Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2011 o 12:31, PJ_MW napisał:

Mimo wielu prób i znania poprawnego hasła do Wi-Fi ciągle nie mogę się połączyć z siecią...
Co mogę zrobić?

Np: Wypier*olić xboxa przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy dashboard spierdzielił mi pobieranie plików z Marketplace. Od trzech dni nie mogę zrozumieć dlaczego pomimo zakupu Season Pass w Forzie 4 nie ściągają mi się żadne DLC. Próbowałem ściągać je w całości oraz każdy samochód z osobna. Dopiero teraz zorientowałem się, że po dodaniu pliku do kolejki, ściąganie rozpoczyna się po staremu, ale w momencie wyłączenia okienka automatycznie się zatrzymuje. Pliki nie chcą się ściągać w tle, muszę gapić się w pasek postępu do momentu gdy osiągnie 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już załatwione. Ale jeszcze jedno pytanko: dlaczego jak mam np. w ulubionych 50 filmików, to tylko 25 mogę wyświetlić? Napisane jest, że nie które filmiki zostały usunięte, a jak wchodzę na kompa i wchodzę w ulubione to je mam? Nie można wszystkiego otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to YT na xboxa jest okrojony i wszystkich filmików nie można odpalić. Coś takiego jak jest na smartfonach, podobno. Nie ma to jak za złoty abonament dostać coś darmowego i w dodatku okrojonego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość żebym podpiął x''a pod swój monitor tak aby nie włączać komputera? Planuje kupno nowego monitora wiec chętnie poczytam wasze opinie i co polecacie od razu pod PC z możliwością podłączenia xbox''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 23:22, Noma napisał:

Jest możliwość żebym podpiął x''a pod swój monitor tak aby nie włączać komputera?

Słuchaj uważnie.. No tak, wyciągasz kabel od monitora z tylnego panelu komputera i podpinasz go do xboxa. Najważniejsze, żeby to był Twój monitor, bo jeżeli nie będzie, to nie uda się spełnić założeń zawartych w Twoim pytaniu. Jeżeli postąpiłeś zgodnie z moimi wskazówkami to własnie udało Ci się podpiąć SWÓJ monitor do xboxa, bez wyłączania komputera ! Gratulacje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 20:47, Albii napisał:

Z tego co pamiętam, to YT na xboxa jest okrojony i wszystkich filmików nie można odpalić.
Coś takiego jak jest na smartfonach, podobno. Nie ma to jak za złoty abonament dostać
coś darmowego i w dodatku okrojonego. :)


Może filmy sony i nintendo blokują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 01:27, Noma napisał:

Ja chciałem go nie włączać a nie, nie wyłączać. Ale spróbuje, póki co dzięki.

A to źle przeczytałem, wybacz. No to jeszcze prościej. Podłączasz xboxa do monitora i to wszystko.

A co do nowego monitora, to najlepiej takiego z zwykłym wejściem i z HDMI. Pod zwykły podpinasz kompa pod HDMI xboxa i potem wystarczy tylko przestawiać źródło obrazu na monitorze bez bawienia się kablami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo właśnie pobrałem patcha do BF3 grając w Splinter Cella... Coś ci się panie pokićkało.

Ktoś przypomni jak zasysać DLC do Forzy właśnie mając Season Pass?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 03:05, Sipso2008 napisał:

Coś ci się panie pokićkało.

Ano, tylko jak to teraz naprawić!

Dnia 18.12.2011 o 03:05, Sipso2008 napisał:

Ktoś przypomni jak zasysać DLC do Forzy właśnie mając Season Pass?

Tak samo jak bez SP - Rynek Usług/Zestawy Samochodów i ściągasz po kolei. W każdym DLC jest przynajmniej jeden pojazd, którego nie da się ściągnąć osobno lecz z całym zestawem. Wybierasz taki pojazd i ściąga ci się cały pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2011 o 02:17, Albii napisał:

A co do nowego monitora, to najlepiej takiego z zwykłym wejściem i z HDMI. Pod zwykły
podpinasz kompa pod HDMI xboxa i potem wystarczy tylko przestawiać źródło obrazu na monitorze
bez bawienia się kablami.

Może polecisz jakiś? Najlepiej żeby miał 22'' lub więcej. No i oczywiście z tymi oba wejściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 15:00, Noma napisał:

Może polecisz jakiś? Najlepiej żeby miał 22'' lub więcej. No i oczywiście z tymi oba
wejściami.

Jak już prosicię o polecenie czegoś to czemu nie podacie kwoty jaką możecie przeznaczyć?
A tak w ogóle, to zdało by się żeby monitor miał HDCP, i zależnie od posiadanego przez ciebie sprzętu audio, może od razu niech ma wbudowane głośniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 22:49, Xjumpaytech napisał:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10839299,Microsoft_banuje_konsole_za_kupowane_konta.html?bo=1
Czyżby Microsoft chciał, żeby parę osób więcej spędziło święta w rodzinnym gronie? Dziwi
mnie dlaczego tak nagle im się o nich przypomniało.


Cóż... to wyjaśnia nagły brak kont na allegro... Chyba Karkandu i Trine 2 nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do monitorka - jestem na kupnie nowego pc z monitorem. Po ciężkiej przeprawie przez gąszcz przeróżnych modeli w końcu trafiłem na:
http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/1887587
I chyba na niego właśnie się zdecyduję z myślą o nowym PC i Xboxie. Z zakupem całości czekam jednak do stycznia w nadziei że te cholerne ceny podzespołów w końcu spadną. Jeśli kogoś interesuje moja opinia to pojawi się właśnie wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować