Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Osobiście wolałbym zainwestować w nowy. Nie są teraz bardzo drogie a wiadomo że na takim Full HD LCD będzie to lepiej wyglądać niż na jakimś stareńkim CRT, który w dodatku jest pewnie 4:3 co daje chyba czarne paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 19:05, Scorpio100 napisał:

Jakie waszym zdaniem gry na Xboxa 360 są fajne w trybie multiplayer? Chciałbym się zaopatrzyć
w kilka tytułów, dlatego właśnie chcę znać wasze zdanie :).

Wałkowane tysiąc razy.

-Battlefield BC2 i BF3
-Seria CoD
-Gears of War 1,2,3
-Halo Reach
-GTA IV
itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem.W czwartek kupiłem używanego Xbox 360.Było tam z 10 kont, ale tylko jedno Xbox Live.Jeszcze nie podłączyłem konsoli do neta to założyłem profil offline.Potem mój brat też taki założył.Ja w piątek dołączyłem do usługi Xbox Live, czyli to było drugie konto więc powinienem mieć Golda na miesiąc.Nie mam.Mój brat dołączył dzisiaj i ma.Dlaczego tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 19:53, matis9988 napisał:

Mam duży problem.W czwartek kupiłem używanego Xbox 360.Było tam z 10 kont, ale tylko
jedno Xbox Live.Jeszcze nie podłączyłem konsoli do neta to założyłem profil offline.Potem
mój brat też taki założył.Ja w piątek dołączyłem do usługi Xbox Live, czyli to było drugie
konto więc powinienem mieć Golda na miesiąc.Nie mam.Mój brat dołączył dzisiaj i ma.Dlaczego
tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 19:53, matis9988 napisał:

Mam duży problem.W czwartek kupiłem używanego Xbox 360.Było tam z 10 kont, ale tylko
jedno Xbox Live.Jeszcze nie podłączyłem konsoli do neta to założyłem profil offline.Potem
mój brat też taki założył.Ja w piątek dołączyłem do usługi Xbox Live, czyli to było drugie
konto więc powinienem mieć Golda na miesiąc.Nie mam.Mój brat dołączył dzisiaj i ma.Dlaczego
tak?

Gold jest przyznawany każdemu nowozarejestrowanemu użytkownikowi w usłudze Xbox Live - na moje oko po prostu nie "ulepszyłeś" swojego konta do wersji sieciowej. Jesteś pewien, że ukończyłeś proces rejestracji? Możesz pobierać dema gier i inne pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślę nad zakupem Mass Effect 3. Czy myślicie że mogą być później jakieś problemy z dodatkami skoro gra jest po polsku? ME2 mam z tego powodu w wersji angielskiej. Myślę że napisy nie powinny w tym przeszkadzać ale kto wie? W ogóle to z czego wynikają takie problemy? Z polską wersją Fallouta 3 też było coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 19:34, Pile napisał:

Witam. Myślę nad zakupem Mass Effect 3. Czy myślicie że mogą być później jakieś problemy
z dodatkami skoro gra jest po polsku? ME2 mam z tego powodu w wersji angielskiej. Myślę
że napisy nie powinny w tym przeszkadzać ale kto wie? W ogóle to z czego wynikają takie
problemy? Z polską wersją Fallouta 3 też było coś podobnego.

Pewny być nie mogę, ale raczej nie powinno być problemów z prostej przyczyny - gra będzie miała tylko polskie napisy. Wynajmowanie aktorów, wśród których były "gwiazdy", dla samego DLC raczej im się nie opłacało i dlatego nie były dostępne na naszym Xbox Live Marketplace. Głosy do pierwszych DLC nagrywano razem z głosami do "podstawki". Jedynka miała tylko napisy, a brak DLC wynikał z tego, że wtedy nie mieliśmy jeszcze oficjalnie Xbox Live. Fallout 3 też miał polskich lektorów i też były problemy z DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 19:34, Pile napisał:

Witam. Myślę nad zakupem Mass Effect 3. Czy myślicie że mogą być później jakieś problemy
z dodatkami skoro gra jest po polsku? ME2 mam z tego powodu w wersji angielskiej. Myślę
że napisy nie powinny w tym przeszkadzać ale kto wie? W ogóle to z czego wynikają takie
problemy? Z polską wersją Fallouta 3 też było coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo. Mam pytanie do znawców.

Mam Xboxa360 i TV i kino domowe i teraz pytanie bo mam kino pod tv podłaczone przez HDMI i Cyfre + tez przez HDMI do tv podłaczoną i niemam juz wolnych HDMI w telewizorze,ale w kinie domowym mam dodatkowe 2 wejscia HDMI i pytanie czy X-a moge podpiac pod te kino przez HDMI i odpalac przez kino na telewizorze przynajmniej bym miał 5.1 dzwięk...zna sie ktoś na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować