Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2011 o 21:44, MiSiU3112 napisał:

> Darmowy Gold w ten weekend.
Od kiedy się zaczyna od piątku czy soboty ?

Konto Xbox LIVE Gold jest dostępne bez dodatkowych opłat od 9 grudnia od godziny 13:00 do 12 grudnia do godziny 01:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam problem z gamepadem. Kupiłem na allegro pada z motywem gearsów 3 i z nowym krzyżakiem. Działał bez problemu. Ale teraz włączam Rage i okazuje się, że prawy analog jakby nie wrcacał na pierwotną pozycję, co za tym idzie, gdy go puszczam kamera nadal leci lekko w prawo... Da się to jakoś wyeliminować?

wygląda to tak: http://www.youtube.com/watch?v=0GwM6HLKkmk

Pad kupiony we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi ten nowy interfejs nie leży, poprzedni był uporządkowany, wiedziałem gdzie co jest od razu. Strasznie wrażliwy w obsłudze padem, lekko po skosie a nie w poziomie nacisnę i ląduję nie tam gdzie chcę. A w ogóle jest jakiś szybszy sposób na dostanie się do trailerów ściągniętych na dysk? Bo na razie tylko przez zuni mogę się do nich dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego i zauważyłem że jest to kwestia około jednego milimetra. Mi to bardzo nie przeszkadza a gwarancji na pady już nie mam więc nawet nie próbuję ich reklamować.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 21:59, Dared00 napisał:

> > Darmowy Gold w ten weekend.
> Od kiedy się zaczyna od piątku czy soboty ?
Konto Xbox LIVE Gold jest dostępne bez dodatkowych opłat od 9 grudnia od godziny 13:00
do 12 grudnia do godziny 01:00



Czy zdarza się więcej takich promocji "giftów" czy to tylkko jednorazowy wybryk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 20:15, Mikex napisał:

Działa Wam strona livelog.pl ? Bo coś nie mogę wejść - jakby strona nie istniała.


Nie działa już od jakiegoś czasu. Nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę na kooperacje w Battlefield 3? Ostrzegam że jestem początkujący, więc osobą nerwowym odradzam grę ze mną:P. Mój gamertag: Arakon90. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam dość duży problem. Rozchodzi się tutaj o połączenie z Xbox Live. Otóż wcześniej wszystko chodziło OK, nie było żadnych kłopotów, ale odkąd mój ojciec zaczął coś grzebać z WiFi wszystko się zaczęło chrzanić, efekt tego jest taki, że od ładnych 2-3 miesięcy nie mam dostępu do Live. Hasło w ustawieniach wpisuję poprawne, próbowałem kilka razy przywracać ustawienia początkowo, ale za cholerę konsola nawet nie chciała się połączyć z routerem(mimo że na innych urządzeniach; laptop, iPhone wszystko działa w jak najlepszym porządku). Wchodziłem też jakiś czas temu na config routera i żadnych zablokowań adresów MAC nie zaobserwowałem. Ktoś wie może jak rozwiązać ten problem? Bardzo chciałbym pograć sobie w ten weekend online. Bardzo dziękuję za każdą odpowiedź i próbę rozwiązania mojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj ojca co robił, może nakieruje cię na rozwiązanie...

@Jammin69 - masz starego Xboxa czy Slim? Sam posiadam zwykłego Elite i w nowych grach często mam spadki FPS, podczas gdy znajomy ze slimką ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować