Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ja mam Slim. Tzn. czytałem o tym na różnych stronkach. Miałem taki sam problem w L.A. Noire np. podczas pościgu, albo wjeżdżając w określoną część miasta, ale tak to jest ok ( i wyczytałem, że to jest normalne ). Podobnie w AC, czy B, czy R. Np. w AC R na bazarze, albo w określonej części miasta; tak to jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj router i od nowa wprowadź wszystkie wymagane dane. Mój stary router też czasem wariował i mogłem podłączyć do sieci bezprzewodowej komputer, ale smartphone ,bez wyraźnej przyczyny, już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do zrobienia aczieva Demolition Man w Bad Company 2 (Zabij 20 przeciwników przy pomocy Destrukcji 2.0). Mój GT: Sipso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam ogłoszenie!!!

Szukam ludzi do zrobienia aczivmenta Człowiek Demolka w Battlefield BC2!!! Przy okazji wpadną pewnie acziki z nożem czy czym tam jeszcze dla tych co ich jeszcze nie mają.
Mam już trzy osoby łącznie ze mną. Min. liczba osób to szóstka. Pisać na GT: Sipso!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych gier kojarzę tylko Harm''s Way i Doritos Crash Course niedawno zdaje się wróciło Totemball czy jakoś tak to się nazywało pod starą kamerkę, na amerykańskim markecie jest też Aegis Wings i dużo darmowych gamerpiców.
Wystarczy założyć sobie konta na US jak nie masz i stamtąd pościągać, z gamerpiców ściagniętych/zdobytych w grach na jednym koncie moga korzystać wszystkie na konsoli, kilka darmowych pierdól dla awatara też widziałem, głównie reklamówki amerykańskich marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 17:57, igor8472 napisał:

Z darmowych gier kojarzę tylko Harm''s Way i Doritos Crash Course niedawno zdaje się
wróciło Totemball czy jakoś tak to się nazywało pod starą kamerkę, na amerykańskim markecie
jest też Aegis Wings i dużo darmowych gamerpiców.
Wystarczy założyć sobie konta na US jak nie masz i stamtąd pościągać, z gamerpiców ściagniętych/zdobytych
w grach na jednym koncie moga korzystać wszystkie na konsoli, kilka darmowych pierdól
dla awatara też widziałem, głównie reklamówki amerykańskich marek.


Trzeba mieć oczy dookoła głowy! Kiedyś pamiętam, jak jakaś prosta samochodówki w ramach reklamy Toyoty była dostępna, płatne normalnie Carcassonne było darmowe przez dzień lub dwa, a także chyba Aegis Wings. Ale to wyjątki, bo tutaj nic nie jest stale gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinuję z tym całym LoveFilm? Po aktywacji darmowego triala będę mógł oglądać dowolne filmy przez miesiąc czasu bez żadnych dodatkowych opłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jeśli tego wcześniej nie używałeś na swoim e-mail, jakikolwiek trial itd. To prawdopodobnie tak, jeśli ci się skończy i masz zapisaną kartę kredytową/opłacenie dalej tej aplikacji to się lepiej zastanów. Możesz potem tą funkcję wyłączyć. Wymagane do tego jest konto GOLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tego YouTube na Xbox''ie. Czy mogę np wysyłać teraz filmiki z xbox''a? nie musząc bawić się w karty telewizyjne i inne głupoty które psuły jakość i zajmowały więcej czasu?
Czy możemy teraz nagrywać i wysyłać filmiki prosto z xbox''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że nie mogę się zalogować na xboxie w YT? Mam komunikat, żeby kod przepisać i zrobić to pod linkiem, na kompie robię tak i dalej nie działa. O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 12:05, Skaterka885 napisał:

Jak to jest, że nie mogę się zalogować na xboxie w YT? Mam komunikat, żeby kod przepisać
i zrobić to pod linkiem, na kompie robię tak i dalej nie działa. O co w tym chodzi?


A wpisujesz kod na kompie bez wychodzenia z tego miejsca z kodem na xboksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować