Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2012 o 23:29, knopfler napisał:

Nie zawsze tak jest jak mówisz z polskim językiem. Wiele gier teraz jest po polsku nawet
jak ściągniesz z UK, o ile masz polskiego Live/PSN. Miałem polski dubbing w Killzone
3 i Battlefield 3, polskie napisy w Arkham City i Saints Row 3 - wszystko kupowane w
UK. Oczywiście wszystkie wersje z UK są PAL, nie ma tutaj też problemu. Na amazon powyżej
25 funtów jest darmowa wysyłka, paczuszkę przynosi kurier, zazwyczaj w około tydzień
- cud miód i orzeszki ;).


Jeśli jest polska wersja na Live/PSN to i powinna być w pudełkowej wersji hmm.. W takim razie rzeczywiście opłacalny biznes. Hm 25 funtów to będzie jakieś 100+ zł prawda ? W zależności od kursu waluty. Z drugiej strony nie taniej by było kupować gry w amerykańskim amazonie ? Dolary są tańsze i można kupować gry w wersji Free Region. Ale nie wiem jak by było z polska wersją gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie taniej w USA. Wysyłka płatna i bardzo droga, opłaty celne. Jak raz chciałem zamówić gre na PS3 to wyszło mi drugie tyle za wysyłkę co za grę. Poza tym dolary są tańsze ale cena gry w dolarach wyższa co nie? ;) Poza tym większość gier X360 nie jest region free, co innego na PS3 gdzie wszystkie są region free.
Za 25 funtów często można dorwać grę z niedawną premierą na amazonie.uk. A jeśli chodzi o wersje PL to mi całkowicie na nich nie zależy, znam angielski na tyle żeby swobodnie grać w gry po angielsku (i chyba nawet wolę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli już kupowac gry w USA to dużo bardziej opłaca się na amerykańskim eBayu, czy to z z USA czy z UK wybieram tylko te oferty gdzie przesyłka jest najtańsza.
A jak coś mnie interesuje a nie ma wysyłki do polski to zawsze wysyłam maila do sprzedającego czy jest możliwośc wysłania do EU ( o Polsce raczej nei wspominam :). Ostatnio na amerykańskim eBayu dorwałem niedostępnego jeszcze w EU J.A.S.F za 22 dolary z wyysłką nówka w folii.
Ważna sprawa jak kupujesz coś w USA to patrz czy ta gra ma blokadę regionalną czy to NTSC region free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 22:25, igor8472 napisał:

Jesli już kupowac gry w USA to dużo bardziej opłaca się na amerykańskim eBayu, czy to
z z USA czy z UK wybieram tylko te oferty gdzie przesyłka jest najtańsza.
A jak coś mnie interesuje a nie ma wysyłki do polski to zawsze wysyłam maila do sprzedającego
czy jest możliwośc wysłania do EU ( o Polsce raczej nei wspominam :). Ostatnio na amerykańskim
eBayu dorwałem niedostępnego jeszcze w EU J.A.S.F za 22 dolary z wyysłką nówka w folii.
Ważna sprawa jak kupujesz coś w USA to patrz czy ta gra ma blokadę regionalną czy to
NTSC region free.


Zawsze na to patrzę w końcu mam nietkniętą konsolę i mamy w europie tylko PAL :) Ostatnie Region free co jest łaskawością :) No nic, chyba zostaje mi tylko amazon.co.uk no, ale zobaczymy. Kupuje tam głównie anime na blu-ray :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


gram w btf 3 na xbox360 i chciałem pograć online ale gdzy włączyłem serwer to po długim ładowaniu takie coś się pojawia: nie udało dołaćzyc sprawdź ustawienia serwera i spróbuj ponownie poomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 18:40, Kamilson914 napisał:

cześć mam problem gdy podłączam hdmi telewizor z xboxem 360 to obraz jest ok ale nie
ma dźwięku co zrobić


Nie widzę twojego telewizora.. Tak więc spróbuj zmienić slot na hdmi jeśli takowy drugi posiadasz. Jeśli jest a dźwięku nadal nie ma to spróbuj innym kablem HDMI. Jeśli nie działa i dźwięku nadal nie ma to pozostaje ci spróbować na innym tv u kolegi bądź u sąsiada. Masz dekoder w domq albo amplituner ? Spróbuj tam podłączyć i sprawdzić czy aby na pewno nie jest to usterka techniczna konsoli bądź kabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 20:46, Kamilson914 napisał:

nie wiem o co chodzi tv mam dobry


Po podłączeniu dekodera do tv jest dźwięk tak ? W takim razie możliwe jest, że konsola nie wysyła dźwięku co by było dziwne :) Zrób jeszcze jeden test, do xboxa zawsze był dodawany kabel z chinchami do wyjścia video i audio. Podłącz go jak do telewizora, który nie ma HDMI i zobaczymy czy dźwięk jest wysyłany w postaci analogowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 20:51, vegost napisał:

> nie wiem o co chodzi tv mam dobry

Po podłączeniu dekodera do tv jest dźwięk tak ? W takim razie możliwe jest, że konsola
nie wysyła dźwięku co by było dziwne :) Zrób jeszcze jeden test, do xboxa zawsze był
dodawany kabel z chinchami do wyjścia video i audio. Podłącz go jak do telewizora, który
nie ma HDMI i zobaczymy czy dźwięk jest wysyłany w postaci analogowej.

no i masz inny pomysł bo ja mam taki że wyjscie hdmi jest zepsute i będe musiał do naprawy ale chce tego uniknąc i się pytam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 20:57, Kamilson914 napisał:

jest dźwięk a myślisz że przez co bym grał


Zakładałem, że w ogóle nie grasz. W takim razie coś szwankuje z konsolą chyba. Pewności nie mam. Proponuje jeszcze z innym telewizorem :D Ciężko stwierdzić czy wejście HDMI nie działa bo przecież wysyła strumień video. Pół wejścia HDMI nagle przestało działać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 20:59, vegost napisał:

> jest dźwięk a myślisz że przez co bym grał

Zakładałem, że w ogóle nie grasz. W takim razie coś szwankuje z konsolą chyba. Pewności
nie mam. Proponuje jeszcze z innym telewizorem :D Ciężko stwierdzić czy wejście HDMI
nie działa bo przecież wysyła strumień video. Pół wejścia HDMI nagle przestało działać
?

a może inny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 21:01, Kamilson914 napisał:

to dopiero jutro bo teraz nie mogę zajęte wszystkie telewizory


No to sprawdzisz a jak tam nie będzie działał tzn, że coś jest z portem HDMI w xboxie i trzeba będzie iść do serwisu. Niech zobaczą i stwierdzą czy coś szwankuje czy też nie. Inaczej się nie dowiesz co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 21:04, vegost napisał:

> to dopiero jutro bo teraz nie mogę zajęte wszystkie telewizory

No to sprawdzisz a jak tam nie będzie działał tzn, że coś jest z portem HDMI w xboxie
i trzeba będzie iść do serwisu. Niech zobaczą i stwierdzą czy coś szwankuje czy też nie.
Inaczej się nie dowiesz co jest nie tak.

a chcaiłem tego uniknąc bo mi zabiorą ale naszczęscie mam blisko do serwisu to może zajmie jeden dzień lub 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 21:07, Kamilson914 napisał:

a chcaiłem tego uniknąc bo mi zabiorą ale naszczęscie mam blisko do serwisu to może zajmie
jeden dzień lub 2


Nie możesz wytrzymać bez grania na konsoli ? Przegląd raczej nie trwa dwa dni... Może nawet na miejscu od ręki to zrobić jak nie ma klientów. Żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować