Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2011 o 18:46, Skaterka885 napisał:

Takie pytanie: Czy jak jutro zamówię MSP na stronie internetowej i będę chciała, żeby
przyszedł mi na email kod to przyjdzie mi jutro czy dopiero po nowym roku?

Kody kupione na gram.pl są przesyłane automatycznie po otrzymaniu przelewu. Te zwykle docierają do nas w kilka minut po wysłaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!Mam pytanie związane z Halo: Reach. Czy jeśli zabiję 500 wrogów w trybie Firefight przez internet to ukończę wyzwanie "Kill 500 enemies in multiplayer Matchmaking this week"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 13:27, matis9988 napisał:

Czy jeśli zabiję 500 wrogów w trybie Firefight przez internet to ukończę wyzwanie "Kill 500 enemies in multiplayer Matchmaking this week"?

Jest napisane "in multiplayer Matchmaking" zatem domyślam się, że grając w FF przez neta, odpalając przez matchmaking, też się liczy. Odpal MM i FF, zabij jednego przeciwnika i będziesz wiedział na 100%. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 20:35, matis9988 napisał:

Chyba nie , bo grałem dzisiaj w Firefight i jest cały czas zero.

Ale taki normalny FF wraz z ludźmi przez neta, że tak powiem ''rankingowy'', a nie ''prywatny'' ? Jeżeli w takim nie wpada to jednak trzeba grać zwykłe mecze przeciwko innym graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odośnie osiągnięcia Virtual Lgend w fifie 12. Czy te 50 meczów wirtualną gwiazdą można rozegrać obojętnie w jakim trybie np. w trybie kariery albo w sezonie meczów towarzyskich, a ważne jest tylko to aby gwiazda była w składzie, czy w jakimś konkretnym trybie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie gry przez MP w BC 2. Czy jest potrzebny jakiś online pass, czy nie? Pożyczyłem grę od znajomego i bardzo mi się spodobała ( a nie jestem fanem FPSów na konsolę :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Skoro pożyczyłeś to jaki problem było włączyć multi i sprawdzić? Jest specjalny VIP Pass który pozwala pobrać dodatkowe mapy. Nie jest konieczny do gry, ale map jest dużo i będzie cię co chwila wyrzucać, jeżeli na serwie będzie mapa z VIP.

Tak, jest pomoc przy celowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 23:05, Skaterka885 napisał:

Gra ktoś może nadal w Fife 10? Mam pewien problem, a mianowicie wgl nie łączy się EA.
Czyli, że nie ma szans już grać online?



Z tego co wiem to serwery są wyłączone więc nie dasz rady pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować