówkę, aby móc podłączyć konsolę do monitora. I tu jawi się pytanie - Czy ten kabel będzie dobry : http://allegro.pl/kabel-vga-d-sub-xbox-360-audio-i1922041179.html ? Monitor podłączam za pomocą kabla D-Sub, niestałego. Zamierzam również podłączyć zestaw głośnikowy 5.1 - jaką przejściówkę będę musiał zakupić, by móc zrealizować to założenie ? Koszt takowej przejściówki ? Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem się dowiedzieć czy może wiadomo coś więcej o Xbox360 tej limitowanej wersji z Modern Warfare 3 ? Nie za bardzo wiem, czy to będzie do kupienia w Polsce ? Pewnie nie, na allegro albo coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:22, LukaszR50 napisał:

Witam, chciałem się dowiedzieć czy może wiadomo coś więcej o Xbox360 tej limitowanej
wersji z Modern Warfare 3 ? Nie za bardzo wiem, czy to będzie do kupienia w Polsce ?
Pewnie nie, na allegro albo coś ?


Proszę: http://allegro.pl/xbox-360-320gb-call-of-duty-modern-warfare-3-nowa-i1884093344.html

PS. I tak lepsza jest wersja limitowana GoW 3: http://allegro.pl/xbox-360-slim-320-gb-limitowana-edycja-super-cena-i1930620579.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 23:04, igor8472 napisał:

Ale w MW edition jest fajny dżingiel przy odpalaniu konsolki i otwieraniu napędu :D.

Szkoda tylko, że zarówno przy odpalaniu i wyłączaniu konsoli jest dokładnie taki sam dźwięk. Przy wyłączaniu konsolki wolałbym słyszeć dźwięk wyłączanego noktowizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponawiam pytanie : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&pid=13527 . Kabel powinien być odpowiedni lecz nie zaszkodzi zapytać. Potrzebny jest mi też adapter audio, dzięki któremu podłącze zestaw głośników, taki jak na załączonym wideo : http://www.youtube.com/watch?v=kX6ln2MpNT8 . Znajdzie się takowy na allegro ? W odpowiednią frazę trafić nie mogę, stąd te nieudane poszukiwania.. proszę o pomoc i dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam XBOXA360 250GB SLIM z Kinectem + kinect adventures (taki cały zestaw) może mi ktoś powiedzieć gdzie znajde taki zestaw najtaniej(najlepiej w internecie albo na terenie wielkopolski ).Pozdrawiam i licze na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem. otoz nie dawno kupilem sobie abonament gold i chce go wykorzystac. niestety, mam wielki problem z siecia - robilem wszystko automatycznie - nic nie dalo. wpisalem recznie - tez nic. wciaz nie moge sie polaczyc nawet z xboxem. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

What? Zredaguj ten post bo nic nie rozumiem. Kupiłeś golda, ale co? Masz problem z wpisaniem kodu? Konsola nie łączy się z siecią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 17:20, Sipso2008 napisał:

What? Zredaguj ten post bo nic nie rozumiem. Kupiłeś golda, ale co? Masz problem z wpisaniem
kodu? Konsola nie łączy się z siecią?

Ufff... a ja już myślałem, że ze mną coś nie tak i nie mogę ''rozkminić'' tego posta. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi nic o golda. po prostu nie moge sie polaczyc z siecia, wszystko. haslo mam wpisane dobrze, wifi dziala bezproblemowo na laptopie, ajfonie, maku i 3ds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować