Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ktoś chętny na pomoc w wbiciu achievów w GTA4, Saint''s Row 2, Tekken 6, South Park, Fable 3, GH: Aerosmith, Naruto the broken bond, RDR lub Soulcalibur 4? Jeśli ktoś chętny na jakąkolwiek z tych gier to niech pisze na baluk27@gmail.com lub 9071292 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawka jest bardzo brzydka, ale co kto lubi (w sumie to pasuje do nowoczesnego wnętrza).
Ale czy nie lepiej wciąć większy monitor? W tej cenie spokojnie znajdzie się 23-24".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena faktycznie wysoka. Potem będzie narzekanie, że kupiłeś sobie za mały. Faktycznie mógłbyś poszukać sobie coś 24" Ja kilka lat temu w tej cenie kupiłem iiyame 2403WS w której do tej pory nic mnie jakoś bardzo nie boli. Nie wiem czy jest sens tak płacić za led''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączam Xboxa, to przez chwilę jeszcze na zasilaczu pali się zielone światełko, a na włączniku Xboxa miga zielona lampka, jak by coś się ściągało w tle. Dopiero po chwili lampka na zasilaczu zamienia się na pomarańczową, a włącznik na konsoli wygasa. Czy tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, badziej prawdopodobny jest częsty wał sprzedających - odzyskują kont parę dni po sprzedaży zmieniają hasło i sprzedają jeszcze raz z tym co tam sobie kupiłes. ''Reseller79'' jest z tego bardzo znany na wszystkich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 15:29, nightfaler napisał:

& Daelor

Dnia 19.12.2011 o 15:29, nightfaler napisał:

Cena faktycznie wysoka. Potem będzie narzekanie, że kupiłeś sobie za mały. Faktycznie
mógłbyś poszukać sobie coś 24" Ja kilka lat temu w tej cenie kupiłem iiyame 2403WS w
której do tej pory nic mnie jakoś bardzo nie boli. Nie wiem czy jest sens tak płacić
za led''a.

W Iiyamach trochę odstrasza mnie połyskowa powłoka, a wszelkiego rodzaju odblaski potrafią mnie doprowadzić do szału. LG zachęcił mnie bardzo pozytywnymi opiniami co do jakości obrazu - soczystości kolorów, kontrastu i ostrości. Jestem na to bardzo wyczulony, po moim pierwszym kontakcie z LCD nie mogłem się przyzwyczaić do szarej czerni :P Dlatego właśnie podświetlanie LED. Co do rozmiaru - nie chcę 24 cale bo dla mnie wydaje się za duży. Mam małe biurko a taki monitor trzeba postawić w większej odległości by go właściwie objąć wzrokiem. Nie mówiąc już o tym, że przyzwyczajony jestem do mniejszych ekranów - LCD który mam teraz przy starym kompie ma 19 cali i wcale nie wydaje mi się mały. Cena mam nadzieję po świętach spadnie o co najmniej 100 zł :)
Co do wyglądu - dla mnie to drugorzędna sprawa, ale nie jest zły - panel ma matową, zgrabną i wąską ramkę, a podstawka ujdzie.

Gdy już kupię (chyba że coś się jeszcze zmieni, a na to zawsze jest szansa :P) podzielę się opinią odnośnie tego jak sprawuje się w połączeniu z Xboxem oraz PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 21:05, Kosmitus napisał:

W Iiyamach trochę odstrasza mnie połyskowa powłoka, a wszelkiego rodzaju odblaski potrafią
mnie doprowadzić do szału.

Moja jest w 100% matowa nie oczojebna ;p

Dnia 19.12.2011 o 21:05, Kosmitus napisał:

LG zachęcił mnie bardzo pozytywnymi opiniami co do jakości
obrazu - soczystości kolorów, kontrastu i ostrości.

Co led to led.

Dnia 19.12.2011 o 21:05, Kosmitus napisał:

Co do rozmiaru - nie chcę 24 cale bo dla mnie wydaje się za
duży. Mam małe biurko a taki monitor trzeba postawić w większej odległości by go właściwie
objąć wzrokiem.

Położysz się na łóżku/kanapie chcąc pograć na konsoli obejrzeć coś i wtedy wspomnisz sobie, że mogłeś kupić większy. Wiem coprzeżywałem po kupnie TV...

P.S.
Wciąż przeżywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 21:48, nightfaler napisał:

Moja jest w 100% matowa nie oczojebna ;p

Czyli są też modele matowe - dobrze wiedzieć w razie gdyby budżet nie zawiązał się dokładnie tak jak tego oczekuję i potrzebowałbym jednak czegoś tańszego.

Dnia 19.12.2011 o 21:48, nightfaler napisał:

Co led to led.

No właśnie :)

Dnia 19.12.2011 o 21:48, nightfaler napisał:

Położysz się na łóżku/kanapie chcąc pograć na konsoli obejrzeć coś i wtedy wspomnisz
sobie, że mogłeś kupić większy. Wiem coprzeżywałem po kupnie TV...

E tam, do tego 24 cale i tak za małe chyba. Do takich akcji mam mojego TV Philips 29" 720p CRT (klasyczne technologie FTW :D). Zresztą, w łóżku najlepiej gra się na PSP :)

Dnia 19.12.2011 o 21:48, nightfaler napisał:

P.S.
Wciąż przeżywam...

Współczuję, nie ma wiele gorszych rzeczy niż być zawiedzionym zakupem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 22:18, Kosmitus napisał:

> Moja jest w 100% matowa nie oczojebna ;p
budżet nie zawiązał się dokładnie
tak jak tego oczekuję i potrzebowałbym jednak czegoś tańszego.

Czemu tańszego kup droższą iiyamę ;p IMO jakoś przykładał bym się do tej firmy bardziej niż do takiego LG ;p Chociaż nie wiem jak się dzisiejsze trendy mają

Dnia 19.12.2011 o 22:18, Kosmitus napisał:

No właśnie :)

Jednak lepiej kupić porządnego LCDyka niż chociążby średniej klasy LEDa ;p

Dnia 19.12.2011 o 22:18, Kosmitus napisał:

E tam, do tego 24 cale i tak za małe chyba. Do takich akcji mam mojego TV Philips 29"
720p CRT

Klasyk.

Dnia 19.12.2011 o 22:18, Kosmitus napisał:

Zresztą, w łóżku najlepiej gra się na PSP :)

LOL, nie wiedziałem, że masz PSP ;/ WHy!? Może MHFU? Chętnie bym z kimś pograł ;p

Dnia 19.12.2011 o 22:18, Kosmitus napisał:

Współczuję, nie ma wiele gorszych rzeczy niż być zawiedzionym zakupem ;/

Znaczy zawieść się nie zawiodłem, ale jednak pozostaje niedosyt jak idę choćby do znajomego, a ten ma te 3 cale więcej to od razu widać różnice ;/ Miast tych wszystkich durnych funkcji z których i tak teraz nie korzystam (wtedy ofkorz hejtowałem w sklepie o każdą z nich xD) mógłbym wtedy mieć te 3+ cale więcej ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 23:00, nightfaler napisał:

Czemu tańszego kup droższą iiyamę ;p IMO jakoś przykładał bym się do tej firmy bardziej
niż do takiego LG ;p Chociaż nie wiem jak się dzisiejsze trendy mają

Ogólnie z tego co widzę Iiyamy są chyba najpopularniejszą marką, ale przeglądając różne fora zauważylem że wielu użytkowników najwyżej stawia LG, a potem usłyszałem o tym nowym modelu który zbiera dobre recenzje (ten mój ;p)

Dnia 19.12.2011 o 23:00, nightfaler napisał:

Jednak lepiej kupić porządnego LCDyka niż chociążby średniej klasy LEDa ;p

LED to nadal LCD tak gwoli ścisłości :) W tym przypadku chodzi tylko o inny rodzaj podświetlania. oLED czyli monitory zbudowane całkiem na diodach to jeszcze nie dla takich szaraczków jak my ;)

Dnia 19.12.2011 o 23:00, nightfaler napisał:

> Zresztą, w łóżku najlepiej gra się na PSP :)
LOL, nie wiedziałem, że masz PSP ;/ WHy!? Może MHFU? Chętnie bym z kimś pograł ;p

Czuję się jakbym już to od ciebie słyszał, deja vu normalnie XD Nie grałem w Monster Huntery, może kiedyś spróbuję. Na razie zacząłem P3P - ścieżka żeńskiej postaci mnie skusiła, pomimo że ukończyłem już grę na PS2 :)

Dnia 19.12.2011 o 23:00, nightfaler napisał:

Znaczy zawieść się nie zawiodłem, ale jednak pozostaje niedosyt jak idę choćby do znajomego,
a ten ma te 3 cale więcej to od razu widać różnice ;/ Miast tych wszystkich durnych funkcji
z których i tak teraz nie korzystam (wtedy ofkorz hejtowałem w sklepie o każdą z nich
xD) mógłbym wtedy mieć te 3+ cale więcej ;>

Zobaczymy jak mój się spisze w praktyce, ale o mało cali raczej płakał nie bedę ;)

Offtop: Grałeś w Tsukihime? Awsomowy klip: http://www.youtube.com/watch?v=Bk_KOLtsb0s&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 22:40, PJ_MW napisał:

Tak wyświetla błąd, że nie może się połączyć z Wi-Fi, nie ma mowy o żadnym banie.


No to chyba wszystko jasne, co? Proponuję zainwestować w kabel skoro masz problemy z wifi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 23:17, Kosmitus napisał:

LED to nadal LCD tak gwoli ścisłości :)
W tym przypadku chodzi tylko o inny rodzaj podświetlania.
oLED czyli monitory zbudowane całkiem na diodach to jeszcze nie dla takich szaraczków
jak my ;)

Tak tak nie śmiem niczego podważyć jednak to co napisałem i tak ma tu swoją prawidłowość

Dnia 19.12.2011 o 23:17, Kosmitus napisał:

Czuję się jakbym już to od ciebie słyszał, deja vu normalnie XD

Kilka razy zastanowiłem się zanim to napisałem bo nie wiedziałem czy się ciebie o to pytać, ale no cholera przecież ty nie miałeś PSP ;/

Dnia 19.12.2011 o 23:17, Kosmitus napisał:

Nie grałem w Monster Huntery, może kiedyś spróbuję.

Jest nas dwóch(grałem tylko chwilkę) xD. Ale jestem tak pieruńsko na tą grę napalony że im szybciej ją będziesz miał tym lepiej ;3

Dnia 19.12.2011 o 23:17, Kosmitus napisał:

Na razie zacząłem P3P - ścieżka żeńskiej postaci mnie
skusiła, pomimo że ukończyłem już grę na PS2 :)

Ja tam male''m gram (ciekawe czy kiedyś skończę...)

Dnia 19.12.2011 o 23:17, Kosmitus napisał:

Zobaczymy jak mój się spisze w praktyce, ale o mało cali raczej płakał nie bedę ;)

Ja tam nie widzę sensu płakać o coś innego ;p Lubię czerpać radość z wrażeń wizualnych, ale na monitorach po prostu ich nie rozróżnię ;p. Musiałby być naprawdę jakiś milowy skok w tej branży ;p
edit.1 żeby nie było, że kompletny ignorant jestem, tak zdaję sobie sprawę za co odpowiadają parametry potrafię je zauważyć jednak przy moim użytkowaniu nie ma to jakiegoś wielkiego wpływu;p

Dnia 19.12.2011 o 23:17, Kosmitus napisał:

Offtop: Grałeś w Tsukihime? Awsomowy klip: http://www.youtube.com/watch?v=Bk_KOLtsb0s&feature=related

Nie grałeś, ale miałeś zagrać, ale tu znowu mało czasu teraz xD a klip faktycznie ołsome ;> ale póki co szprycuje się Komandorem Shephardem
http://www.youtube.com/watch?v=HiRDJLcYua0&feature=relmfu
Wiem, że stary ale kyrieeeee to jest świetne!

edit2. Odnośnie Tsukihime to grał waćpan w Battle Moon Wars?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 23:37, nightfaler napisał:

Tak tak nie śmiem niczego podważyć jednak to co napisałem i tak ma tu swoją prawidłowość

Sorry że cię tak pouczałem ale po twej wypowiedzi odniosłem wrażenie że masz brak w tej dziedzinie wiedzy :)

Dnia 19.12.2011 o 23:37, nightfaler napisał:

Kilka razy zastanowiłem się zanim to napisałem bo nie wiedziałem czy się ciebie o to
pytać, ale no cholera przecież ty nie miałeś PSP ;/

Już z 2 lata mam :D Nieraz też pojawiałem się w temacie o PSP - nie pomyliłeś mnie z kimś innym? :P

Dnia 19.12.2011 o 23:37, nightfaler napisał:

Jest nas dwóch(grałem tylko chwilkę) xD. Ale jestem tak pieruńsko na tą grę napalony
że im szybciej ją będziesz miał tym lepiej ;3

Pomyślimy:)

Dnia 19.12.2011 o 23:37, nightfaler napisał:

Ja tam male''m gram (ciekawe czy kiedyś skończę...)

Male''m przeszedłem na PS2 więc teraz wybór był oczywisty. Ciekaw jestem jak rozwiną się teraz Social Linki.

Dnia 19.12.2011 o 23:37, nightfaler napisał:

Ja tam nie widzę sensu płakać o coś innego ;p Lubię czerpać radość z wrażeń wizualnych,
ale na monitorach po prostu ich nie rozróżnię ;p. Musiałby być naprawdę jakiś milowy
skok w tej branży ;p

Chyba nie widziałeś naprawdę kiepskiego monitore (jak ten który mam przy starym kompie) :D http://myanimelist.net/animelist/Kosmitus Widzisz te szare obwódki poszczególnych komórek w tabelkach? U mnie kontrast jest tak zajebisty że ich nie widać :D

Dnia 19.12.2011 o 23:37, nightfaler napisał:

edit.1 żeby nie było, że kompletny ignorant jestem, tak zdaję sobie sprawę za co odpowiadają
parametry potrafię je zauważyć jednak przy moim użytkowaniu nie ma to jakiegoś wielkiego
wpływu;p
Nie grałeś, ale miałeś zagrać, ale tu znowu mało czasu teraz xD

Święta idą - w sam raz taka VN z miłą, ciepłą atmosferą :3

Dnia 19.12.2011 o 23:37, nightfaler napisał:

a klip faktycznie ołsome

Jeśli chodzi o VN to jeszcze ten urywa głowę http://www.youtube.com/watch?v=8l0YG5ld7hs&feature=related
Muszę kiedyś koniecznie przejść to Muv Luv.

Dnia 19.12.2011 o 23:37, nightfaler napisał:

;> ale póki co szprycuje się Komandorem Shephardem
http://www.youtube.com/watch?v=HiRDJLcYua0&feature=relmfu
Wiem, że stary ale kyrieeeee to jest świetne!

Melodia wpada w ucho ale w ME nie gralem.

Spoiler

Nie krzycz, to jedna z pierwszych rzeczy do nadrobienia na nowym kompie ;)


Dnia 19.12.2011 o 23:37, nightfaler napisał:

edit2. Odnośnie Tsukihime to grał waćpan w Battle Moon Wars?

Batorumuunwaazushirogane XD But, WOW, it looks AMAZING :D Pierwszy raz to widzę, ale jak zaliczę F/SN i kilka pomniejszych tytułów z Nasuversu to na bank zagram.

Spoiler


Rany, ale nam offtop wychodzi XD Jak chcesz kontynuować rozmowę to lepiej wal na GG, bo nie chcę się pożegnać z moim nowym tytułem :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 00:11, Kosmitus napisał:

Sorry że cię tak pouczałem ale po twej wypowiedzi odniosłem wrażenie że masz brak w tej
dziedzinie wiedzy :)

Nie ma sprawy, może i wiesz więcej w tych kwestiach;p

Dnia 20.12.2011 o 00:11, Kosmitus napisał:

Już z 2 lata mam :D Nieraz też pojawiałem się w temacie o PSP - nie pomyliłeś mnie z
kimś innym? :P

Właśnie to jest najdziwniejsze. Jednak trzymałem się jednej myśli: "łada fak jakie psp jakby je miał to już byśmy razem polowali...."

Dnia 20.12.2011 o 00:11, Kosmitus napisał:

Male''m przeszedłem na PS2 więc teraz wybór był oczywisty.

i noł i noł

Dnia 20.12.2011 o 00:11, Kosmitus napisał:

Ciekaw jestem jak rozwiną
się teraz Social Linki.

Ciekawa opcja na drugiego playthrough''ta ... nie ciekawa jak można grać female''m w rpg''a? ;|

Dnia 20.12.2011 o 00:11, Kosmitus napisał:

:D http://myanimelist.net/animelist/Kosmitus Widzisz te szare obwódki poszczególnych
komórek w tabelkach? U mnie kontrast jest tak zajebisty że ich nie widać :D

Co ee? To tam są jakieś tabelki? 0_o xD

Dnia 20.12.2011 o 00:11, Kosmitus napisał:

Święta idą - w sam raz taka VN z miłą, ciepłą atmosferą :3

Dobra reszty nie kończę bo rozmowa miast się ukrucić to się poszerzą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować