Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2011 o 17:23, Jammin69 napisał:

A ten nowy dashboard będzie się pobierał automatycznie,

Tak.*

*wyskoczy komunikat i będzie trzeba kliknąć, że chce się go pobrać, jeżeli nie zgodzimy się, nie będzie można połączyć się z live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 16:07, SamFiniszer napisał:

Są 4 minuty po 16. Nic nie ma.

majornelson:
FYI: The timing for Xbox 360 dashboard update has been slightly delayed. I’ll have a status update later today.

Będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 12:33, barsum napisał:

Czy ktoś z was zna datę premiery Trine 2 na XBL, czy może nadal jest to: grudzień lub
2012 rok? :) Od kolegi słyszałem, że rzekomo ma być 13 grudnia, ale to niepotwierdzona
informacja.

Trine 2 wychodzi jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 19:14, MiSiU3112 napisał:

Co sądzicie na temat Trials Hd i Shadow Complex ? Którą bardziej opłaca się wziąć ?

Zależy, co lubisz. Jeżeli lubisz strzelanki lub platformówki, bierz Shadow Complex.

Jeżeli wwolisz coś szybszego, oraz jeśli potrafisz powtarzać wiele razy te same levele, bierz Trialsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 11:59, Jammin69 napisał:

Ja mam pytanie do osób, które miały okazję zagrać w AC: R na MP. Kupiłem dziś grę i w
środku jest ten paszport do MP. Na X360 mam dwa konta i tu moje pytanie. Czy jeden paszport
wystarczy na dwa konta ( tak jak np. w Fifie 11 ), czy każde konto musi mieć osobny paszport?


Tak wszystkie online/vip/whatever passy dołączone do gier będą działać dla wszystkich kont na konsoli. Ja jak zamierzam grę odsprzedawać zakładam osobne konto i na nim aktywuje passy, potem łatwiej odsprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 18:29, Dared00 napisał:

Trine 2 wychodzi jutro ;)


Na PC. Na konsole z tego co czytałem 21 grudnia. :( Ale i tak dobrze, akurat na święta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie cieszyło w tej zmianie to wprowadzenie YouTube. Albo nie potrafię poruszać się po nowym dashu, albo po prostu YT jeszcze nie został dodany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 16:41, matis9988 napisał:

Można tego dasha pobrać na PC a potem na pendrive i dopiero do konsoli?


Wątpie, gdyż konsola odbiera tylko rzeczy od MS a dash instaluje się automatycznie i nie zabardzo byłoby jak uruchomić z pendrive''a nawet gdyby jakoś działał. Ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować