Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2011 o 16:23, Jammin69 napisał:

Jak w końcu wygląda sprawa z tym Skyrimem? Instalować na dysk, czy nie?


Tak. Ostatni patch naprawił tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po założeniu nowa konta xbox live oczywiście dostałem darmowy miesiąc golda na miesiąc i możliwość przedłużenia na następny miesiąc za 1 zł. Niestety po upływie 28 dni od założenia konta opcja ta zniknęła. Jest jakiś sposób aby skorzystać z promocji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 20:10, MiSiU3112 napisał:

Po założeniu nowa konta xbox live oczywiście dostałem darmowy miesiąc golda na miesiąc
i możliwość przedłużenia na następny miesiąc za 1 zł. Niestety po upływie 28 dni od założenia
konta opcja ta zniknęła. Jest jakiś sposób aby skorzystać z promocji ?

Jak mogę skontaktować się z pomocą xbox ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 20:28, Jammin69 napisał:

A jakieś inne sklepy, w których będzie kosztował mniej niż 200 zł? :P

http://gametrade.pl/og/775320-the-elder-scrolls-v-skyrim-xbox-360-x360-stan-idealny-limanowa

Albo nówka na allegro, choć raczej się nie opłaca...

http://allegro.pl/the-elder-scrolls-v-skyrim-xbox360-nowa-sklep-i1971883892.html

Pora się panocku nauczyć jak wielkim dobrem jest wymienianie się grami i kupowanie używanych... Poza tym jeżeli jeszcze nie skorzystałeś to możesz kupić za 50% taniej na muve.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 20:37, Sipso2008 napisał:

Pora się panocku nauczyć jak wielkim dobrem jest wymienianie się grami i kupowanie używanych...
Poza tym jeżeli jeszcze nie skorzystałeś to możesz kupić za 50% taniej na muve.pl

A jak dokładnie działa ta promocja ? Wiem, że dużo osób kupowało w ten sposób ale nie wiedziałem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam z oficjalnych majornelson.com. Jak się jakaś obniżka czy wyprz. szykuje zawsze tam pierwsze się pojawia. Można też śledzić newsy na głównej stronie na trueachievements.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 15:36, Albii napisał:

A jak dokładnie działa ta promocja ? Wiem, że dużo osób kupowało w ten sposób ale nie
wiedziałem jak.

Najpierw musisz kupić jakąś grę na konsolę np. w Empiku i ukryć swój paragon przed złymi złodziejami. Następnie:
1. Rejestrujesz się na Kompanii Graczy(KG).
2. Wysyłasz do nich skan paragonu z gry na konsolę z prośbą, że jest to twoja pierwsza rejestracja gry konsolowej na KG i prosisz o wygenerowanie kodu zniżkowego na muve.pl
3. Przysyłają ci kod do zarejestrowania gry na KG - rejestrujesz.
4. Odpowiadasz im, że zarejestrowałeś już grę i prosisz o kod zniżkowy -50% na muve.pl
5. Przysyłają Ci kod, który używasz na muve.pl w celu kupienia za niską cenę gry wydawanej przez Cenegę lub Ubisoft.
Kod odejmuje się od ceny detalicznej, czyli np. nie 200, ale 250 zł, co nie zmienia faktu że i tak jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniam się ze znajomymi, ale niestety żaden z nich nie ma nowszych gier. Najnowsza w jaką udało mi się zagrać pożyczając od kogoś to L.A. Noire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do osób, które miały okazję zagrać w AC: R na MP. Kupiłem dziś grę i w środku jest ten paszport do MP. Na X360 mam dwa konta i tu moje pytanie. Czy jeden paszport wystarczy na dwa konta ( tak jak np. w Fifie 11 ), czy każde konto musi mieć osobny paszport?

@Dared00
Ja czytałem, że dash ma być już zintegrowany z Kinectem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować