Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2012 o 16:05, vegost napisał:

Dobre dla ludzi, którzy chcą mieć dużo pkt za mało kasy :) Osoba, która kupuje nie ma
pojęcia, że są to pkt kradzione. Nie będzie w tym przypadku jej winy.


Proszę Cię. Skoro punkty kosztują normalnie, powiedzmy, 130zł, a raptem 2x tyle punktów (dodajmy do tego, że jest to ilość niestandardowa, na którą nie ma zdrapek) kosztuje 39zł, to COŚ tu jest nie tak i na bank każdy się zastanawiał dlaczego. Więcej, ludzie się tutaj o to pytali, odpowiadano im, że to MUSI być przekręt i są poszlaki, prawie dowody, że są to punkty kradzione. Jednak łatwiej jest sobie tłumaczyć, że wszystko jest ok.

Rada jest prosta,

Dnia 06.01.2012 o 16:05, vegost napisał:

w obecnych czasach nie warto zapisywać na kontach wirtualnych danych o numerze konta
kart kredytowych, bankowych itp itd.


Gdyby ludzie nie kupowali kradzionych punktów, nie byłoby na nie popytu, nikt by ich nie kradł (a przynajmniej nie w takich ilościach). Jednak co racja, to racja - ja numeru karty, konta itp. nigdy przez takich gnojków nie podam.

Ktoś, kto się na to decyduje jest świadomy, że za

Dnia 06.01.2012 o 16:05, vegost napisał:

miesiąc będzie goły i wesoły :) Dlatego wole zdrapki od MS i tylko od MS :) Okradają
cię i hackuja nie zależnie od firmy :)


Uf, po przeczytaniu początku posta myślałem, że sam kupujesz te punkty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 19:42, Mikex napisał:

Uf, po przeczytaniu początku posta myślałem, że sam kupujesz te punkty ;P


Potencjalny kupiec nie myśli czy są to kradzione pkt czy też nie.. po prostu je kupuje bo potrzebuje. Zwłaszcza osoby, które dopiero co zaczynają zabawę z xboxem :) Więc to nie takie proste. A rzadko kto pyta sprzedawcę dlaczego pkt są tak tanie :) A sprzedawca przecież prawdę ci nie powie, a potencjalni kupcy nie będą marnować czasu na szukanie i czytanie artykułów na ten temat. Nie, nie kupuje pkt z nieznanych mi źródeł. Rzadko co kupuje coś na xboxie live, cały czas korzystam z konta silver i oczywiście jak już to ze zdrapek od MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ludzie nie byli debilami to nikt im by nie kradł kont. Jak zostawisz kluczyki w samochodzie to Ci go podpierniczą, takie życie. A samochody kradną dlatego bo ludzie chcą jeździć i to za jak najmniejsze pieniądze, a nie dlatego, że kupują kradzione samochody(co byłoby nielogiczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale potencjalny złodziej chyba nie wie przed kradzieżą czy mamy podany numer karty kredytowj itd, więc teoretycznie może się to zdarzyć każdemy z nas. I tuta moje pytanie czy est jakiś sposób, żeby się zabezpieczyć przed tym procederem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa się bardziej nagłośni może jest szansa na likwidację chińszczyzny raz na zawsze.

Z innej beczki, szukam kogoś ogarniętego do coopowej kampanii w Dawn of War II.
GT igor5618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja np. mimo posiadania karty kredytowej, do zakupów w internecie używam tylko karty Internetowej (czyli wirtualnej karty kredytowej), na którą przelewam taką kwotę, jaką aktualnie potrzebuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 11:38, Mafioso_PL napisał:

Cóż, ja np. mimo posiadania karty kredytowej, do zakupów w internecie używam tylko karty
Internetowej (czyli wirtualnej karty kredytowej), na którą przelewam taką kwotę, jaką
aktualnie potrzebuje :P


Mam identyczna Visy w Ing :) Własnie dlatego ją założyłem, to nie jest kredytówka i nic mi za nią nie potrącają a dają możliwość płacenia w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 15:39, Pile napisał:

Zamawiał ktoś z Was punkty MS na gram.pl? Ile trwa realizacja po przesłaniu pieniędzy?

Ja zamawiałem Konto Gold, a realizacja trwała kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 13:58, Skaterka885 napisał:

Gra ktoś może w AC: Revelations? I ma DLC?

Gra, ma. Widziałem że mnie zaprosiłas do gry ale robilem glupie acziwy z dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresetowało mi całe statystyki w Gears of War 2 i postępy w kampanii w Gears of War 3.
Miał ktoś z was coś podobnego?
Jakieś pomysły jak to odzyskać?
Średnio mi się widzi robienie całej kampanii od nowa tylko żęby odblokować poziom insane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam kiedyś wyzerowało setną rangę w GoW 2. A akurat gadałem z kumplem o tym, że on ma dobrze i na tych weekendach z mega expem, może rangi podbić, a ja nie. (nie, nie wiem, czy się chwalę, czy żalę ale w każdym razie Girsy lubią robić graczy w ch^ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby mi powiedzieć za ile mógłbym taki zestaw z xboxem sprzedać?
Zestaw:
Xbox 360 - 60 GB dysk - Falcon
1x Pad oryginalny
1x Pad innej firmy (nie pamiętam nazwy)
10 gier:
Tom Clancy''s:
- Splinter Cell
- Splinter Cell Pandora Tommorow
- Splinter Cell Chaos Theory
- Splinter Cell Double Agent
- Rainbow Six Vegas 2
Oraz:
- Terminator Salvation
- Tożsamość Bourne''a
- Fifa 11
- N3
- Gears of War 2 - PL - z niewykorzystanym kodem na wszystkie DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem troszke, teoretycznie da się to przywrócic jak ma sie jakis backup. Praktycznie nie zawsze to działa.
Ten plus że w 3 zresetowalo tylko i aż kampanię a nie całe staty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy do zrobienia aczika z Fify 10, ( wygranie lig ang., włoskiej, francuskiej, niemieckiej, hiszpańskiej ) trzeba to zrobić na jednym menadżerze czy można to zrobić na kilku? W sensie, że zapisy gry inne i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować